ПольшаВиталий Лисниченко переходит в «AZS UW DARKOMP Wilanów»БеларусьБарбозинья – игрок «Столицы»БразилияМаркіньйос Шав’єр: «Я вірю в майбутнє футзалу, коли всі головні люди в нашій грі перестануть боятися говорити правду»Иван Мельников: «Мы будем придерживаться своей модели»Турниры«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. Огляд матчів першого ігрового дняАзербайджан«Араз» подписал двух бразильцевИспанияМанкузо – в «Пальме», Мати Роса – в «ЭльПосо» ИспанияИспания-2020/21. Лучшие голы «Винья Альбали Вальдепеньяс» и «Футбол Эмоушен Сарагоса»Футзал в миреContinental Futsal Championship-2021. Финал. LIVE!Экстра-лигаНиколай Микитюк: «Я перешел из одного особенного клуба в другой особенный клуб»Экстра-лига«Ураган» здобув першу перемогу в міжсезонняБеларусь«Столица» создает уникальную игровую форму из 356 логотипов и фразФестиваль«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. «Viatec» у фіналі переграв «INTER»Футзал в мире«Лития» подписывает АлексаРоссияСергей Скорович: «Мы все соскучились по спорту, по большим турнирам, по болельщикам на трибунах»Экстра-лигаДмитрий Холоша: «Работать с лучшими вратарями лиги очень ответственно и очень почетно»ЧехияАндре Гимараеш возглавил «Сварог»КиевЮрий Мельник: «Люди, собранные в «Манзане», были сконцентрированы на Кубке Украины – это и помогло выиграть»Женский футзалВероника Ковальчук: «Сложно чего-либо ожидать от нового сезона, остается надеяться на лучшее»Первая лига «Ураган-2-КФВ» вийшов з відпустки

Суддівська післямова. Сезон 2020/21. Випуск 3

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує вашій увазі огляд окремих ігрових епізодів матчів 5-го туру Favbet Екстра-ліги сезону 2020/2021 рр.


Шановні колеги!

Нагадуємо, що нова редакція Правил гри 2020/21 р.р. надає значні зміни в трактуванні та оцінці важливих ігрових епізодів, зокрема Зрив очевидної гольової можливості (ЗОГМ). Однак, під час оцінки порушення на кшталт наведеного нижче епізоду, арбітрам слід звертати увагу не тільки на те, чи є порушення ЗПА чи ЗОГМ, а також на характер/манеру скоєного порушення під час винесення дисциплінарної санкції та відображенні її рапорті арбітра.

Кліп № 1:

«ДЕ Трейдінг» (Миколаївка) – «ІнБев» (Житомир)
5-й тур Favbet Екстра-ліги, 38 хв.:

 

Гравець № 5 «білих» здійснює фол проти гравця № 13 «синіх» у безпосередній близькості від власних «незахищених» воріт, що зриває очевидну гольову можливість (ЗОГМ) команди «синіх». Однак, арбітри повинні брати до уваги та керуватися критеріями оцінки єдиноборств під порушеннях/діях, що не являли собою боротьбу за м’яч у чесний спосіб, в якому порушник застосував надмірну силу щодо суперника та не мають наміру та можливості зіграти у м’яч. Такі дії гравця №5 «білих», повинні вважатися «агресивною поведінкою» як більш серйозні дії/порушення, що заслуговують застосування червоної картки згідно вимог чинних Правил гри. Рішення арбітра щодо винесення червоної картки за ЗОГМ у цьому конкретному випадку не може вважатися правильним та таким, що відповідає вимогам Правила 12 (покарання більш серйозного порушення, коли вони скоєні одночасно, є важливим фактором).

Рішення КА АФУ: Штрафний удар на користь атакуючої команди + ЧК гравцю №5 білих (за агресивну поведінку).


Джерело - АФУ

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.