Экстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2020/21. 9, 10, 13 тур. LIVE!ИспанияИспания-2020/21. Тур 13. LIVE!ЭстонияАлексей Фетько покинул эстонскую «СМСРаху»Лига чемпионов УЕФАВизначилися потенційні суперники «Продексіма» в 1/16 фіналу Ліги чемпіонівЭкстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2020/21. 9 тур. «Суми» – «ХІТ». АнонсБразилияНето: «Мы могли бы сделать больше для выхода в полуфинал»КазахстанСборная Казахстана начала подготовку к матчам Евро-2022ЛитваЄвген Ривкін: «Українські тренери якось більш вороже налаштовані на очні протистояння»Экстра-лигаСтаніслав Гончаренко: «Павленко вміє грати ключові матчі, а Легчанов поки що ні»Сборная УкраиныГравці національної збірної України серед спортсменів з вадами зору: Вадим Швець, Олексій Заволовий і Роман Васильєв РоссияРашид Камалетдинов: «Нас посещают мысли о финале»Вторая лигаДруга ліга України 2020/21. Львівщина. 3 тур. «КІВС Енергія-2» – «Бастіон». АнонсЖенский футзалВідбулося жеребкування фінальних матчів Кубка України серед жінок 2019/20ИталияЖонас возвращается в ИталиюДетский футзалОлександр Вонс: «Зараз у нас одне завдання – навчити футзалістів, а наступного року можна буде поборотись за чемпіонство»Экстра-лига«Суми» у контрольному матчі переграли «Сумихімпром-СДПУ» ХорватияХорватия-2020/21. Тур 7. Динамо (Загреб) – Олмиссум. LIVE!Экстра-лигаОлександр Бондар – найкращий гравець листопада у Favbet Екстра-лізі 2020/2021Экстра-лигаДмитро Шувалов: «У другому сезоні на чолі ХІТа все відразу пішло не так, як хотілося б»КазахстанКазахстан-2020/21. 14-18 тур. «Кайрат» уходит в отрыв

Favbet Кубок України 2020/2021. BudmonsteR (Київ) – Рятувальник (Ромни). Нічия на користь подальшої інтриги

У першій очній зустрічі підопічні Ільдара Макаєва та Ігоря Салівона розписали результативну нічию.

До Києва на стартовий матч першого попереднього етапу Favbet Кубка України завітав бронзовий призер Першої ліги – роменський «Рятувальник».

Старт зустрічі видався досить активним, і один зі своїх моментів зуміли реалізувати саме чемпіони Києва. Химяк вже на другій хвилині завершив сольний прохід потужним пострілом у дев’ятку воріт Паламарчука.

Втім, після цього ударну п’ятихвилинку видали гості. І обидва рази на допомогу команді з Сумщини приходили стандартні положення. Після розіграшу штрафного на добиванні після удару Гайвана зіграв Баранник, а Кончаков завдяки пасу Прокопчука під час введення м’яча з-за бокової вдруге вразив володіння Тимошенка.

Тим не менш, були попереду роменчани не надто довго. Химяк з близької відстані переправив м’яч у ворота суперника, оформивши дубль.

Чудовий шанс, щоб відзначитися наприкінці першого тайму мав Дмитро Войтенко, однак, реалізувати дабл-пенальті йому не вдалося.

Після перерви обидві команди мали свої моменти, щоб вирвати перемогу. У складі команди Ігоря Салівона чудову нагоду мав Баранник, який влучив у поперечину. Окрім того, «будівельники» більше восьми хвилин грали з п’ятьма фолами, втім, право на дабл-пенальті гості заробити не зуміли.

Дві неймовірних можливості для оформлення перемоги наприкінці зустрічі мала і команда Ільдара Макаєва. Однак, Химяк з вигідних позицій пробив вище. Як результат – 2:2. Нічия, яка залишає шанси обидвом командам перед матчем-відповіддю.

«BudmonsteR» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни) – 2:2 (2:2)
Химяк (2, 14) – Баранник (6), Кончаков (11)
Попередження: Прокопчук (32), Гайван (39)
Нереалізований дабл-пенальті: Войтенко (17)
«Budmonster»: Сергій Тимошенко – Павло Химяк, Микола Кодацький, Микола Кібиш, Ярослав Заворотний – Дмитро Войтенко, Максим Хижняк, Олександр Клименко, Максим Савенко, Андрій Потапов, Олександр Семенов, Микита Шклярук, Максим Алєксюк, Віктор Нещерет
«Рятувальник»: Богдан Паламарчук – Валерій Гайван, Дмитро Баранник, Владислав Радченко, Олександр Колеснік – Антон Кончаков, Олексій Прокопчук, Сергій Бабинін, Володимир Чухненко, Станіслав Носок, Дмитро Лойко, Віталій Царіцин