Экстра-лигаЭкстра-лига. Тур 2. Пента-трик Педяша и сенсация в Одессе (обновляется)Международный футзал19.30 Серия А. "Пескара С5" - "Футзал Чистернино". LIVE!Международный футзал19.30 Примера. "Хаэн" - "Катгаз Энергия". LIVE!Экстра-лигаЭкстра-лига. Тур 2. LIVE!ЕврокубкиКубок УЕФА: 27-летний арбитр из Бельгии дебютирует на играх «Продэксима»Первая лига «Ураган-2 КФВ» завершив чорноморські збори. ПідсумкиЭкстра-лигаПеред першою домашньою грою в Екстра-лізі президент ФК «ІнБев» подарував меру Житомира іменну футболкуПервая лига «Епіцентр К3» вирішив не заявлятися у Першу лігуБеларусь22.09. 18.00 ВИТЭН (Орша) - ЛИДСЕЛЬМАШ (Лида). LIVE!Экстра-лигаСергій Піддубний: "Готуємо сюрпризи для "Титана""Экстра-лига«Сокіл» - «Ураган». Передмова до матчуЮношеский футзалВідбулось жеребкування Юнацької футзальної Екстра-ліги (U-16) ВетераныГлавный принцип Александра Моргунова. Часть 1ЛьвовАндрій Задорожний: «Фуджікура» могла поборотися за золоті медаліЕврокубкиУкраїнський арбітр Ярослав Вовчок працюватиме на матчах Основного раунду Кубку УЄФА у СловаччиніОдессаОбладателем Первого Кубка Юрия Попова стал FC «PIZZA&GRILL;»!Экстра-лига«Післямова»: трактування Правил гри від Комітету арбітражу АФУ + ВІДЕОЮношеский футзал22 вересня відбудеться жеребкування Юнацької футзальної Екстра-лігиЭкстра-лигаЭкстра-лига-2017/18. Анонс 2-го тура: вспоминая "ИнтерКраз"ОдессаОдесса, Лига Содружества: итоги летнего сезона

АМФІФО, Перша ліга: втрати на фініші

За два кроки до фінішу змагань у першій лізі обласної першості з футзалу лідери зазнали поразок і значно ускладнили свої турнірні завдання.
       Центральним був матч між лідерами першості  “Д Ф С” та МФК “Алан”. У першому колі ці суперники сильнішого не виявили. А тепер, коли три команди ведуть боротьбу за медалі практично між собою, важливе кожне очко. Тому у першому таймі команди вели вперту боротьбу за кожен м’яч і старалися розігрувати свої комбінації до вірного. Така тактика нікому результату не принесла. У другій половині відносний “спокій” порушили податківці, які вдало розіграли м’яч біля своїх воріт і Семенчук довгою передачею “знайшов” біля воріт суперник Ольшанецькоко, який ефектно переправив м’яч у ворота “Алану”. А через дві хвилини Семенчук виявився спритнішим за захисників і вдруге забив. Аланівці зуміли зібратися і Андрій Чернов скоротив розрив у рахунку. А через хвилину кращий бомбардир першості Роман Барчук “замкнув” атаку партнерів, зрівнявши рахунок у цьому матчі. Тепер вже податківці потрапили у паніку. І цим знову скористалися  суперники. Ігор Нагірний завдав прицільного удару у нижній кут воріт “Д Ф С”. Воротар Назарук не справився з цим ударом. Час, що залишився до фінальної сирени, податківці грали з п’ятим польовим, але більше могли пропустити як зрівняти рахунок.

“ДФС”(Івано-Франківська область) – МФК “АЛАН” (Івано-Франківськ) -  2:3 (0:0).
Неділя 19 лютого 2017 р. 19.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фіхвиховання. 160 глядачів.
Голи: Б. Ольшанецький 16, Р. Семенчук 18 – А. Чернов 20, Р. Барчук 21, І. Нагірний 22.
ДПС: М. Назарук, В. Синишин, П. Ткаченко, А. Гузьо, А. Паркулаб, Б. Ольшанецький, Р. Третяк, Р. Семенчук. Тренер – Ю. Балагурак.
АЛАН: О. Деделюк, Ю. Атаманчук, Ю. Поліщук, М. Бойко, І. Нагірний, А. Соколенко, Р. Галка, Р. Барчук, А. Чернов, Т. Воробець, М. Галущак. Тренер – В. Хома.
Попередження: Р. Барчук (7).
Арбітри: І. Салаш, М. Липко, А. Яцурак, П. Липецький.
Спостерігач арбітражу – М. Марцинюк.

Напружено проходив ще один матч звітного туру, у якому ямницький  “Вихор” зустрічався з СК “Городенка”. Ямничани вже двічі поступилися городенківським футзалістам (у першому колі та у кубковому матчі), то ж були добре мотивовані, щоб не програти втретє. Городенківці ведуть боротьбу за медалі і мають шанси на найвищу сходинку у турнірній таблиці за підсумками змагань. Першими успіху добилися футзалісти “Вихор”. Суперник поступово перехопив ініціативу і створив щонайменше шість гольових моментів, але тільки на 9 хв Микола Лапчук індивідуальними діями зрівняв рахунок. Могли гості піти на перерву, ведучи у рахунку, але Гультай не реалізував 10-ти метровий удар. Другий тайм краще розпочали городенківці, але радість від забитих голів була не довгою. Суперник всього через хвилину двічі відновлював рівновагу. А переможну крапку у цьому цікавому поєдинку “поклав” Назар Павлів. Важка перемога “Вихора” з рахунком 4:3, яка значно ускладнила турнірне становище СК “Городенка”.

“ВИХОР”(Ямниця) – СК “ГОРОДЕНКА” (Городенка) - 4:3 (1:1).
Неділя 19 лютого 2017 р. 18.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фіхвиховання. 130 глядачів
Голи: А. Бибик 2, В. Ілащук 15, В. Наконечний 18, Н. Павлів 20 – М. Лапчук 9, 17, В. Гультай -- 12, Т. Петришин 14.
ВИХОР: В. Найда, Н. Ванченко, В. Наконечний, А. Бибик, Н. Павлів, Ю. Дякун, Л. Гринькевич, В. Ілащук, . Тренер – Р. Смеричанський.
ГОРОДЕНКА: І. Григорів, В. Шевчук, В. Гультай, Т. Петришин, В. Тис, В. Валовський, С. Беспалов, А. Садовський, Р. Харук, М. Липчук, Д, Шинкарук. Тренер – Ю. Гавриш.
Попередження: В. Наконечний (12) – А. Садовський (12).
Арбітри: І. Салаш, П. Липецький, М. Липко, А. Яцурак.

Після матчу з “Медиком” втратив шанси на медалі МФК “Микуличин”. Після нічийного першого тайму горяни по ходу гри у другому таймі двічі вели у рахунку, але дозволяли супернику їх наздоганяти. А коли самі пропустили на останній хвилині, то відігратись вже часу не стало.

“МЕДИК” (Ів-Франківськ) – МФК “МИКУЛИЧИН” (Микуличин)  - 3:4 (1:4).
Голи: В. Федорюк 14, 23, Л. Шемелько 23 – Ю. Вістовський 5 автогол, 12, В. Галущак 13, Д. Мельниченко 19.
МЕДИК: Б. Бородиця, О. Синдунь, Л. Шемелько, О. Федорюк, В. Федорюк, Р. Сморжанюк, З. Василик, А. Демчишин, Б. Пиндиківський, Азат Мустафа, П. Шимків, Т. Волочій. Тренер – Р. Ярий.
МИКУЛИЧИН: М. Ключівський, М. Ліхновський, Д. Петращук, В. Белей, Д. Мельниченко, В. Ільків, Ю Вістовський, В. Галущак. Тренер – В. Белей.
Попередження: О. Федорюк (22) - М. Ліхновський (1), Ю. Вістовський (22), В. Белей (23).
Арбітри: М. Липко, А. Яцурак, П. Липецький, І. Салаш.

Чергову перемогу здобули у звітному турі футзалісти “Галицького Двору” над студентами з “Ураган-ПНУ”. Матч не був складним для “будівельників” і вони здолали суперника з рахунком 3:1.

“ГАЛИЦЬКИЙ ДВІР” (Івано-Франківськ) - “Ураган-ПНУ” (Івано-Франківськ) – 3 : 1 (2:1).
Неділя 19 лютого 2017 р. 20.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 30 глядачів.
Голи: М. Кравців 6, В. Щербина 12, 19 – В. Букатюк 10.
ГАЛИЦЬКИЙ ДВІР: А. Комісарук, Т. Гнатишин, М. Кравців, О. Гнатишин, П. Петрунчак, Я. Демків, О. Плішивий, В. Щербина. Тренер – Т. Гнатишин.
УРАГАН-ПНУ: А. Петрик, В. Букатюк, О. Хавлюк, М. Довгомеля, А. Савінкін, О. Дичук, В. Русин, Н. Синюк. Тренер – В. Салій.
Попередження: П. Петрунчак (11) – А. Савінкін (12).
Арбітри: П. Липецький, А. Яцурак, І. Салаш, М. Липко.