Экстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2020/21. 9, 10, 13 тур. LIVE!ИспанияИспания-2020/21. Тур 13. LIVE!ЭстонияАлексей Фетько покинул эстонскую «СМСРаху»Лига чемпионов УЕФАВизначилися потенційні суперники «Продексіма» в 1/16 фіналу Ліги чемпіонівЭкстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2020/21. 9 тур. «Суми» – «ХІТ». АнонсБразилияНето: «Мы могли бы сделать больше для выхода в полуфинал»КазахстанСборная Казахстана начала подготовку к матчам Евро-2022ЛитваЄвген Ривкін: «Українські тренери якось більш вороже налаштовані на очні протистояння»Экстра-лигаСтаніслав Гончаренко: «Павленко вміє грати ключові матчі, а Легчанов поки що ні»Сборная УкраиныГравці національної збірної України серед спортсменів з вадами зору: Вадим Швець, Олексій Заволовий і Роман Васильєв РоссияРашид Камалетдинов: «Нас посещают мысли о финале»Вторая лигаДруга ліга України 2020/21. Львівщина. 3 тур. «КІВС Енергія-2» – «Бастіон». АнонсЖенский футзалВідбулося жеребкування фінальних матчів Кубка України серед жінок 2019/20ИталияЖонас возвращается в ИталиюДетский футзалОлександр Вонс: «Зараз у нас одне завдання – навчити футзалістів, а наступного року можна буде поборотись за чемпіонство»Экстра-лига«Суми» у контрольному матчі переграли «Сумихімпром-СДПУ» ХорватияХорватия-2020/21. Тур 7. Динамо (Загреб) – Олмиссум. LIVE!Экстра-лигаОлександр Бондар – найкращий гравець листопада у Favbet Екстра-лізі 2020/2021Экстра-лигаДмитро Шувалов: «У другому сезоні на чолі ХІТа все відразу пішло не так, як хотілося б»КазахстанКазахстан-2020/21. 14-18 тур. «Кайрат» уходит в отрыв

Favbet Кубок України 2020/2021. Бастіон (Львів) – Любарт (Луцьк). Ніхто не хотів поступатися

17 жовтня ФК Любарт  провів перший поєдинок Кубку України з футзалу проти львівської команди МФК "Бастіон".

Виїзний матч відбувся у Львові та завершився нічиєю з рахунком 2:2.

Перший тайм матчу видався доволі щедрим на моменти збоку двох команд, та першими голом все ж відзначились господарі поля.

Вже на 4-й хвилині гри нагодою скористалися гравці "Бастіона" і влучний удар Віталія Багряка відкрив рахунок у матчі.

За дві хвилини Володимир Гриник міг подвоїти рахунок, але голкіпер ФК Любарт Денис Лавренчук зумів відбити атаку.

Та все ж в кінці першого тайму Гриник, скориставшись  помилкою наших гравців, використав нагоду забити у ворота.

В результаті на перерву команди розійшлися з рахунком 2:0 на користь "Бастіона".

Після перерви "Любарт" почав  діяти гостріше. На перших хвилинах підопічні Назара Бугайчука зуміли використати свій момент і після вдалого пасу від Сергія Степанюка, Владислав Сизик відкрив рахунок голам у другому таймі, а згодом оформив дубль.

Рахунок матчу міг бути і більшим, але обидві  команди неодноразово виручала стійка воріт.

В кінцівці гри команди по черзі вдавались до контратак, однак на кінцевому результаті це не позначилось.

Отож перша гра Кубку України завершується рахунком 2:2.

Попереду на нас чекає матч-відповідь, який відбудеться у Луцьку 7 листопада .

Склад Бастіона: Стасюк Ігор, Савич Назар; Кудінов Ігор, Цимбаляк Назарій,  Багряк Віталій, Косий Сергій, Іванишин Олег, Лаба Володимир, Любуська Андрій, Кузик Андрій, Гриник Володимир, Моночков Ігор
Тренер: Роман Корінь
Голи: В. Багряк (4) В. Гриник (19)
Склад Любарта: Лавренчук Денис, Семенюк Василь; Піддубний Сергій, Сизик Владислав, Козачок Владислав, Степанюк Сергій, Романюк Дмитро, Баденчук Володимир, Драганчук Олександр, Сергій Вишневський, Фенюк Олег, Антон Дригульський, Кузьмич Роман, Матвійчук Максим
Тренер: Назар Бугайчук
Голи: Владислав Сизик (21), (26)