ИспанияИспания. Лучшие голы, комбинации и сейвы 15-го тураВетераныКубок України серед ветеранів у Білозір`ї 45+ та 55+ (ВІДЕО)ХарьковскаяЛучшие голы 2-го тура 15-го Кубка Харькова и 14-го тура Кубка ФК Универ осень 2017ОдесскаяАлександр Пищенко: «Лиха беда начало!»ЛьвовВасиль Калічак: "Співпраця з новим керівництвом АФЛ дає результат"Италия21.45. Италия. Серия А. 14-й тур. Каме Доссон – Реал Риети. LIVE!Кубок УкраиныЯрослав Аксенов: «Хотелось пройти дальше по спортивному принципу»Кубок УкраиныЖеребьевка 1/8 Кубка Украины. Мнение. Сергей РомановскийКубок УкраиныЖеребьевка 1/8 Кубка Украины. Мнение. Никита ТменовКубок УкраиныЖеребьевка 1/8 Кубка Украины. Мнение. Андрей БузынныйЖитомирОлександр Левченко: "Не уявляю своє життя без футзалу"Экстра-лигаЭкстра-лига-2017/18. Анонс 13-го тура: Москвичев или Лукьяненко?ЗапорожьеЮрий Арестенко: «Официально, неофициально, а первыми чемпионами Украины были мы»Кубок УЕФАФинал четырех Кубка УЕФА пройдет в СарагосеХмельницкаяХмельницький. Найкращі голи Преміум-ліги. 7 турКубок УкраиныУбойная жеребьевка 1/8 финала Кубка Украины: четыре пары команд Экстра-лигиИспанияCopa de Espana: "Картахена", обыграв "Пальму Футзал", поборется за трофейЮношеский футзалРоман Ковальчик: «Буде бажання – буде результат»Экстра-лигаЭкстра-лига-2017/18. Тур 12. Лучшие голы, комбинации и сейвыЭкстра-лигаЭкстра-лига. Дела судейские. Предновогодняя викторина

Преміум-ліга: перемога «Феміди-Старлайф» у центральному матчі...

Преміум-ліга: перемога «Феміди-Старлайф» у центральному матчі та камбеки «Динамо-ГУНП» і «АВІСТ-Helpixа»

Огляд матчів 3-ого туру у дивізіоні 1

«Динамо-ГУНП» – «Олімп» – 5:4 (2:2)
Голи: Колесников (3, пен.), Сторожук (12), Березовський (48), Соколюк (52), Грицик (54) – Наконечний (15), Падневич (23, 40), Гуліватий (35)

Розпочиналося все як не можна краще для чинних чемпіонів у дивізіоні 1. Вже на 3-ій хвилині відкрив рахунок у матчі Колесников, холоднокровно реалізувавши пенальті, призначений за фол Гайновського у власному карному майданчику проти Наскального, а всередині першого тайму Сторожук, влучно пробивши вдотик акурат у ліву «дев’ятку» після передачі того ж Наскального з ауту, довів перевагу «динамівців» до цілком відчутних «+2». Команда з Деражні не опустила руки, і продемонструвавши характер ще до перерви зуміла відігратися. Спочатку один м’яч відквитав Наконечний, який після помилки захисту номінальних господарів пробив сильно і точно низом з лінії воротарського, а під завісу першого тайму поринув у обіймах партнерів і Падневич, який зачепившись за м’яч після довгого вводу від Гайновського, ефектно у падінні пробив під поперечину – 2:2.
Відчувши впевненість у власних силах, гравці «Олімпа» після перерви стали активніше діяти в атаці, і невдовзі це принесло свої плоди. Гуліватий, вдало зігравши на добиванні після удару в стійку від Барабаша, вперше вивів вперед у рахунку команду з Деражні, а через 5 хвилин дубль оформив Падневич, потужно пробивши вдотик у праву «шістку» після націленої передачі Блажка з ауту – 2:4. «Динамо-ГУНП» кинулося відіграватися, змінивши голкіпера на 5-ого польового, і ця тактика увінчалася успіхом для номінальних господарів. Березовський та Соколюк по черзі втіливши у голи зразкові передачі Грицика, знову повернули рівновагу на табло, а масну крапку на останніх секундах поставив все той ж Грицик, якому вдався точний удар з-за меж воротарського. Отже – вольова перемога «Динамо-ГУНП» з рахунком 5:4, яке продовжує зберігати у власному активі максимальний доробок у графі «набрані очки».

«Сокіл-3» – «Евеліна» – 4:1 (3:1)
Голи: Луцюк (2, 20), Цилепа (26), Побережник (30) – Василів (9)
Вилучення: Розпаченюк (51, серйозне ігрове порушення)

Наступними на майданчик вийшли сусіди по турнірній таблиці – «Сокіл-3» та «Евеліна», яких перед очною зустріччю у табелі про ранги розділяв лише один заліковий бал.
Рахунок у зустрічі було відкрито вже 2-ій хвилині. Автором першого голу у зустрічі став Луцюк, який після вдалої гри на перехопленні прицільно пробив у лівий нижній кут з лінії воротарського – 1:0. «Зелені» відразу кинулися відіграватися, але вище всяких похвал у рамці власних воріт діяв Гончар, витягнувши два «мертві» м’ячі після ударів Мельника та Белінського, але і він виявився безсилим врятувати свою команду на 9-ій хвилині, коли Василіву після націленого прострілу в центр воротарського від Штокало залишалося не промахнутися з кількох метрів – 1:1. «Сокіл-3» відповів на це «подвійним ударом» під завісу першого тайму. Спочатку дубль оформив Луцюк, завершивши чудову позиційну атаку «соколят» точним ударом в падінні, а невдовзі спрацювала «домашня заготовка» «Сокола-3» при розіграші «стандарту». Цилепа відгукнувся на чудовий простріл Розпаченюка з кутового, і несильним, але точним ударом впритирку із стійкою змусив втретє Грабенчука витягати шкіряний снаряд із сітки власних воріт.
Все остаточно зрозуміло стало в дебюті другого тайму, коли Цилепа у підкаті виборовши м’яч у захисника вивів на порожні ворота Побережника, який зусиль партнера не змарнував – 4:1. «Евеліна» відчайдушно намагалася відігратися, але «розпечатати» Ліпчинського, який змінив Гончара у воротах «Сокола-3» так і не змогла, як і не зуміла реалізувати дві хвилини чисельної більшості під завісу зустрічі, які стали наслідком вилучення Розпаченюка. Отже – 4:1 на користь наймолодшої команди дивізіону 1, яка завдяки власній перемозі та осічкам конкурентів за підсумками третього туру змагань виходить на третю позицію.

«Вентс-Ротор-2» – «AVIVA–Beerloga» – 3:1 (2:0)
Голи: Гайдашевський (2, 6), Лях (32) – Кучерук (37)
Продовжував програму 3-ого туру у дивізіоні 1 матч представників нижньої частини «турнірки» – «Вентса-Ротора-2» та «AVIVA-Beerlogи».
Номінальні господарі неймовірно переконливо розпочали матч, і вже на 6-ій хвилині володіли відчутною перевагою у два забиті м’ячі. Дублем відзначився Гайдашевський, який в обох випадках виявлявся у потрібному місці та в потрібний час після блискавичних розіграшів «стандартів» у виконанні «Вентса-Ротора-2». «Салатові» відчайдушно намагалися відігратися, але не щастило. Найбільше проблем «роторцям» створив Кульбачний, який спочатку не зумів переграти у ближньому бою Данилюка, а далі двічі перевіряв на міцність каркас воріт «Вентса-Ротора-2».
Все вирішилося на 32-ій хвилині, коли черговий стандарт увінчався успіхом для «Вентса-Ротора-2», а Ляху після націленої передачі з кутового залишалося не промахнутися з кількох метрів у порожній кут. Через 5 хвилин Кучерук, влучно пробивши з розвороту у нижній кут, повернув тінь інтриги в зустрічі, але надалі вболівальники більше забитих м’ячів не побачили. Так, обидві команди створили чимало моментів для того, аби змінити цифри на табло, але воротарі обох команд були на висоті як в прямому, так і в переносному сенсі цього слова. Отже – 3:1 на користь «Вентса-Ротора-2», який здобуває першу перемогу в сезоні і завдяки цьому успіху залишає зону вильоту у дивізіоні 1.

«Феміда-Старлайф» – «Хмельницькі делікатеси» – 4:0 (1:0)
Голи: Бабак (24), Рибак (33), Гончарук (48), Маковійчук (54)
Не виправдав сподівань центральний матч 3-ого туру у дивізіоні 1 між лідерами турнірної гонки – «Фемідою-Старлайф» та «Хмельницькими делікатесами». «Юристи», продемонструвавши натхненну гру змусили забути про нестабільність в стартових матчах, і в переконливій манері здобувши «суху» перемогу над одним з претендентів на медалі, захопили одноосібне лідерство у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги.
Перший тайм ознаменувався доволі обережною грою, хоча суперники при першій ліпшій нагоді прагнули не відсиджуватися у обороні. «Феміда-Старлайф» запам’яталася розкішними ударами Люблінського та Бакалярика, які ціною надзусиль парирував Самчук. Випади «делікатесних» були не менш гострими: Глаз після чудової передачі врозріз від Токарчука потривожив стійку воріт «юристів», а через декілька хвилин вже проявив неймовірну реакцію Купчанко, парирувавши «мертвий» м’яч після потужного пострілу Черкезова у верхній кут. Перший гол по такій грі вирішує як не все, то багато чого, і пощастило забити його номінальним господарям. Сталося це на 24-ій хвилині, коли Романюк, обігравши на фланзі Сиворога прострілив на дальню стійку, де забутому захисниками Бабаку залишалося з кількох метрів розстріляти Самчука – 1:0.
Хто зна, як би склалися подальші події в зустрічі, реалізуй «делікатесні» свій стовідсотковий момент в дебюті другої її половини. Сиворог після передачі Ситника з ауту впритул розстрілював Купчанка, але кіперу «фемідівців» якимось дивом вдалося врятувати свою команду. Відоме футбольне правило спрацювало на 33-ій хвилині. Це Рибак відгукнувся на тонку скидку від Ткачука при розіграші штрафного, і гарматним пострілом під поперечину метрів з 8-ми довів перевагу «юристів» до двох забитих м’ячів – 2:0. Цей гол дещо надламав психологічно підопічних Віктора Вербового, а ось окрилені успіхом «юристи» не зупинялися на досягнутому, і ще двічі до фінальної сирени змусили капітулювати Самчука. Встановив розгромний рахунок на табло Гончарук, який вдало пробив у «дев’ятку» після продовження своєї атаки другим темпом, а масну крапку на останніх секундах власним голом поставив Маковійчук. Отже – 4:0 на користь «Феміди-Старлайф», якій ця перемога дарує пальму лідерства у дивізіоні 2. Дихає в спину підопічним Едуарда Щепанського «Динамо-ГУНП», яке також має у власному активі теж 9 очок з 9 можливих, але дещо гіршу різницю забитих та пропущених м’ячів.

«Епіцентр К-Forex Club» – «АВІСТ-Helpix» – 1:2 (1:0)
Голи: Олянчук (9) – Олексюк (41), Алексєєв (54)
Завершував ігрову суботу ще один цікавий поєдинок, у якому зустрічалися також представники лідируючої групи – «Епіцентр К-Forex Club» та «АВІСТ-Helpix».
Впевненіше розпочали гру номінальні господарі, стартовий натиск яких увінчався успіхом на 9-ій хвилині. Саме тоді «будівельникам» вдався стрімкий розіграш кутового, який чітким ударом під поперечину завершив Олянчук – 1:0. «Клітчаті» відразу перемістили епіцентр ігрових подій на половину свого суперника, але забити швидко своєчасний м’яч у відповідь їм не судилося. Дива у рамці воріт творив Сандулов, парирувавши непрості удари від Мельника та Олексюка, а коли вже і він був безсилим, «Епіцентр К-Forex Club» вибачив Муляр, який після чудового пасу з глибини із кількох метрів пробив поруч із стійкою.
Другий тайм розпочав з натиску вже «АВІСТ-Helpix», але найбільш реальну нагоду для того аби забити створив його суперник. Моночков чудовим пасом вивів на удар Олянчука, у завершальній стадії неймовірним чином примудрився не влучити у порожній кут метрів з 3-ох. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Мельник розкішною передачею врозріз пошив у дурні відразу весь захист «будівельників», а Олексюк, який опинився перед воротами в абсолютній самоті, витримавши гросмейстерську паузу невідпорно пробив під поперечину – 1:1. Далі на паркеті розпочалися справжні «гойдалки». Обидва суперники відверто ризикували в надії вирвати перемогу, а розв’язка настала за 1 секунду до фінальної сирени. Сандулов парирував непростий удар з середньої відстані від Олексюка, а Алексєєв, який продовжував атаку «клітчатих» другим темпом, зльоту поцілив точнісінько у лівий верхній кут. Ні часу, ані можливості у «будівельників» на те, аби відігратися, вже не було – вольова перемога «АВІСТ-Helpixа» з рахунком 2:1, який завдяки цьому успіху наближається впритул до чільної трійки.

«Кардіфф-Прикордонник» – «Ротор» – 0:1 (0:1)
Голи: Грищук (10)
Ігрову неділю відкривав матч одних з кращих команд сезону минулого, які старт цьогорічного розіграшу точно не можуть собі занести в актив – «Кардіфф-Прикордонник» зустрічався із «Ротором».
Розпочався матч з шквалу атак «помаранчевих», активність яких нівелювалася прекрасною грою Рудого. Кіпер «Ротора» вже на перших хвилинах двічі парирував з верхніх кутів непрості м’ячі після разючих ударів Донця, а далі виграв очну дуель у Малишевського. Самі ж «салатові» до середини першої половини зустрічі зуміли вирівняти гру, а на 10-ій хвилині і взагалі повели у рахунку. Успіхом для «Ротора» увінчався швидкий розіграш кутового, який несильним, але точним пострілом в нижній кут завершив Грищук. Надалі на паркеті розпочалися справжні «гойдалки», у яких кращими були кіпери обох команд. Відмітимо також потрапляння в штангу від Святого, який знову ледве результативно не завершив чергову «домашню заготовку» «Ротора» після стандартного положення.
В другому таймі ігровий малюнок залишався незмінним, а шальки терезів могли змінитися як в один бік, так і в інший. У «Кардіффа-Прикордонника» найбільш близькими до голу були Сологуб та Сакович, яких своїми неймовірними сейвами змушував раз-по-раз хапатися за голову від розпачу Рудий, а ось знімати усі питання для «Ротора» міг Шлапак, проте з дабл-пенальті на останніх секундах пробив повз ворота. Отже – перемога «Ротора» з рідкісним як для футзалу рахунком 1:0 у досить цікавому матчі, яка стає для чинного віце-чемпіона першою у сезоні, а ось «помаранчеві», маючи у власному активі лише 1 заліковий бал після 3-ох турів займають наразі незвичне для себе передостаннє місце у табелі про ранги дивізіону 1.

«Тетра» – «Лада» – 3:3 (1:1)
Голи: Глас (9,34), Дияк (29, аг.) – Зощук (23), Яровий (47), Умаров (54)
Завершував третій тур у дивізіоні 1 поєдинок між «Тетрою» та «Ладою».
Розпочався матч у досить сумбурній манері, а рахунок було відкрито на 9-ій хвилині, коли Глас з другої спроби влучно пробив низом з-за меж воротарського – 1:0. «Лада» зуміла відповісти під завісу першого тайму. Дияк з флангу відпасував на Зощука, який вдотик прицільно пробив у дальній кут. Алексейчук хоч і зреагував, але врятувати свою команду був не в силах.
Другий тайм активніше розпочали «сині», які всередині другої 27-ти хвилинки заволоділи відчутним гандикапом у два забиті м’ячі. Спочатку після потужного удару зі штрафного від Гласа та рикошету від Дияка шкіряний снаряд залетів точнісінько у праву «дев’ятку» воріт Петричука, а через декілька хвилин активний Глас оформив дубль, добряче «повозивши» захисника на підступах до карного майданчику «Лади» і влучно пробивши в нижній кут з розвороту – 3:1. Пристрасті на майданчику з кожною секундою лише розпалювалися, і під завісу поєдинку не витримали нерви у «Тетри», яка перевищила допустимий ліміт фолів і отримала дабл-пенальті у власні ворота. «Вирок» холоднокровно реалізував Яровий, повернувши «бордовим» надію. «Лада» в надії врятуватися від поразки влаштувала справжній фінальний штурм, і він виявився успішним. Дива воротарської майстерності демонстрував Алексейчук, парирувавши «мертві» м’ячі після ударів Зощука та Дияка, але і він виявився безсилим врятувати свою команду за 9 секунд до фінальної сирени, коли Умаров невідпорно пробив під поперечину метрів з 8-ми. Отже – бойова нічия з рахунком 3:3, яка стає для обох суперників вже другою в сезоні.