ТурнирыКубок Водяна-2021. ПревьюЖенский футзал«Леонас - Университет Драгоманова» представил двух новичковБеларусьУчита переходит в «Столицу»Чемпионат ЕвропыСтали известны подробности жеребьевки отборочного раунда ЕВРО U19Детский футзалПідсумки засідання Комітету ДЮФ АФУ: Суперкубок України і заборона на вкидання м’яча за центр майданчику під час ударів від ворітПольшаСторожук и Перкович – из «дьяволов» в «драконы»Первая лига Іван Скіцко – головний тренер «Славути»Турниры«Яско» – переможець «Odessa Open Cup-2021». WeekendЭкстра-лигаІгор Черненко: «Особисто мені соромно, коли ми приймаємо наших суперників у педуніверситеті, але інших варіантів немає»БеларусьЭдимар – новый игрок «Столицы»Бразилия«Магнус» – обладатель Кубка Бразилии-2021Аматоры«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. Огляд матчів другого ігрового дняЭкстра-лига«ХІТ» завершив тренувальний збір в УжгородіИспанияМигелин: «Я хочу чувствовать себя игроком, а не пенсионером»Экстра-лига«ДЕ ТРЕЙДИНГ» завершил первый этап подготовки к Экстра-лигеФутзал в миреСборная Ирана – победитель Continental Futsal Championship-2021РоссияИван Мельников: «Мы будем придерживаться своей модели»ПольшаВиталий Лисниченко переходит в «AZS UW DARKOMP Wilanów»БеларусьБарбозинья – игрок «Столицы»БразилияМаркіньйос Шав’єр: «Я вірю в майбутнє футзалу, коли всі головні люди в нашій грі перестануть боятися говорити правду»

П'єр Жакі залишає посаду головного тренера збірної Франції

Незабаром збірну Франції очолить новий тренер


Понад 200 ігор у штабі, починаючи з посади помічника Джеймса Дуайєна (у проміжку між 1997 і 2004 роками), а потім як головний тренер Франції. Настав час попрощатися з П'єром Жакі, який, як повідомляє Futsal-France, повідомив у неділю своїм гравцям, що залишить (разом зі своїм помічником Сірілом Йєлем) свою посаду.

Блискуча робота з безліччю приємних спогадів, особливо з історичною кваліфікацією на ЄВРО-2018 у Словенії.
Жакі, якому виповнилося 60 років, продовжуватиме працювати в штаті Національної технічної дирекції FFF у ролі відповідального за футзальні національні команди (A, U21 та U19) до дня свого виходу на пенсію, запланованого на кінець 2022 року.

Пізніше FFF DTN оголосить ім'я нового головного тренера збірної Франції, який замінить П'єра Жакі.

Джерело - futsalplanet.com

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.