ВинницаДруга ліга України 2020/21. Вінниччина. «ЯСКО» вдруге поспіль святкує перемогуРоссияРоссия-2020/21. Суперлига. Матчи 11-го тура. LIVE!Ассоциация футзала УкраиныРегресс футзала в Украине. Часть 2. Деятельность АФУВторая лигаДруга ліга 2020/2021: напередодні Фіналу восьми (частина 2)ИталияКубок Италии-2020/21. Финал восьми. LIVE!Экстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2020/21. 1/2 фіналу. «Енергія» – «Продексім». АнонсВторая лигаДруга ліга України 2020/21. 1/4 фіналу. «Любарт» (Луцьк) – «Нікма» (Запоріжжя)ПортугалияПортугалия-2020/21. Лучшие голы 29-го тураКиевВиктор Цой: «Хотелось бы успеть поиграть под руководством Косенко и Гончаренко — их результаты говорят сами за себя»Экстра-лигаЮрий Савенко: «Продэксим» выиграл Кубок Украины за счёт сплоченности команды и желания взять этот трофей»Чемпионат мираАФК визначилася з претендентами на поїздку на Кубок світу-2021АзербайджанТьяго Болинья: «Все считали, что сборная Греция является слабой командой, но они показали довольно интересную игру»КиевПотрібна допомога Леоніду ЖиронкінуИспанияИспания-2020/21. Лучшие голы, комбинации и сейвы 27-го тураФутзал в миреЮнацький Євро (U-19) відбудеться 2022 року в ІспаніїЧемпионат ЕвропыЖеребкування фінального турніру Євро-2022 відбудеться наприкінці 2021 рокуВторая лигаДруга ліга 2020/2021: напередодні Фіналу Восьми (ч.1)ИспанияИспания-2020/21. Тур 27. Разгром, сенсация и победа «Барсы» над лидеромБеларусьБеларусь-2020/21. Тур 20. LIVE!АзербайджанВассура объяснил свой переход из футзала в футбол

Відбір до Євро-2022. Україна обігрує Данію в першому спареному матчі

Перемога, яка залишила більше питань, ніж відповідей.

Українці з перших хвилин заволоділи ініціативою і одразу намацали слабке місце у свого суперника. «Червона гвардія» раз по раз залишала наших гравців за своїми спинами. І питання голу було лише справою часу.

Менше ніж за 3,5 хвилини Ніколай Клейн-Собюе використав усіх наявних польових гравців, але це не допомагало і Педяш закономірно відкрив рахунок у зустрічі. Проте за 40 секунд українці проґавили швидку атаку суперника і Фальк зрівняв рахунок, реалізувавши практично перший же момент своєї команди.

До середини першого тайму «блакитно-жовті» продовжували тринькати моменти, а далі, прости Господи, гра пішла за сценарієм Ніколая Клейн-Собюе. Матч протікав в повільному темпі, а данці створювали небагато моментів, але вони були просто забійними. Українці ж перебували в якомусь аморфному стані.

На 9-й хвилині Юссеф з пари метрів пробив повз порожній кут воріт, а п’ятьма хвилинами по тому Хабібі не влучив у схожій ситуації. Нерви у тренерського штабу українців здали і Олександр Косенко нарешті взяв тайм-аут.

Після цього Зварич своїм обличчям прийняв надпотужний удар Ель-Каза і більше на майданчику не з’являвся. Трохи пізніше Сухов виніс м’яч разом з ногою Ель-Каза і той теж достроково завершив гру.

Олександр встигав себе проявити і у рамці, коли потягнув удар Вейса з меж штрафного майданчику, а потім і постріл Йоргенсена. На десерт реакцію нашого воротаря ударом п’ятою перевірив Хабібі.

Нерви тренерського штабу умовних гостей не витримали вдруге і після цього на майданчику вперше з’явилася «ураганівська» четвірка. Нашій третій четвірці нарешті вдалося перевести гру на половину поля данців, хоча Сухову знову довелося демонструвати свій клас після виходу віч-на-віч від Вейса.

Брак виконавської майстерності і технічних навичок завадив умовним господарям піти на перерву з гандикапом у рахунку.

Через півтори хвилини свого перебування на майданчику Лебідь з третьої спроби таки пробив Хога і відзначив свій дебют у збірній голом – 1:2. Щоправда УЄФА записала цей м’яч у протокол як автогол.

У перерві Олександр Косенко посадив на лаву запасних нашу стартову четвірку і дебют другого тайму тайму вийшов більш ніж обнадійливим. Єрьомін здійснив класний прохід лівим флангом і як на блюдці викотив м’яч Абакшину, а той не змарнував свою першу нагоду – 1:3.

На 25-й хвилині Андерсен «увімкнув Ігіту», але після Педяш відправив м’яч в поперечину порожніх воріт, а Фаренюк в ближньому бою на добиванні дивом не переграв Андресена, який встиг повернутися у ворота. Але пізніше Абакшин реалізував свій другий момент – 1:4.

Після цього данці почали нервувати і грати дуже грубо, причому арбітри іноді пропускали ці моменти. Збірна України взяла гру під свій контроль і на класі довела матч до перемоги. Данці з 30-ї хвилини почали підключати Хога, як п’ятого польового гравця, але це абсолютно ні до чого не приводило.

«Блакитно-жовті» зуміли забити ще двічі, а на 2 останні хвилини у їхні ворота став Войтович. Проте і Назарію не вдалося зберегти свою рамку у недоторканності, бо після курйозного рикошету від Журби данці забили вдруге.

Українці здобули важливу перемогу, впевнену за рахунком, але не за всім іншим.

Данія – Україна 2:6 (1:2)
Палац Спорту "Юність" (Запоріжжя, Україна)
Арбітри: Лукаш Пешко (Словаччина), Растіслав Беганчін (Словаччина), Денис Куций (Україна)
Хронометрист: Антон Ноєв (Україна)
Голи: Фальк 4''54'', Журба 39''12'' (а/г, гп - Хансен) – Педяш 4''11'' (гп - Журба), Вейс 17''24'' (а/г, гп - Лебідь), Абакшин 20''48'' (гп - Єрьомін), 25''34'' (гп - Микитюк), Фаренюк 37''52'' (гп - Журба), 38''31'' (гп - Журба)
Попередження: Йєнсен 22'53'', Йоргенсен 28'19'' – Єрьомін 36'33''

Дан.: Хог (вр, к) (1-20, 30-34, 35-39), (Андерсен (вр), 20-30, 34-35, 40) – Ель-Каз, Фальк, Вейс, Скотт-Рассмусен – Лаурсен, Йєнсен, Йоргенсен, Бадран – Юссеф, Труонг, Хабібі, Мерлінг Хансен.
Головний тренер: Ніколай Клейн-Собюе

Укр.: Сухов (вр), (Войтович (вр), 38)) – Разуванов, Корсун, Шотурма (к), Зварич – Малишко, Журба, Фаренюк, Педяш – Єрьомін, Лебідь, Микитюк, Абакшин.
Головний тренер: Олександр Косенко

Загалом ударів: 24 – 42
У площину: 11 – 18
Повз: 10 – 14
Заблокованих: 3 – 10
Каркас воріт: 0  – 1