БеларусьБарбозинья – игрок «Столицы»БразилияМаркіньйос Шав’єр: «Я вірю в майбутнє футзалу, коли всі головні люди в нашій грі перестануть боятися говорити правду»Иван Мельников: «Мы будем придерживаться своей модели»Турниры«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. Огляд матчів першого ігрового дняАзербайджан«Араз» подписал двух бразильцевИспанияМанкузо – в «Пальме», Мати Роса – в «ЭльПосо» ИспанияИспания-2020/21. Лучшие голы «Винья Альбали Вальдепеньяс» и «Футбол Эмоушен Сарагоса»Футзал в миреContinental Futsal Championship-2021. Финал. LIVE!Экстра-лигаНиколай Микитюк: «Я перешел из одного особенного клуба в другой особенный клуб»Экстра-лига«Ураган» здобув першу перемогу в міжсезонняБеларусь«Столица» создает уникальную игровую форму из 356 логотипов и фразФестиваль«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. «Viatec» у фіналі переграв «INTER»Футзал в мире«Лития» подписывает АлексаРоссияСергей Скорович: «Мы все соскучились по спорту, по большим турнирам, по болельщикам на трибунах»Экстра-лигаДмитрий Холоша: «Работать с лучшими вратарями лиги очень ответственно и очень почетно»ЧехияАндре Гимараеш возглавил «Сварог»КиевЮрий Мельник: «Люди, собранные в «Манзане», были сконцентрированы на Кубке Украины – это и помогло выиграть»Женский футзалВероника Ковальчук: «Сложно чего-либо ожидать от нового сезона, остается надеяться на лучшее»Первая лига «Ураган-2-КФВ» вийшов з відпусткиЭкстра-лигаДмитрий Бербенцев: «Пока есть «Продэксим», другие клубы меня не интересуют»

Олег Паламарчук: «Захмарних цілей на всеукраїнський фінал АФЛУ не будуємо, тому насамперед їдемо проявити себе»

Капітан МФК "Volti-Юрія Фарм" поділився думками перед поїздкою на Всеукраїнський фінал АФЛУ.


– Як оцінюєте свої виступи у Відкритому чемпіонаті міста з футзалу? Чи плануєте з наступного року підвищуватись у класі?
– Виступ у внутрішньому чемпіонаті вважаю задовільним, оскільки команда стала срібним призером чемпіонату і десь трішки не вистачило майстерності та футзального фарту, щоб стати чемпіоном. Тому, цим досягненням можу бути задоволений.

Про підвищення у класі уже думали й обговорювали такі варіанти, але все залежить від фінансової спроможності та стабільності.

– Яким чином команда налаштовується на Всеукраїнський фінал АФЛУ та чи аналізували суперників по групі?
– На всеукраїнський фінал команда уже розпочала налаштовуватись насамперед емоційно, вирушаємо до Запоріжжя в бойовому дусі.

В групу до нас потрапили команди з Харкова та Житомира. Уже подивились кілька матчів за їх участі, зробили певні напрацювання та висновки. Відразу скажу, буде не просто з ними, але ми будемо віддаватись на майданчику на всі 100%.

– Які цілі для себе команда ставить для себе на Всеукраїнський фінал АФЛУ?
– Зважаючи на те, що команда вперше потрапляє на Всеукраїнський фінал, захмарних цілей на цей турнір не будуємо. Їдемо насамперед проявити себе, перевірити свої можливості, а там уже як "карта ляже". Можливо вдасться зачепитися за призові місця.

– Хто з команд-учасниць є головним фаворитом на перемогу?
– Важко сказати, хто є фаворитом, оскільки всі команди сильні, є призерами своїх місцевих чемпіонатів, а тому й вистрілити може будь-хто.

– На завершення кілька слів подяки та побажань
– Хочу подякувати тим людям, які не відвернулися від команди й фінансово допомогли нам, щоб ми все-таки поїхали на цей турнір. Також вдячний вболівальникам, які увесь сезон підтримували нас й будуть підтримувати уже на Всеукраїнському фіналі. Тому, до зустрічі на фіналі АФЛУ у Запоріжжі!

Джерело  ВІННИЦЬКИЙ ФУТБОЛ

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.