БеларусьБарбозинья – игрок «Столицы»БразилияМаркіньйос Шав’єр: «Я вірю в майбутнє футзалу, коли всі головні люди в нашій грі перестануть боятися говорити правду»Иван Мельников: «Мы будем придерживаться своей модели»Турниры«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. Огляд матчів першого ігрового дняАзербайджан«Араз» подписал двух бразильцевИспанияМанкузо – в «Пальме», Мати Роса – в «ЭльПосо» ИспанияИспания-2020/21. Лучшие голы «Винья Альбали Вальдепеньяс» и «Футбол Эмоушен Сарагоса»Футзал в миреContinental Futsal Championship-2021. Финал. LIVE!Экстра-лигаНиколай Микитюк: «Я перешел из одного особенного клуба в другой особенный клуб»Экстра-лига«Ураган» здобув першу перемогу в міжсезонняБеларусь«Столица» создает уникальную игровую форму из 356 логотипов и фразФестиваль«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. «Viatec» у фіналі переграв «INTER»Футзал в мире«Лития» подписывает АлексаРоссияСергей Скорович: «Мы все соскучились по спорту, по большим турнирам, по болельщикам на трибунах»Экстра-лигаДмитрий Холоша: «Работать с лучшими вратарями лиги очень ответственно и очень почетно»ЧехияАндре Гимараеш возглавил «Сварог»КиевЮрий Мельник: «Люди, собранные в «Манзане», были сконцентрированы на Кубке Украины – это и помогло выиграть»Женский футзалВероника Ковальчук: «Сложно чего-либо ожидать от нового сезона, остается надеяться на лучшее»Первая лига «Ураган-2-КФВ» вийшов з відпусткиЭкстра-лигаДмитрий Бербенцев: «Пока есть «Продэксим», другие клубы меня не интересуют»

Ярослав Шуптар: «Організація фіналу АФЛУ на трієчку з п’яти можливих»

Своїми враженнями про виступ команди на всеукраїнському фіналі АФЛУ, в котрому «Галицька здоба» взяла участь вперше, поділився воротар «пекарів» Ярослав Шуптар.


– Ярославе, які враження залишилися від турніру – що сподобалося, а що навпаки ні? 
– Вітаю. Сподобались команди та їхнє бажання перемагати. Кожна команда хотіла здобути «вікторію» і це відчувалось. Організація змагань на трієчку з п’яти можливих.  Вважаю, що можна було їх провести і краще. Рефері, як на диво, були більш-менш професійними. Особливих питань до них не було.

– На першому груповому етапі «Галицька здоба» виглядала непогано, вдалося потрапити у Вищу лігу. Чому не вдалося вже там себе проявити та зіграти краще?
– Другий етап – це вже 9 найкращих обласних команд України. Слабких команд там вже немає. На мою думку, ми мали шанси вийти з групи, але вони розбились через наші ж помилки. Щоб робити мінімум помилок, нам ще треба тренуватись.

– Як ти вважаєш, над чим команді треба працювати, щоб грати ще краще? 
– На мою думку, на сьогодні нам треба підсилення у вигляді двох гравців. Окрім цього, все-таки, стати більш дисциплінованою командою в захисті. В нас останні роки з цим проблеми. 

– Чи задоволений своєю грою на цьому турнірі? 
– У моєму випадку, на жаль, не було змоги як слід себе проявити на цьому турнірі. Якщо і були моменти, то не зміг ними скористатись. Напевно, більше ні, ніж так.

Джерело  ФК "Галицька здоба"

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.