Женский футзалВища ліга (жінки) 2021/22. 5 тур. «Mezzo-ЗХО» і «Ладомир» закріплюються на перших місцях у своїх групахЖенский футзалВзяли реванш у киянок: «Тесла-ЗХО» – володар Кубку УкраїниБеларусьАлександр Черник – главный тренер сборной БеларусиПортугалияСуперкубок Португалии-2021. LIVE!Экстра-лигаСимволічна збірна українського футзалу за 30 років: обираємо арбітрівЭкстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. 17 тур. LIVE!Женский футзалСимволічна збірна українського жіночого футзалу за 30 років: вибір залежить від васКазахстанКайрат Оразбеков: «Дугласом много кто интересуется»БеларусьКубок Беларуси-2021/22. 1/4 финала. LIVE!ЧехияЧехия-2021/22. Матч 4-го тура. Интеробал – Хрудим. LIVE!Женский футзал«Будстар-НПУ» чи «Тесла-ЗХО» – хто підійме над головою трофей у фіналі Кубка України: анонсЭкстра-лигаЄвген Ривкін: «ХІТ» ніколи не вигравав великих трофеїв, тож для мене це був цікавий виклик»Экстра-лига«ХІТ» — «ДЕ Трейдинг»: історія матчівАссоциация футзала УкраиныСуддівська післямова. Сезон 2021/22. Випуск 7ЧеркассыГравець черкаського «Майфону» Нікіта Сініцин продовжить кар’єру в БразиліїПервая лига Перша ліга 2021/22. 7 тур. «Славута» очолює групу Захід, «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» обігрує прямого конкурентаРоссияСергей Скорович: «Мы на правильном пути, и все у нас получится»Экстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. Тур 17: анонсСборная УкраиныПідсумки 2021 року для чоловічої національної збірної УкраїниЖенский футзалФінал Кубка України серед жіночих команд 2020/21 перенесений до Черкас

Вища ліга (жінки) 2021/22. 5 тур. «Mezzo-ЗХО» і «Ладомир» закріплюються на перших місцях у своїх групах

У чемпіонаті України з футзалу серед жіночих команд Вищої ліги відбулись матчі п’ятого туру

Перед стартом матчу «Ладомир» (Володимир-Волинський) – «Дніпро» (Черкаси)

Група 1

25 грудня, субота

«Луганочка» (Луганская область) — MEZZO-ЗХО (Харьков) - 3:4 (1:2)
Арбитры: Ю.Воложенко, Е.Кирпенко (оба - Харьков).
Наблюдатель арбитража: Ю.Воложенко (Харьков).
«Луганочка»: Дубовая, Кошелева  (вратари) — Униченко (капитан), Полищук, Макаренко, Челомбитько— Мальцева, Карпенко, Гавриш, Горобец, Таратухина.
Голы: Макаренко (19), Таратухина (26)  Челомбитько (30) — Головина (11), В. Литус (14), Костюченко (24), Тюхтий (31).
Нереализованный дабл-пенальти: Униченко (38).

25 декабря в Песочине Харьковской «Луганочка» скрестила шпаги в заключительной игре первого круга чемпионата Украины по футзалу среди женских команд высшей лиги в группе 1 с харьковской командой “Mezzo-ЗХО”. Как отметили специлисты, игра была сразу за девять очков. Команда побеждавшая добывала три очка, проигравшая теряла три очка, а в случае выхода обеих команд в финальную часть турнира, победитель записывал на свой счет три «золотых» очка. Харьковчанки, ведомые главным тренером Анной Покус, возглавляли турнирную таблицу, луганчанки шли на втором месте.

С первых минут матча на площадке закипели нешуточные страсти. И хотя первые десять минут были своеобразной разведкой, моментов и у одних, и у других ворот хватало. Развязка наступила на 11-й минуте, когда хозйки площадки нарвались на быструю контратаку и упустили быструю Валентину Головину, которая и вколотила первый мяч в ворота «Луганочки». Спустя три минуты уже Валерия Литус убежала в отрыв и увеличила преимущество своей команды до 2:0. После этого руководство луганского клуба взяло тайм-айт, успокоило своих игроков, внесло коррективы, и луганчанки заиграли намного активнее, что  сказалось на счете. Шикарную комбинацию подруг по команде завершила точным ударом Анна Макаренко. Счет стал 1:2. И интрига в матче ожила.

После перерыва игра продолжала идти на встречных курсах. Сначала Елизавета Костюченко увеличила разрыв в счете, но тут же Анна Таратухина — чемпионка Украины еще в составе луганского «Интерпласта» - восстановила статус-кво. А неутомимая Богдана Челомбитько не ушла с площадки без забитого гола уже в четвертом матче подряд за «Луганочку». Казалось, хозяйкам удалось переломить ход поединка. Но неожиданный дальний удар Тюхтий вновь вывел харьковчанок вперед - 4:3.

До конца матча было еще много времени. «Луганочка» пошла вперед всеми силами, создала немало острых моментов для взятия ворот, но мяч предательски не шел в ворота харьковчанок. Развязка наступила за две минуты до конца поединка. Подопечные Анны Покус в очередной раз сфолили. И этот фол оказался шестым командным для «MEZZO-ЗХО”. Ответственность за исполнение дабл-пенальти взяла на себя как и полагается лидеру команды капитан «Луганочки» Мария Униченко. Но с ее ударом вратарь харьковчанок справилась. На большее у «Луганочки» сил не хватило. “Mezzo-ЗХО” одержала победу с минимальным счетом и ушла на рождественские каникулы лидером группы. «Луганочка» отложила вопрос попадания в главный финал чемпионата до второго круга, имея в свом активе 6 очков после четырех проведенных поединков.

Участие в этой игре и в чемпионате в целом — заслуга Олега Николаевича ТИТАМИРА!!!

Огромное спасибо от игроков и тренеров, а также многочисленных почитателей «ЛУГАНОЧКИ»!!!

Отдельная благодарность за помощь в организации игры Татьяне ЗАЯЦ и Николаю ГРЕКОВУ.

ЧЕРТОВА ДЮЖИНА "ЛУГАНОЧКИ"

В первом круге чемпионата Украины по футзалу среди женских команд высшей лиги в составе "ЛУГАНОЧКИ" сыграли 13 из 20 заявленных футболисток.

Во всех четрых поединках отыграли Мария ДУБОВАЯ, Виктория ГОРОБЕЦ, Мария УНИЧЕНКО, Анна ПОЛИЩУК, Юлия МАЛЬЦЕВА, Анна МАКАРЕНКО, Богдана ЧЕЛОМБИТЬКО.

По три игры на счету Дарьи КОШЕЛЕВОЙ и Аллы КАРПЕНКО.

По две - Анны ТАРАТУХИНОЙ и Ирины ГАВРИШ.

По одной игре провели Екатерина СТЕПАНЕНКО и Дарья БЕЛЕЦКАЯ.

ДВАДЦАТЬ ЧЕТЫРЕ НА ШЕСТЕРЫХ

В четырех матчах первого круга чемпионата Украины по футзалу среди женских команд высшей лиги игроки "ЛУГАНОЧКИ" 24 раза поражали ворота соперников. В среднем получается шесть мячей за игру.

И именно шесть игроков отличались забитыми мячами.

Лучшим бомбардиром стала лидер и капитан команды Мария УНИЧЕНКО. Она восемь раз заставляла вратарей команд-соперниц доставать мячи из сетки своих ворот после ее точных ударов.

Шесть мячей на счету Богданы ЧЕЛОМБИТЬКО.

По четыре раза отличились Виктория ГОРОБЕЦ и Анна МАКАРЕНКО.

Еще по мячу отправили в ворота соперниц Юлия МАЛЬЦЕВА и Анна ТАРАТУХИНА.

Источник - "Луганочка"

«Багіра-ДЮСШ» (Лиман) – «Кобра» (Білокуракине) – 5:4
12:00. м. Сіверськ, СОК «Доломітчик»
Арбітри: В. Тонконог, Ю. Ярова (обидва – Луганська обл.)
Спостерігач арбітражу: І. Аладін (Луганська обл.)
Голи: Анна Дюбкова, 16, Катерина Митрофанова, 17, Катерина Говорова, 22, 35, Яна Черенкова, 29 – Дарина Нізійова, 5, 30, Наталія Нарожна, 16, Ангеліна Казмірчук, 34
Попередження: Дар'я Левковська, 27, Яна Черенкова, 31 – Валерія Брюховецька, 16

Група 2

24 грудня, п'яниця

«Легіон-Університет» (Луцьк) – «Будстар-НПУ» (Київ) – 1:12

17:00. м. Луцьк, СК ВНУ
Арбітри: О. Хомич, Н. Бас (обидва – Луцьк)
Спостерігач арбітражу: В. Журибіда (Луцьк)
Голи: Юлія Худякова, 38 – Віра Дятел, 5, 23, 40, Юлія Корнієвець, 5, 6, 13, 37, Марія Васковець, 7, Олександра Скибіна, 11, Валерія Редька, 18 (а/г), Сніжана Воловенко, 35, Ірина Василюк, 39

У матчі п’ятого туру чемпіонату України з футзалу серед жінок «Легіон-Університет»  приймав київський «Будстар-НПУ». Початок гри був досить оптимістичним, адже перші п'ять хвилин команди не забивали. На жаль, оборона лучанок посипалися після заміни основної четвірки гравчинь. Досвідчена команда суперника скористалася простором у центрі та забила. Одразу після цього киянки відзначилися ще двічі.

"Легіонерки" створювали власні моменти: Юлія Сардачук тричі пробивала з-за меж штрафного майданчика, але всі удари відбивала голкіперка. У кінці тайму наші дівчата не замкнули простріл на порожні ворота. До перерви "Будстару-НПУ" мав перевагу в сім м'ячів.

У другому таймі темп гри впав. Волинянки провели кілька небезпечних атак. Одна з них завершилася забитим м'ячем від Юлії Худякової. Кияни відповіли на це хорошим дальнім ударом злету. Фінальна сирена зафіксувала поразку "біло-синіх" - 1:12.

Луцький клуб не взяв очки в матчі з чинним бронзовим призером, але прогрес команди відзначив головний тренер суперника Олександр Ратич:

"Ще в першому таймі ми вже мали той результат, який потрібно. У другому таймі дещо інше завдання стояло перед командою. Ми, для себе, робимо акцент на грі, а не на результаті. Зважаючи на те, як розвивається жіночий футзал у вашому місті, то зробити великий рахунок - це може відбити бажання грати. Зараз, ви маєте можливості зростати й розвиватися. Тим паче, що ви перейшли в новий зал, який є комфортнішим. Можливо, це стане початком до того, щоби, крок за кроком, рухатися вперед і, з часом, претендувати на високі місця в чемпіонаті України".

Додамо, що в складі київського клубу грає уродженка Волині, ексфутболістка збірної України Ірина Василюк, яка теж позитивно висловилася про наш клуб:

"Дуже приємно повертатись. Кожного разу, коли приїжджаю до Луцька, то мене радує розвиток жіночого футзалу тут. Це, звичайно, не так, як було колись"

Марія Кучко, футзалістка "Легіон-Університет":

"Першочергово, такі матчі, з призерами чемпіонату, додають досвіду. Також це поштовх, щоби далі прогресувати. Дівчата з команди суперника грали дуже майстерно. Беремо з них приклад, аби теж ставати кращими".