ЯпонияОливейра Артур: «Я не похож лицом, но в душе я – японец на 100 процентов!»Чемпионат мираКубок світу-2021. День 5: тріо важковаговиків кваліфікувалося у плей-оф, а Марокко не вистачило 12 секундЯпонияРюта Хоши: «Я был счастлив, что смог забить после передачи моего старшего брата»Экстра-лигаСуддівська післямова. Сезон 2021/22. Випуск 4Первая лига ФК «Славута» представив трьох новачківСборная УкраиныУ складі збірної України відбулася змінаЧемпионат мираАлан Бранди: «Мы сделали то, над чем работали в течение недели»Первая лига Юрій Іванишин: «Якщо все заплановане втілиться в життя, то чемпіонат у першій лізі вийде дуже цікавим»Экстра-лигаОлег Легендзевич: «Всі знають рівень принциповості «енергетичного» дербі»АзербайджанАзербайджан стартует 1 октябряЧемпионат мираАртем Ниязов: «Всегда есть что разобрать и улучшить»Юношеский футзалВизначено перелік гравців збірної України (U-19) на НТЗ у БроварахЧемпионат мираФеррао: «В настольном теннисе Фалкао был для меня мальчиком для битья»ИспанияПрезидент LNFS Хавьер Лосано переизбран на новый срокКиевВладимир Негель: «Не перешел в «ХИТ», чтобы год не сидеть за спиной Иваняка»Чемпионат мираКубок світу-2021. День 4: Казахстан йде без втрат, хет-трик капітана підносить ЄгипетЧемпионат мираЄвген Ривкін: «В Україні є фахівці, які здатні розібратися, в чому причина того, що збірна не потрапила на чемпіонат світу»Экстра-лига АФФК «Суми»: відкритий урок для школярів і перемога над «Сумихімпром-СДПУ»Сборная Украины«Боско-Арена» прийме матчі групи 3 основного раунду кваліфікації жіночого Євро-2022Чемпионат мираКубок світу-2021. День 3: Аргентина та Іспанія демонструють трофейні амбіції

Всеукраїнський фінал АФЛУ-2020. Підсумки першого ігрового дня

Сьогодні у Луцьку стартував всеукраїнський фінал АФЛУ


П'ятниця, 18 вересня

Група А
 
13:30  Рівнестандарт-ДЮСШ №4 (Рівне) – Бастіон (Львів)  4:1 
 
 

Дмитро Ситник (Рівнестандарт)
 
15:30 Надія (Хорів) – Рівнестандарт-ДЮСШ №4 (Рівне)  0:2 
 
 

Сергій Шафранський (Надія)


Віталій Засможук (Рівнестандарт)
 
17:30  Бастіон (Львів) – Надія (Хорів) 2:2 
 

Назар Яцишин (Надія)



Група В
 
14:30  Доманівка (Миколаївська обл.) – Яско (Вінниця)  1:4 
 

Олександр Коваль (ЯСКО)
 
16:30  Грантех (Житомир) – Доманівка (Миколаївська обл.)  5:1 
 
18:30  Яско (Вінниця) – Грантех (Житомир)  9:4 

 

Владислав Васалатій (ЯСКО)  



Група С
 
13:30  Енергія (Житомир) – Core Value (Львів) 1:3
 

Любомир Смага (Core Value)


Віталій Нестеренко (Енергія)
 
15:30  Respect (Луцьк) – Енергія (Житомир) 0:3
 

Геннадій Боровський (Респект)
 
17:30  Core Value (Львів) – Respect (Луцьк) 8:1
 
Андрій Ткачук (Респект)
 


Група D
 
14:30 Хмельницькі Делікатеси (Хмельницький) – Комфорт-Костопіль (Костопіль)  3:1 
Голи: 
Яровий, Наконечний, Рябоконь – ?
 

Дмитро Мартинюк (Хмельницькі делікатеси)  
 
16:30  Любарт (Луцьк) – Хмельницькі Делікатеси (Хмельницький)  3:1 
Голи:
Дригульський, Піддубний (2) – Наконечний
 

Ігор Заболотний (Любарт)


Сергій Сиворог (Хмельницькі делікатеси)
 
18:30  Комфорт-Костопіль (Костопіль) – Любарт (Луцьк)  0:4
Голи: 
М. Жук, Козачок, Піддубний, Матвійчук


 
 
 

 

За підсумками першого ігрового дня визначились команди, які зіграють у Першій та Вищій лігах Всеукраїнського фіналу АФЛУ.

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.