Женский футзал8-11 августа в Киеве состоится международный турнир «Estrellas Cup»Экстра-лигаАндре Броканело: «Эта команда обязана побеждать во всех соревнованиях»ТурнирыКубок Водяна-2021. ПревьюЖенский футзал«Леонас - Университет Драгоманова» представил двух новичковБеларусьУчита переходит в «Столицу»Чемпионат ЕвропыСтали известны подробности жеребьевки отборочного раунда ЕВРО U19Детский футзалПідсумки засідання Комітету ДЮФ АФУ: Суперкубок України і заборона на вкидання м’яча за центр майданчику під час ударів від ворітПольшаСторожук и Перкович – из «дьяволов» в «драконы»Первая лига Іван Скіцко – головний тренер «Славути»Турниры«Яско» – переможець «Odessa Open Cup-2021». WeekendЭкстра-лигаІгор Черненко: «Особисто мені соромно, коли ми приймаємо наших суперників у педуніверситеті, але інших варіантів немає»БеларусьЭдимар – новый игрок «Столицы»Бразилия«Магнус» – обладатель Кубка Бразилии-2021Аматоры«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. Огляд матчів другого ігрового дняЭкстра-лига«ХІТ» завершив тренувальний збір в УжгородіИспанияМигелин: «Я хочу чувствовать себя игроком, а не пенсионером»Экстра-лига«ДЕ ТРЕЙДИНГ» завершил первый этап подготовки к Экстра-лигеФутзал в миреСборная Ирана – победитель Continental Futsal Championship-2021РоссияИван Мельников: «Мы будем придерживаться своей модели»ПольшаВиталий Лисниченко переходит в «AZS UW DARKOMP Wilanów»

Міжнародний турнір “LVIV OPEN CUP 2018”: календар змагань

Став відомий календар матчів традиційного IX-го турніру «Кубок Львівщини-2018» («LVIV OPEN CUP-2018»), який відбудеться у Львові з 29 серпня по 1 вересня.


Група А
А1 — Енергія (Львів)
А2 — Сталіца (Мінськ, Білорусь)
А3 — АРПІ Запоріжжя (Запоріжжя)
А4 — Епіцентр К Авангард (Одеса)

Група В
В1 — Продексім (Херсон)
В2 — Гатта Актив (Здунська Воля, Польща)
В3 — Титан (Покровське)
В4 — Кардинал-Рівне (Рівне)

29 СЕРПНЯ 
11.00 — В1 Продексім – В4 Кардинал-Рівне
13.00 — А1 Енергія – А4 Епіцентр К Авангард
15.00 — В2  Гатта Актив – В3 Титан 
16.45 — офіційне відкриття турніру 
17.00 — А2 Сталіца – А3 АРПІ Запоріжжя

30 СЕРПНЯ 
11.00 — А4 Епіцентр К Авангард – А2 Сталіца
13.00 — А3 АРПІ Запоріжжя – А1 Енергія 
15.00 — В3 Титан – В1 Продексім
17.00 — В4 Кардинал-Рівне – В2  Гатта Актив

31 СЕРПНЯ 
11.00 — А4 Епіцентр К Авангард – А3 АРПІ Запоріжжя
13.00 — А1 Енергія – А2 Сталіца
15.00 — В4 Кардинал-Рівне – В3 Титан
17.00 — В1 Продексім – В2  Гатта Актив

1 ВЕРЕСНЯ  
10.00 — матч за 7 місце (команди, які посіли четверті місця у групах)
12.00 — матч за 5 місце (команди, які посіли треті місця у групах)
14.00 — матч за 3 місце (команди, які посіли другі місця у групах)
16.00 — фінал (команди, які посіли перші місця у групах)
17.45 — офіційне закриття турніру, нагородження команд.

Всі поєдинки проходитимуть у Палаці спорту “Галичина” (м.Львів, вул.Керченська,8).

Нагадаємо, що підтвердили своє бажання поборотись за “Кубок Львівщини” вісім команд з України, Польщі та Білорусі:  

СК “Енергія” (Львів) — володар Кубка України та срібних нагород чемпіонату минулого сезону; 
МФК “Продексім” (Херсон) — чинний чемпіон України;
МФК “Титан” (Покровське) — бронзовий призер;
МФК “Кардинал-Рівне” — учасник Екстра-ліги;
МФК “Епіцентр К Авангард” (Одеса) — учасник Екстра-ліги;
ФК “АРПІ Запоріжжя” — переможець Першої ліги, дебютант Екстра-ліги;
FT «Gatta Active» (Гатта Актив, Здунська Воля, Польща) — володар срібних нагород Чемпіонату Польщі;
МФК “Сталіца” (Мінськ, Білорусь) — бронзовий призер Чемпіонату Білорусі.


Прес-служба СК “Енергія”

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.