Лига чемпионов УЕФАЛига чемпионов УЕФА. Предварительный раунд. Нашего полку прибылоРоссияРоссия. Суперлига. 1 тур. LIVE!Футзал в мире«Магнус Футзал» – обладатель Межконтинентального кубка-2018!Турниры«Столица» – победитель «LVIV OPEN CUP-2018»Футзал в мире11.30. Межконтинентальный кубок. Финал. «Карлос Барбоза» (Бразилия) – «Магнус Футзал» (Бразилия). LIVE!Футзал в миреВ финале Межконтинентального кубка встретятся «Карлос Барбоза» и «Магнус Футзал»Лига чемпионов УЕФАЛига чемпионов УЕФА. Предварительный раунд. Неудача «Лео» и успех «Информатики»Польша «Акана Оржель Футзал» – переможець FUTSAL MASTERS-2018!РоссияНа старте 27-й Чемпионат РоссииБеларусь«Витэн» впервые выиграл Суперкубок БеларусиЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов УЕФА. Успех Павла Пикалова и пять украинских головТурнирыFUTSAL MASTERS-2018. День 3. Різні матчі українських клубівТурнирыLVIV OPEN CUP-2018. В финале сыграют «Продэксим» и «Столица»КазахстанУчасник Ліги чемпіонів підписав Олександра СорокінаДмитрий Медведь покинул ХИТЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов УЕФА. Предварительный раунд. 3 день. Александр и Дмитрий Бондари – четыре гола на двоихСборная УкраиныОлег Шайтанов: «З кожною серед команд-суперниць можна грати»ВетераныВ ветеранских соревнованиях в Одессе сыграют 47 командТурнирыLVIV OPEN CUP-2018. День 2. Пять претендентов на два места в финалеТурнирыFUTSAL MASTERS-2018. День 2. Дві поразки українських клубів

Хмельницький: «Феміда-Старлайф» стає одноосібним лідером змагань у дивізіоні 1

Огляд матчів 3-ого туру у дивізіоні 1

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

У розпалі розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 12-го та 13-го листопада, змагальний марафон продовжився поєдинками 3-ого туру у дивізіоні 1, результати яких до максимуму загострили інтригу на всіх ділянках турнірної таблиці. Про все це далі у нашому огляді.

«Арсенал-Ротор» – «Газовик» – 5:5 (3:3)
Голи: Стасюк (2), Кострицький (9), Шпаков (19), Самсонов (43), Зарицький (48) – Ситнік (17), Нємий (19, 27), Антонюк (37, 52)

Відкривав програму третього туру у дивізіоні 1 цікавий та результативний поєдинок, в якому зустрічалися «Арсенал-Ротор» та «Газовик».
Розпочали активніше матч «каноніри», які вже на 9-ій хвилині після голів Стасюка та Кострицького заволоділи вагомим гандикапом у два забиті м’ячі. «Газовику», який в цій грі виступав у ролі фаворита, довелося відіграватися, і з цим завданням підопічні Вадима Рефеля змогли впоратися доволі швидко – Ситнік та Нємий впродовж двох хвилин результативно використавши помилки Рудого, відновили статус-кво, але раділи «газовики» не довго. Не пройшло і  кількох секунд, як Шпаков ціною мікропошкодження переправивши в падінні сферу після флангового прострілу, знову схилив шальки терезів на користь «Арсенала-Ротора». Однак відпочивати суперники пішли все ж за рівного рахунку – за декілька секунд до свистка на перерву дубль в зустрічі оформив Нємий – 3:3.

Коли всередині другого тайму Антонюк, серією обманних рухів розхитавши захист номінальних господарів та влучно пробивши впритирку з стійкою, вивівши вперед у рахунку «Газовик», здавалося, що інтрига в зустрічі вмерла, проте «Арсенал-Ротор», який неймовірно бажав реабілітуватися перед власними вболівальниками за невдачі на старті сезону, видав на гора розкішний п’ятихвилинний відрізок, впродовж якого забитими м’ячами відзначились Самсонов та Зарицький – 5:4. Номінальні гості в надії врятуватися, змінили голкіпера на п’ятого польового, і проявивши характер зуміли зачепитися за нічию в цій зустрічі. Вирішальний м’яч на рахунку Антонюка, який розкішним ударом поцілив у лівий верхній кут після не менш розкішної передачі врозріз від Ситника – бойова нічия з рахунком 5:5, яка дозволяє «Арсеналу-Ротору» покинути останній рядок у «турнірці», а «Газовик» закріплює в групі лідерів змагань.

«Хмельницькі делікатеси» – «Епіцентр К-Forex Club» – 4:3 (2:1)
Голи: Морочківський (21, 51), Нік (26), Кащук (51) – Самсонюк (23), Олянчук (33, 53)

Яскравим та видовищним видався поєдинок між «Хмельницькими делікатесами» та «Епіцентром К-Forex Club».
З перших секунд обидва суперники увімкнули максимальні швидкості та розпочали створювати масу можливостей для взяття воріт одне одного, діючи у відкритій манері. По такій грі кращими були воротарі обох команд, які порадували публіку низкою неймовірних сейвів. До забитих м’ячів справа вперше дійшла на 21-ій хвилині, коли Морочківський результативно використав помилку захисту «будівельників», з кількох метрів розстрілявши Остяка після флангового прострілу від Богдана. «Епіцентр К-Forex Club» із відповіддю не забарився, і через два оберти хвилинної стрілки Самсонюк, чудово зігравши у відборі і влучно пробивши з кута воротарського, відновив статус-кво. Здавалося, що саме за такого рахунку команди вирушать на перерву, але по-іншому вважали «Хмельницькі делікатеси», яким вдався «гол у роздягальню». Нік виявився найспритнішим після швидкого вводу ауту, і влучно вдотик пробив у «будиночок» голкіперу – 2:1.

Початок другого тайму пройшов під диктовку номінальних гостей, які великими силами пішли відіграватися. Найпомітнішим в ті хвилини був Олянчук, який спочатку після розіграшу стандарту перевірив на міцність каркас воріт, а через декілька миттєвостей відродив інтригу в матчі, класним ударом в лівий верхній кут завершивши націлену передачу Лисого – 2:2. Далі на майданчику точилася жорстка боротьба, а вирішальною у ній стала 41 хвилина, впродовж якої «делікатеси» двічі засмутили Остяка. Спочатку Морочківському вдався ефектний удар з розвороту у верхній кут, а потім підопічні Віктора Вербового результативно використали провал захисту суперника, реалізувавши вихід «2 в 0» – 4:2. «Епіцентр К-Forex Club» відразу відповів диво-голом Олянчука, який красиво вдотик пробив під поперечину після скидки Безвещука, і в надії врятуватися від поразки, останні хвилини проводив граючи з п’ятим польовим. Однак ця тактика успіху номінальним гостям не принесла – 4:3 на користь «Хмельницьких делікатесів», які здобуваючи другу перемогу поспіль, впритул наближаються до лідируючої трійки, а «Епіцентр К-Forex», вперше програючи у нинішньому сезоні, опускається з першої сходинки у «турнірці» на третю.

«Вентс» – «Тетра-Барви» – 2:1 (0:1)
Голи: Паперовський (30, 46) – Дикий (8, аг.)

Другу перемогу здобув в сезоні і «Вентс», який в неймовірно напруженому поєдинку мінімально здолав опір «Тетри-Барви».
Хоча розпочиналося все для номінальних гостей, які першими відкрили рахунок в звітній грі, доволі оптимістично. «Допоміг» у цьому підопічним Андрія Яремчука Дикий, який зрізав сферу у власну ціль після прострілу з флангу у виконанні Полторацького. Далі на майданчику можна було спостерігати гру на зустрічних курсах, по якій цифри на табло цілком могли змінитися як в один, так і в інший бік. Двічі рятував «Тетру-Барви» Грабенчук, врятувавши свою команду після гарматних ударів Тафратова та Бідюка, за «Вентс» ж зіграла поперечина, в яку прийшовся підступний постріл Смоляренка з середньої дистанції.

В другій половині матчу досвід гравців «Вентсу» все ж таки дався взнаки, а справжнім злим генієм «Тетри-Барви» став Віталій Паперовський, на рахунку якого дубль. В першому випадку Віталій виявився першим на добиванні після удару Побережника, в другому ефектно в падінні переправив сферу в кут воріт після силового прострілу Тафратова. «Тетра-Барви» ж билася до останнього, і цілком могла врятуватися від поразки, однак блиснув майстерністю Восканян, який спочатку перевів в штангу гарматний постріл Диняка, а на останніх секундах витягнув з нижнього кута «мертвий» м’яч після сильного удару Зубика з лінії воротарського. В підсумку – вольова перемога «Вентса» з рахунком 2:1, який завдяки осічкам конкурентів виходить на друге місце у табелі про ранги змагань в дивізіоні 1.

«Евеліна» – «АВІСТ-Красилів» – 4:2 (2:1)
Голи: Бородій (4), Стожик (16), М. Мельник (48, 54) – Олексюк (13), С. Мельник (33)

Вперше смак перемоги у сезоні відчула «Евеліна», яка в стартовому матчі ігрової неділі переграла «АВІСТ-Красилів».

Вже перша осмислена атака в матчі увінчалася взяттям воріт. Його автором став Бородій, ефектним кивком голови підправивши сферу в ціль після довгого вводу від Мердюка та вивівши вперед у рахунку «Евеліну». Швидкий пропущений гол не став «холодним душем» для гравців «АВІСТ-Красилова», які миттю перехопили ініціативу, і буквально «зачинили» свого візаві на його половині майданчика. Кількість перейшла у якість на 13-ій хвилині, коли Олексюк виявився в потрібний час та в потрібному місці після розіграшу штрафного – 1:1. По інерції номінальні гості продовжили атакувати, але забити зуміли гравці «Евеліни». Команді з Ярмолинець вдалася чудова контратака, у завершальній стадії якого Стожик холоднокровно переграв у ближньому бою Чекерського – 2:1.

«АВІСТ-Красилів» і не думав здаватися, і вже в дебюті другого тайму Мельник, влучно пробивши після розіграшу кутового, знову повернув рівновагу у цифрах на табло. Окрилені успіхом, номінальні гості з ще більшим завзяттям продовжували себе проявляти у атакувальних діях, однак реалізація відверто в цей день підводила підопічних Ігоря Глушка. Вибачив «Евеліну» Полупан, який неймовірним чином примудрився з кількох метрів не влучити у вже порожню «рамку», а через декілька миттєвостей Косяк із забійної позиції влучив у стійку. Номінальні господарі подібним марнотратством ж не вирізнялися, і на 48-ій хвилині, знову «спіймавши» свого суперника на контратаці, яку голом завершив Мельник, вийшли вперед у рахунку – 3:2. На останній хвилині «АВІСТ-Красилів» міг цілком врятуватися від поразки, реалізуй хоча б один з двох дабл-пенальті, призначених у ворота «Евеліни», однак ні Олексюку, ні Косяку переграти з «точки» Мердюка не вдалося. А усі питання щодо переможця зняв Мельник, вразивши вже порожні ворота номінальних гостей, яку завершили матч діючи з п’ятим польовим – 4:2 на користь «Евеліни», яка завдяки цій перемозі закріплює власні позиції у середній частині турнірної таблиці.

«Феміда-Стардайф» – «Сокіл-3» – 6:0 (1:0)

Арбітри: Фарина, Божко

Голи: В. Гончар (10), Маковійчук (43, 46, 52), Романюк (50), Рибак (51)

«Феміда-Старлайф»: Бабак, Бойко, Бродзянський, В. Гончар, Гончарук, Головачук, Дележа, Маковійчук, Михайленко, Муляр, Паславський, Рибак, Романюк

«Сокіл-3»: Алексейчук, Трочинський, Соколюк, Вербовий, Я. Гончар, Глас, Король, Луцюк

Попередження: Соколюк (22)

Одноосібне лідерство у дивізіоні 1 після третього туру захопила «Феміда-Старлайф», яка в центральному матчі ігрового дня розгромила знекровленого кадровими втратами чинного чемпіона, «Сокіл-3».

Розпочав матч з атак «Феміди-Старлайф», яка поступово збільшуючи темп та подовгу володіючи м’ячем, за допомогою затяжних розіграшів намагалася знайти слабкі місця в обороні свого суперника, яка дала тріщину на 10-ій хвилині матчу. Рибак з флангу перевів у центр на набігаючого Гончара, який потужним ударом впритирку із стійкою змінив нулі на табло – 1:0. Невдовзі Гончар був близьким до того, аби оформити дубль, однак «соколів» від неприємностей виручив Глас, який в падінні заблокував разючий удар Віталія з кількох метрів.

«Сокіл-3» ж при першій ліпшій нагоді прагнув загострювати ситуацію біля воріт Паславського, основну загрозу створюючи його володінням за допомогою ударів з середніх та дальніх дистанцій. Найбільш активними в цьому компоненті були той ж таки Глас та Луцюк, проти кіпер «фемідівців» із своєю роботою справлявся. Підопічні Едуарда Щепанського продовжували діяти першим номером на паркеті, своїми швидкісними рейдами та переміщеннями забираючи чимало сил у гравців «Сокола-3», які під завісу основного часу розпочали дещо «підсідати». Ключовим ж у матчі став відрізок з 43-ої по 46-ту хвилину, коли дубль після вивірених передач Романюка оформив Маковійчук, знявши усі питання щодо переможця. Через декілька миттєвостей Артем записав на свій рахунок і забитий м’яч, влучно пробивши низом з лінії воротарського після блискучого сольного проходу та передачі Михайленка – 4:0. Номінальні господарі ж в останні хвилини вирішили не зупинятися на досягнутому, і завдяки голам Рибака та всюдисущого Маковійчука, який в підсумку оформив хет-трик, довели справу до розгрому – 6:0 на користь «Феміди-Старлайф», яка із стовідсотковим очковим показником у власному активі захоплює лідерство у дивізіоні 1.

«Динамо-ГУНП» – «Кардіфф» – 6:4 (5:0)

Арбітри: Жмурко, Маніло

Голи: Ковальчук (4, аг.), Березовський (7, 27), Сохорук (12, 48), Бабій (26) – Донець (31, 52), Лук’янов (42), Темнюк (44)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Гранчак, Ярема, Бабій, Розгон, Подлюк, Наскальний, Сохорук, Бойчук, Березовський, Соботюк, Заєць, Сторожук

«Кардіфф»: Черкезов, Козак, Загуровський, Ковальчук, Яремчук, Сакович, Сандулов, Лук’янов, Темнюк, Донець

Попередження: Подлюк (34) – Козак (35), Донець (37), Лук’янов (41), Черкезов (44)

Перервало свою програшну серію «Динамо-ГУНП», яке в 3-ому турі здолало «Кардіфф», який до цього виключно перемагав своїх суперників. В дебюті матчу склалося враження, що сама пані Фортуна вирішила повернути «боржок» «динамівцям» за тотальний нефарт на старті сезоні. Інакше як пояснити епізод на 4-ій хвилині, коли Ковальчук необачно підставивши ногу після флангового прострілу, зрізав шкіряний снаряд у ціль власних воріт. Цей м’яч додав розкутості та впевненості «Динамо-ГУНП», яке на куражі протягом наступних 5 хвилин зусиллями Березовського та Сохорука довели рахунок на табло до розгромного – 3:0. «Кардіфф» ж поступово зумів прийти в себе, і активно намагався відігратися, однак завадив цьому Попроцький, який видав декілька феноменальних сейвів, зірвавши гучні овації трибун. «Динамо-ГУНП» ж продовжувало демонструвати майже стовідсоткову ефективність в атаці, і Бабій та Березовський, ще двічі результативно використавши помилки захисту «помаранчевих», встановили на табло за підсумками першого тайму непристойні 5:0.

«Кардіфф» і не думав опускати руки, і зібравши усю волю в кулак, зумів в другому таймі відродити інтригу в матчі. Левова заслуга в цьому Донця, який у відповідальний момент повів партнерів за собою. Саме Андрій гросмейстерським ударом з розвороту в нижній кут один м’яч відквитав, а потім став автором ще двох «асистів», після яких відзначилися Лук’янов та Темнюк, подарувавши промінь надії «Кардіффу». Але як виявилося, це було все, на що спромоглися в цій грі номінальні гості. «Динамівці» зуміли «повернутися» в гру у потрібний момент, і безпомилково діючи у захисті, довели її до переможного завершення – результативна перемога з рахунком 6:4, яка стає першою для «Динамо-ГУНП» у нинішньому розіграші.

«Лада» – «Бамбук» – 7:6 (4:2)
Голи: Мустафін (4, 15, 36), П. Шульган (14), А. Лисюк (23, 28), Умаров (52) – Підручний (7, 30), Папірович (9, 49), Кушнірук (37), Плосконос (52)
В схожому стилі пройшов і заключний поєдинок 3-ого туру, в якому силами мірялися два дебютанти найсильнішого дивізіону Преміум-ліги – «Лада» та «Бамбук».
Краще розпочала гру «Лада», якій після більярдного удару Мустафіна впритирку із стійкою вдалося провести швидкий м’яч, на що «Бамбук» відповів вдалою п’ятихвилинкою імені Папіровича, який спочатку асистував Підручному, і зусиль партнера не змарнував, красиво у падінні пробив над голкіпером, а через декілька миттєвостей відзначився і сам, схиливши шальки терезів на користь «салатових». Однак розвинути свій підопічні Володимира Громницького не зуміли. Майже відразу Шульган красивим ударом у «дев’ятку» відновив рівновагу в цифрах на табло, а до завершення першого тайму по черзі відзначилися Мустафін та Лисюк, довівши перевагу «Лади» до двох м’ячів.

«Гойдалки» на майданчику тривали і надалі, що неабияк тішило численних вболівальників на трибунах. Команди продовжували обмінюватися забитими м’ячами, а ось перевага на табло у вигляді «+2» для «Лади» продовжувала залишатися. Схоже, «білі» вже подумки розпочали святкувати свій успіх, за що ледве не поплатилися під завісу основного часу, коли спочатку блискучий сольний прохід вдався активному Папіровичу, а потім Плосконос, невідпорно пробивши зльоту у лівий верхній кут після навісної передачі з глибини від Антонова, став автором одного з кращих голів туру, зрівнявши паралельно цифри на табло – 6:6!!! Долю переможця ж вирішив Умаров, який красивим ударом зі штрафного над стінкою схилив шальки терезів на користь номінальних господарів у цьому гольовому трилері – 7:6 на користь «Лади».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області