Экстра-лигаУкраинаДмитрий Камеко: «Народ в России не понимает, что к нему относятся как к скоту»Экстра-лигаВ Україні запроваджено надзвичайний стан. Що зі спортом?Первая лига Перша ліга 2021/22. 10-11 тур. Група Захід. КІВС «Енергія-2» обігрує «Славуту», «Ураган-2-КФВ» зрівнюється з лідеромКубок УкраиныParimatch Кубок України 2021/2022. 1/8 фіналу. LIVE!КазахстанАрнольд Кнауб: «Теперь тяжело»Ассоциация футзала УкраиныВідбулася позачергова конференція щодо реорганізації ГО «Асоціація футзалу України»ИспанияИспания-2021/22. Лучшие голы, комбинации и сейвы 16-го тураПервая лига Перша ліга 2021/22. 10-11 тур. Група Схід. «SkyUp» підтверджує лідерство, «Comfort Life» закріплюється в четвірціЖенский футзалВища ліга (жінки) 2021/22. 9 тур. «ЗХО-Тесла» повертає собі лідерство, а «Дніпро» наздоганяє «Будстар-НПУ»КазахстанКарлос Санс подписал контракт с «Кайратом»Первая лига «Інтеру » (Донецьк) – 15 років: вчора, сьогодні, завтраБразилияРанжел вернулся в БразилиюОдессаСергей Таранчук: «Один из португальцев плюнул в Иваняка, мы с Хурсовым сдержали Женю, иначе виновник домой бы не доехал»РоссияСергей Скорович: «После подписания нового контракта я буду заниматься своим любимым делом»БеларусьПремьер-лига-2021/22. Тур 18. LIVE!РоссияСуперлига-2021/22. Тур 11. LIVE!Экстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. 20 тур. «Суми» закріплюються в зоні плей-оф, а «Viva Cup» піднімається на 4 місцеСборная УкраиныОлег Шайтанов: «Початок збору перед Євро заплановано на 14 березня»Женский футзалОгляд зимового трансферного вікна у жіночому чемпіонаті України

Parimatch Кубок України 2021/22. 1/8 фіналу. «Ураган» вирвав нічию в Херсоні

"Дракони" розписали мирову у першому матчі 1/8 фіналу

Розпочали матч суперники з обопільних атак - Колток виручив після виходу віч-на-віч проти Клаудіньо, тоді як Швед з гострого кута пробив повз. Друга спроба для Шведа видалась резульативною. Після передачі Абакшина Назар в дотик катнув "круглого" у нижній кут - 0:1. Далі команди показали гру на зустрічних курсах, а найбільш небезпечними були випади Корсуна у господарів та Михайла Грицини у гостей. В середині тайму "мельникам" вдалось вирівняти ситуацію на табло. Даніель Роза не без долі везіння і рикошету від Абакшина зрівняв рахунок - 1:1. Паритет на майданчику протримався недовго. За три хвилин швидку контратаку як по нотах розіграли Михайло Грицина та Швед, який оформив дубль - 1:2. Відповідь херсонців не забарилась - Микитюк ударом під поперечку вдруге змусив капітулювати Колтка (2:2). До кінця тайму Ципун двічі рятував після пострілів Миколи Грицини та Масевича, а Швед з десятиметрового струсонув поперечку воріт "мельників". Таким чином, перший тайм завершився за нічийного рахунку - 2:2.

Після відпочинку команди обмінялись ударами у каркас воріт від Клаудіньо та Коваля - на допомогу голкіперам прийшла стійка. Відзначитись господарям вдалось на 25-ій хвилині - Евертон скористався помилкою гостей при обороні. Пропущений м'яч по-спортивному розізлив "драконів", які помчали відігруватись, а на вістрі атаки опинялись Михайло Грицина та Коваль. Все ж добились свого гості на 38-ій хвилині - більярдний постріл Кордоби вразив нижній кут воріт Ципуна. На цьому й завершили - нічия 3:3. Матч-відповідь відбудеться 23-го лютого в Івано-Франківську. Початок зустрічі о 15:00.

"Продексім" Херсон - "Ураган" Івано-Франківськ -  3:3 (2:2)
Даніель Роза (12), Микитюк (17), Евертон (25) - Швед (4, 15), Кордоба (38).
Нереалізований дабл-пен: Швед (17)
"Продексім": Ципун (в) - Даніель Роза, Клаудіньо, Микитюк, Евертон - Шотурма, Корсун (к), Сорокін, Бессалов, Маєвський - Козлов (в), Савенко (в). В. о. головного тренера: Дмитро Бербенцев.
"Ураган": Колток (к) - Швед, Мих. Грицина, Шеремета, Абакшин - Радевич, Кордоба, Фаренюк, Мик. Грицина - Коваль, Моспан, Масевич - Кардаш (в), Левандівський (в). Головний тренер: Максим Павленко.
Попередження: Бессалов (11) - Коваль (27), Радевич (40)