Сборная УкраиныСергій Журба: «Ми намагатимемося швидше рухати м’яч, контролювати гру й демонструвати швидкісний футзал»Футзал в миреОтбор к Евро-2022. Казахстан – Беларусь 5:2. Послесловие: Кака, Лео, Игита, СавинцевКиевМаксим Войток: ​«Футзал и пляжный футбол дополняют друг друга»ИталияИталия-2020/21. Лучшие голы и сейвы 22-го тураФутзал в миреМарокко дважды сыграет с АргентинойЭкстра-лигаДмитрий Шувалов: ​«Шесть команд чемпионата Киева могли бы играть на нормальном уровне в Экстра-лиге»ИспанияКубок Испании-2021: все участники определеныСборная УкраиныВідбір до Євро-2022. Хорватія – Україна. АнонсЧемпионат мираКубок світу ФІФА: порівняння футзального і футбольногоСборная УкраиныВалерій Легчанов здав позитивний тест на коронавірус перед від'їздом до ХорватіїЭкстра-лигаЮнаков, Доманський і Почебут залишили «ДЕ Трейдинг»Сборная УкраиныОлександр Косенко: ​«Хорватія добре нам відома, ми з нею частенько грали»Аргентина«Сан Лоренсо» – обладатель Суперкубка Аргентины-2021Экстра-лигаЯрослав Пєсоцький: ​«Намагатимемося усіх поставити на ноги перед іграми плей-оф Екстра-ліги проти ​«Продексіму»Бразилия​«Магнус» – обладатель Суперкубка Бразилии-2021ИталияИталия-2020/21. Тур 22. Пробуждение «Эль Дьябло» и две неудачи «Аква&Сапоне»ИспанияИспания-2020/21. Лучшие голы, комбинации и сейвы 22-го тураКазахстанКака: «Было бы классно, если бы все граждане Казахстана были такими патриотами и ответственными, как Игита»Алексей Попов: «Сейчас развитие футзала в Украине идет по любительскому сценарию. Можно выделить только «Продэксим» и «Ураган»ИспанияИспания-2020/21. Тур 22. Ничья в «эль классико» и прерванный подъем «ЭльПосо»

Олександр Ратич серед претендентів на звання найкращого тренера жіночого футзального клубу 2020 року

Український тренер потрапив у шортлист найпрестижнішої футзальної нагороди світу


Ще один… вперше!

Сьогодні ми однозначно раді, що маємо можливість відзначити абсолютно нову категорію та зосередити свою увагу на жіночих футзальних лавах ! Що стосується жіночих клубних нагород, ми також відчули потребу звернути увагу на тренерів, які беруть участь у грі для дівчат, щоб вони могли отримати заслужену шану і стали імпульсом для всіх, хто працює у жіночому футзалі. Сподіваємось, що через дванадцять місяців це буде поширено і на національні збірні в надії зареєструвати відродження міжнародної діяльності (нагадаємо, що 2020 року було зіграно менше 20 ігор).

Отже, продовжуємо наші Futsal Awards, міжнародну вечірку футзалу. Найбільш традиційні і визнані футзальні призи, випущені Futsalplanet.com, тепер готові оголосити десять номінантів в абсолютному дебюті у категорії «Найкращий тренер жіночого клубу світу»

Ви готові? Ось ми починаємо: хто ж переможе?

Найкращий тренер жіночого клубу у світі

Номінанти (строго в алфавітному порядку!)

Примітка: клуби, зазначені під іменами тренерів, відносяться до 2020 року

Темур Садраддінович Алекберов (Росія)
Норманочка (Росія)

Крістіан де Соуза (Бразилія)
Табоан-да-Серра (Бразилія)

Андерсон Машаду  Де Менезес «Ескерда» (Бразилія)
Леоас да Серра (Бразилія)

Хуліо Дельгадо Гонсалес (Іспанія)
Бурела (Іспанія)

Йосітака Камікубо (Японія)
Лейдіс Футзал Клаб (Нішіномія, Японія)

Массіміліано Нері (Італія)
Фальконара (Італія)

Педро Алехандре де Хесус Енріке (Португалія)
Бенфіка (Португалія)

Олександр Ратич (Україна)
Будстар-НПУ / Кобра-НПУ (Україна)


Атефех Резаї (Іран)
Мес Рефсенджан (Іран)

Андрес Санс (Іспанія)
Футзі Атлетіко Навалькарнеро (Іспанія)

Джерело - futsalplanet.com

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.