Футзал в миреЧемпіонат Європи серед університетів: результати матчів першого ігрового дняИспанияКарлос Эспиндола – пятый новичок «ЭльПосо Мурсия»Чемпионат ЕвропыНУ «Львівська Політехніка» у стартовому матчі обіграла Університет Реймса Чемпионат ЕвропыЧемпіонат Європи серед університетів: НПУ ім. М. Драгоманова дізнався своїх суперниківЧемпионат ЕвропыЧемпіонат Європи серед університетів: «каразінці» стартували з перемогиЧехияМихаил Жак: «Мы на правильном пути»Футзал в миреКубок Либертадорес-2019. День 2. «Серро Портеньо» и «Коринтианс» – в четвертьфиналеКазахстанСемен Палагутин: «Грань между командой Академии и главной командой Кайрата практически стерлась»Экстра-лигаЮрій Свинарчук залишив «Кардинал-Рівне»ВенгрияВолодимир Колок: "Я не витримав, поїхав туди, де цінують тренера"Экстра-лигаРоман Сандул: «Готовимся к баталиям Экстра-лиги по полной программе!»ИталияЛоренцо Пицца: «В ближайшие дни мы сделаем еще одно серьезное приобретение...»Вторая лигаСергій Піддубний став спортивним директором ФК «Любарт»ТурнирыИгорь Калинин: «К «Odessa Open Cup» все готово, жеребьевка состоится 18 июля» ПольшаОлександр Бондар: «Був би не проти, якби мені запропонували ще раз пограти за "Кардинал-Рівне"»Футзал в миреКубок Либертадорес-2019. День 1. «Карлос Барбоза» начинает с пораженияПортугалияЭрик («Спортинг»). Лучшее-2018/19Чемпионат ЕвропыХНУ ім. Каразіна і НУ «Львівська політехніка» дізналися своїх суперників на чемпіонаті Європи серед університетівПольшаМіхал Марек – найкращий гравець Екстракляси-2018/19ИталияБразилец Рафинья возвращается в Италию

Житомирська "Енергія" виграла Кубок Регіонів АФЛУ 2018/2019 рр.

7 квітня в Ужгороді відбулись вирішальні матчі Кубку Регіонів 2018/2019 рр.

Переможцем Першої ліги Кубку Регіонів АФЛУ стала команда "Локомотив" з Лиману (Донецька область). У фіналі другого за силою дивізіону вони впевнено обіграли команду-господаря турніру – ужгородський «УЖНЕТ» з рахунком 4:0. Гості відкрили рахунок вже на другій хвилині гри, а протягом матчу практично не давали шансів господарям, логічно довівши матч до перемоги 4:0.

Лауреати першої ліги

Найкращий бомбардир - Руденко Олександр "Локомотив"

Найкращий воротар - Телицин Сергій "Локомотив"

Найкращий гравець - Мирончук Євген "УЖНЕТ"

MVP турніру - Каушан Дмитро ФК "ЛІЯ"

Переможцем Кубку Регіонів АФЛУ стала житомирська "Енергія". У вирішальному матчі житомиряни перемогли "Хмельницьких делікатеси" 2:1. Гра була надзвичайно напруженою та повністю відповідала своєму статусу. У першому таймі "енергетики" зуміли забити двічі та впевнено контролювали поєдинок. У другому таймі хмельничани кинули всі сили на порятунок матчу і змогли відіграти один гол із дабл-пенальті, однак, у підсумку "Енергія" втримала необхідний рахунок.