ВолынскаяЮвілейний «Новорічний турнір» вже став історієюХарьковскаяЛучшие голы 4-го тура 11-го Кубка ХарьковаОдесскаяОдесса, Пятая лига: претендентов на чемпионство - девять!РовенскаяОлександр Бондар: «Завжди хочеться повернутися до рідного міста» Ивано-ФранковскАМФІФО: “Нафтовик” перемагає “Sandalino”... ЗапорожскаяЗапорожье, голы 8-го тураХарьковскаяВ Харькове состоялся благотворительный матч с участием звезд футбола и футзалаУкраинаОлександр Педяш – найкращий гравець грудня УкраинаС Новым годом и Рождеством!ХмельницкаяПреміум-ліга: топ-10 кращих голів матчів 1/16 та 1/8 фіналу Кубку Новоград-ВолынскийВіктор Таран: «Ситуація, коли «одна людина – одна команда», серйозно змінює все» + ФОТОХарьковскаяЛучшие голы 16-го тура 30-го кубка ФК УниверХмельницкаяПреміум-ліга: «АВІСТ-Красилів» та «Вентс» здобувають останні путівки до 1/4 фіналу КубкуХарьковскаяХарьков, Кубок СК "Вирта": лучшие голы 4-го тураОстальной мир10 самых красивых голов уходящего года (2016-го) в аргентинском футзале!Дети Кременчуцький "Кремінь" тріумфує на "Кубку Олександра Ковпака"Дети У Черкасах відбувся черговий дитячий футзальний турнір "Різдвяний Кубок ФШМ та ФК Черкаси"ДнепровскаяДнепр Libertad: «ФК ПБ» и «Шахтер» сильнейшего не определили ОдесскаяCергей Бутено признан лучшим тренером Одесской областиУкраинаСергей Журба: «Побывать на награждении и получить приз дорогого стоит»

Преміум-ліга: «АВІСТ-Красилів» та «Вентс» здобувають останні путівки до 1/4 фіналу Кубку

Огляд заключних матчів 1/8 фіналу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Все більше загострюється інтрига у розіграші Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Нагадаємо, що титульним партнером турніру є компанія «Forex Club». У четвер, 29-го грудня, кубковий марафон продовжився заключними матчами стадії 1/8 фіналу, за підсумками яких визначилися імена останніх чвертьфіналістів розіграшу. Ними стали два представники дивізіону 1, «АВІСТ-Красилів» та «Вентс», впевнено перегравши своїх суперників в особі «Менса» та «Олімпіка». Про перипетії цих поєдинків далі у нашому огляді.

«АВІСТ-Красилів» – «Менс» – 7:2 (3:0)
Голи: Кравецький (5, 35), Калошин (8), Полупан (16), Когут (28), Мельник (31), Якубов (37) – Левчук (42, 45)

Першими на майданчик вийшли «АВІСТ-Красилів» та «Менс».

Розпочався матч з атак «менсівців», які в дебюті зустрічі кілька разів змусили серйозно вступити у гру Чекерського, однак страж воріт команди з Красилова на останньому рубежі діяв надпереконливо. «АВІСТ-Красилів» ж подібним марнотратством не вирізнявся, втіливши у забитий м’яч фактично перший створений гольовий момент: після швидкого переходу з оборони в атаку Кравецький ефектно у падінні пробив акурат в ліву «шістку» – 1:0. Віддамо належне номінальним гостям, які не особливо звертали увагу на статус свого суперника, з усіх сил намагаючись переламати хід подій на паркеті та створити сенсацію. Найближчим до цього ж був Дуда, після удару якого головою під поперечину Чекерський парирував «мертвий» м’яч, а через декілька миттєвостей лідер атак «Менса» підступним ударом з кута воротарського перевірив на міцність поперечину. Поступово ігрова ініціатива повністю перейшла під контроль «АВІСТ-Красилова», який ще до перерви довів рахунок на табло до розгромного. Подвоїв перевагу номінальних господарів Калошин, вдало зігравши на добиванні після удару Когута, а невдовзі поринув у обійми партнерів і Полупан, якому після вивіреної передачі від Якубова залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 3:0.

Відчувши впевненість у власних силах, «АВІСТ-Красилів» після перерви довів рахунок на табло до непристойного. Спочатку закріпив і до того більш ніж вагому перевагу «клітчатих» Когут, який чудовий сольний прохід у власному виконанні завершив більярдним ударом впритирку із стійкою, а через декілька хвилин свій результативний «автограф» у воротах суперника залишив і капітан «АВІСТ-Красилова», Сергій Мельник, якому вдався сильний та точний удар з дальньої відстані. Потім на авансцену вийшов Якубов. Спочатку «десятка» номінальних господарів створив усі передумови для оформлення дубля Кравецькому, а потім відзначився сам, результативним ударом завершивши вихід «3 в 0». Завершення зустрічі пройшло вже за переваги «Менса», в складі якого солював Левчук. Спочатку Сергій результативно використав помилку суперника при розіграші «зайвого», а невдовзі і поставив масну крапку в зустрічі, ефектно пробивши за «комірець» Чекерському метрів з 15-ти. В підсумку – впевнена перемога «АВІСТ-Красилів» з рахунком 7:2, на який у 1/4 фіналу очікує зустріч із «Епіцентром К-Forex Club».

«Вентс» – «Олімпік» – 5:2 (5:1)
Голи: Стець (12), Грицик (14, 22), Святий (18), Паперовський (19) – Деговець (3, 38)

Останнім учасником чвертьфіналу Кубку став «Вентс», який у заключній грі 1/8 фіналу переграв «Олімпік».

Хоча, розпочиналося все для команди з Старокостянтинова дуже і дуже оптимістично. На 3-ій хвилині капітан «Олімпіка», Деговець, дальнім ударом вирішив «перевірити» Восканяна, до чого він явно виявився не готовим – від ноги голкіпера «Вентса» м’яч залетів у сітку – 0:1. Швидкий пропущений гол не засмутив «вентсівців», які поступово стали збільшувати ігровий темп, і видавши ударну двохвилинку в середині першого тайму, зуміли перевернути у матчі все з ніг на голову. Спочатку відновив паритет у рахунку Стець, влучно вдотик пробивши у ліву «шістку» після розіграшу кутового, а через дві хвилини Грицик точним ударом з дальньої дистанції схилив шальки терезів на користь номінальних господарів – 2:1. Окрилений успіхом «Вентс» став діяти активніше у атаці, і ще тричі до перерви змусивши капітулювати Ковальчука, зробив більш ніж вагому заявку на підсумковий успіх. Довів перевагу «вентсівців» до двох забитих м’ячів Діброва, переправивши сферу у ціль після прострілу з флангу, далі поринув у обіймах партнерів Паперовський, вдало зігравши «на стовпа» після передачі з глибини майданчику, а «вишенькою на торті» ж став диво-гол Грицика, який розкішним ударом зняв павутину з правої «дев’ятки» після чудового пасу врозріз від Паперовського, оформивши таким чином дубль – 5:1.

Другий тайм пройшов під знаком відкритої гри, а рахунок на табло міг змінитися як в один, так і в інший бік, однак до забитих м’ячів справа дійшла лише одного разу. На 38-ій хвилині Деговець, виявившись в потрібному місці та в потрібний час після розіграшу кутового, став, як пізніше виявилося, автором останнього результативного удару у протистоянні – 5:2 на користь «Вентса», який у 1/4 фіналу очікує зустріч із представником дивізіону 4, «Агробізнесом» з Нової Ушиці.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області