Детский футзалСуперкубок України (U-11). Представлення учасниківЭкстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. 4 тур. «Енергію» скинули з вершини, Волянюк відривається від конкурентівПольшаСуперкубок Польши-2021. LIVE!Женский футзалАлина Горобец: «Приехала в футбольную сборную: Ты куришь? – Нет. – Хочешь, научим?»Чемпионат мираВалерио Скалабрелли: «Иран может дойти до финала»Чемпионат мираСергей Скорович: «Вьетнам – команда подвижная, мобильная, быстрая»Экстра-лигаВиталий Скорый: «Во многих моментах виден опыт Дмитрия Бербенцева, а в целом наши взгляды совпадают»Чемпионат мираКазахстан vs Таиланд: победитель известен?Сборная УкраиныОлександр Косенко: «Прагнемо переглянути тих гравців, на яких зможемо розраховувати у подальшому»Чемпионат мираКубок світу-2021. День 9: Парагвай, Японія та Сербія завершують формування списку 16 командЛига чемпионов УЕФАВизначено час і дати проведення матчів Ліги чемпіонів в Івано-ФранківськуЧемпионат мираАрнольд Кнауб: «В 1/8-й финала чемпионата мира слабых соперников не бывает»БеларусьПремьер-лига-2021/22. Тур 1. Разгром «Столицы» и покер Евгения КлочкоСборная УкраиныУ складі збірної України відбулася друга заміна гравця на матчі з РумунієюЖенский футзалКубок України серед жінок 2020/21: фаворити рознесли суперниць і вийшли у півфіналЧемпионат мираКубок світу-2021. День 8: Бразилія та Португалія виграють свої групиПольшаЭкстракласа-2021/22. Тур 2. Украинский день в ЛешноИспанияАри Сантос возвращается в «Барсу»Чемпионат мира​Чингиз Есенаманов: «Если дойдем до полуфинала, побреюсь налысо»Экстра-лигаОлександр Бондар: «Тренер завжди має бути горою за команду і відповідальність за всі поразки брати на себе»

Всеукраїнський фіналу АФЛУ-2021: розклад першого ігрового дня

Сформовано розклад матчів першого ігрового дня всеукраїнського фіналу АФЛУ, який з 2 по 4 квітня відбудеться у Запоріжжі.


Група А

ПС ЗАБ


11:00. «Айва-Тірас Іванків» – «Бердичів»
14:00. «Бердичів» – «Хмельницькі Делікатеси»
18:00. «Хмельницькі Делікатеси» – «Айва-Тірас Іванків»

Група В

ПС ЗАБ


10:00. «Athletic Futsal» – «Рятівник»
16:00. «Галицька здоба» – «Athletic Futsal»
21:00. «Рятівник» – «Галицька здоба»

Група С

ПС ЗАБ


12:00. «Єлисаветградські орли» – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП»
15:00. «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» – «Все для даху»
19:00. «Все для даху»​ – «Єлисаветградські орли»

Група D

ПС ЗАБ


13:00. «АРПИ» – «Helpix»
17:00. «Helpix» – «Блік»
20:00. «Блік»​ – «АРПИ»

Група E

СК «Динамо»​


10:00. «INTER» – «Легіон»
13:00. «Легіон» – «Локомотив»
16:00. «Локомотив»​ – «INTER»

Група F

СК «Динамо»​


11:00. «Альянс» – «Мостиська-1»
14:00. «Мостиська-1» – «Агросвіт»
17:00. «Агросвіт»​ – «Альянс»

Група G

СК «Динамо»​


12:00. «ГУНП-Іванків» – «Volti-Юрія-фарм»
15:00. «Volti-Юрія-фарм» – «АВТОШОП»
18:00. «АВТОШОП» – «ГУНП-Іванків»

Джерело - Пресслужба Асоціації футзалу України

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.