РовенскаяРівне: на вершині – двовладдяЧеркасскаяБогдан Кулинич: «Особисто мені ясно, хто стане чемпіоном області з футзалу»СумскаяСуми: лідери ветеранський чемпіонатів святкували чергові перемогиСумскаяСуми: попереду «СКІФ» та «Агросвіт» Хмельницкий“Тижневик Преміум-ліги”. Випуск 9 ОдессаОдесса. Символическая сборная 10-го тура Премьер-лигиХарьковскаяПревью 7 тура зимнего турнира на кубок СК ВИРТА 2016-2017ЧеркассыЧеркащина. Символічні збірні 6 туру чемпіонату областіКиевВторая лига чемпионата Киева. Кто? С кем? И как?ЛуцкВолинь. Відходимо від свят – повертаємося до футзалу!УкраинаМолодіжна збірна України: оприлюднений склад гравців, які готуватимуться до матчів з Іраном Украина На пути в Буэнос-Айрес-2018: сборные Украины сыграют в турнирах УЕФАХмельницкийПреміум-ліга: визначились імена півфіналістів Кубку (+відео, оновлюється)ВолынскаяВолинь. Під знаком кубкової рівності+жереб чвертьфіналівКиевскаяEPICENTR BROVARY OPEN CUP 2017 на низькому стартіВолынскаяВолинь. В Мар’янівці провели дівочий турнірУкраинаУкраїна – Іспанія: оприлюднені склади команд Львовская«Княжий Ринок» - «Урагана-2». Львів'яни підсилюються двома гравцями перед двобоєм. Анонс матчу.Ивано-ФранковскаяІгор Сорока: «Усі команди мають рівні шанси на перемогу»ЗапорожскаяЗапорожье. 10-й тур. Уверенные победы лидеров

Преміум-ліга: визначились імена півфіналістів Кубку (+відео, оновлюється)

Огляд матчів-відповідей 1/4 фіналу Кубку
Триває пора вирішальних матчів у розіграші Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулої неділі, 15-го січня, відбулися матчі-відповіді 1/4 фіналу, за результатами яких визначилися імена півфіналістів розіграшу. Тепер боротьбу за головний трофей продовжують виключно представники дивізіону 1 – «Сокіл-3», «Кардіфф», «АВІСТ-Красилів» та «Вентс». Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

«АВІСТ-Красилів» - «Епіцентр К-Forex Club» - 4:1 (0:1)
Перший матч: 2:2
Голи: Полупан (32), Алексеєв (49, 53), Мельник (54) – Овчинніков (19)

Першими на майданчик вийшли «АВІСТ-Красилів» та «Епіцентр К-Forex Club». Перший їх матч завершився за нічийного рахунку, отож доля путівки до півфіналу вирішувалася по-суті, у матчі-відповіді.
Розпочався матч з атак «клітчатих», які відразу розпочали шукати свого щастя в атаці. Двічі «будівельників» рятував від неприємностей Остяк, парирувавши непрості удари від Алексеєва та Олексюка, а коли вже і він був безсилим, на допомогу номінальним гостям прийшла поперечина, у яку прийшовся удар Семенчука. Поступово підопічним Віктора Власова вдалося перехопити ігрову ініціативу, і епіцентр основних події плавно перемістився до воріт номінальних господарів, які на 19-ій хвилині вимушені були розпочинати гру від центрального кола. Підступний удар Олянчука з середньої дистанції прийшовся у стійку воріт, а ось далі ніхто не завадив ніким не прикритому Овчиннікову вдотик влучно пробити під поперечину – 0:1.
Другий тайм розпочався як і перший – з атак «АВІСТ-Красилова», старання якого увінчалися успіхом на 32-ій хвилині, коли Полупану вдався блискучий сольний прохід, який він завершив більярдним ударом в нижній кут – 1:1. На куражі Сергій міг відразу вивести вперед у рахунку свою команду, однак вдруге у матчі за «будівельників» зіграв каркас воріт. Після цього психологічна перевага вже всіціло була на боці «АВІСТ-Красилова», який взяв у облогу ворота свого суперника, захист якого дав подвійну тріщину в проміжку з 49-ої по 53-ту хвилину. В обох випадках свій результативний «автограф» у воротах Остяка залишав Алексеєв: в першому випадку Олександр, ризикуючи отримати травму, самовіддано переправив в падінні шкіряний снаряд у ціль після прострілу на дальню стійку від Полупана, а через декілька хвилин «шістка» «АВІСТ-Красилова» влучно пробивши у шпарину між голкіпером та стійкою після чудового пасу врозріз Мельника, зняв усі питання щодо переможця – 3:1. «Будівельники» в надії врятуватися від поразки перейшли на гру з п’ятим польовим, однак ця тактика не принесла жодних приємних дивідендів підопічним Віктора Власова. Скоріше навпаки: Мельник, по красивій дузі вразивши вже порожні ворота суперника, встановив остаточний рахунок на табло – 4:1 на користь «АВІСТ-Красилова», який впевнено крокує до півфіналу Кубку.

«Феміда-Старлайф» - «Кардіфф» - 0:4 (0:1)
Перший матч: 3:1
Голи: Темнюк (16), Сакович (43), Маковійчук (52, аг.), Лук’янов (52)

Наступними на майданчик вийшли «Феміда-Старлайф» та «Кардіфф».
Розпочався матч з атак «помаранчевих», однак «Феміда-Старлайф», пам’ятаючи про перевагу, здобуту за підсумками першої гри, грамотно діяла другим номером, впевнено нівелюючи атакувальний порив свого опонента та роблячи ставку на швидкі контрвипади. Один з них лише ціною фолу у власному штрафному майданчику довелося зривати Шуму. Вердикт рефері – пенальті у ворота «Кардіффа», однак Сандулов зіграв, що називається, по удару, і парирував непростий удар Гончарука в нижній кут! Після цього психологічна перевага була вже на боці номінальних гостей, які відчувши впевненість у власних силах влаштували справжній штурм воріт Чижа, який крутився, неначе білка в колесі, раз за разом рятуючи свою команду, однак і він виявився безсилим на 16-ій хвилині, коли після передачі Ціха з кутового ніхто не завадив Темнюку з кількох метрів завдати результативного удару – 0:1.
Цей гол явно в певній мірі психологічно надламав «фемідівців», в той час як їх суперник, спіймавши кураж атакував все настирніше та активніше. Чиж після гарматного удару зльоту від Темнюка парирував з-під поперечини м’яч, якому вже, здавалося, нікуди дітися окрім того як залетіти у сітку, а через декілька миттєвостей Сакович відверто вибачив «Феміду-Старлайф», не зумівши з кількох метрів влучити у порожню ціль після прострілу Черкезова. Другий гол у ворота доволі інертних номінальних господарів по такій грі був лише питанням часу, і стався на 43-ій хвилині, коли Сакович блискуче вдотик пробивши впритирку із стійкою після передачі Зубика з ауту відновив рівновагу за сумою двох матчів – 0:2. Багатою на події стала 52-та хвилина. Спочатку Маковійчук, зрізавши сферу у власні ворота після флангового прострілу Черкезова, наблизив «Кардіфф» до півфіналу, а через декілька миттєвостей Лук’янов, по красивій дузі вразивши порожню ціль після помилки «Феміди-Старлайф» при розіграші «зайвого» довів перевагу «помаранчевих» до більш ніж комфортних «+2» за сумою двох матчів. Лише тоді номінальні господарі «прокинулися», і продовжуючи грати з 5-им польовим цілком могли перевести гру в серію післяматчевих пенальті, однак Сандулов продовжував творити дива у рамці власних воріт, і парирувавши на останніх секундах як мінімум два «мертві» м’ячі зумів зберегти власні володіння у недоторканості. В підсумку – 4:0 на користь «Кардіффа», який завдяки цій перемозі здобуває путівку до півфіналу, де продовжить захист свого титулу, здобутого у минулому сезоні. Ця перемога «помаранчевих», вочевидь, стала найкращим подарунком для граючого президента команди, Петра Юрка, який акурат в день матчу святкував своє 42-ти річчя.

«Вентс» - «Агробізнес» - 7:1 (2:0)
Перший матч: 6:2
Голи: Побережник (15, 31, 37), Святий (21, 42, 53), Дикий (33) – В. Цимбалюк (50)

Продовжив кубкову ходу і «Вентс», який і в матчі-відповіді 1/4 фіналу виявився сильнішим за «Агробізнес». «Вентсівці» після розгромної перемоги в першій зустрічі цих суперників не стали відбувати номер, а потішили власних вболівальників результативною та яскравою грою. Найбільше «феєрив» тандем Побережник-Святий, кожен з якого оформив хет-трики, а їх вдалий почин результативним ударом зі штрафного підтримав Дикий. «Агробізнес» ж не боявся грати із представником дивізіону 1 у відкритий футзал, однак спромігся відповісти лише голом престижу, автором якого став Цимбалюк, гросмейстерським ударом знявши павутину з лівої «дев’ятки». В підсумку – 7:1 на користь «Вентса», який крокує до півфіналу, де зустрінеться із «АВІСТ-Красиловом», а ось «Агробізнес» із високо піднятою головою залишає кубкову боротьбу.

«Сокіл-3» - «Хмельницькі делікатеси» - 2:2 (0:0)
Перший матч: 2:0
Голи: Роговський (33), Король (38) – Кащук (37), Глас (40, аг.)

В останньому матчі цієї стадії зустрічалися «Сокіл-3» та «Хмельницькі делікатеси».
Перший тайм пройшов під знаком неймовірно відкритого та атакувального футзалу, і дуже дивно, що до забитих м’ячів в першій 27-ти хвилинці справа не дійшла. В першу чергу, це заслуга воротарів обох команд, Ярослава Гончара та Назара Самчука, які своїми героїчними та самовідданими сейвами не раз зривали овації трибун та змушували своїх опонентів хапатися за голову від відчаю.
Вперше до забитих м’ячів справа дійшла на 33-ій хвилині, коли спрацювала «домашня заготовка» «Сокола-3» після розіграшу стандарту: Луцюк відпасував праворуч після швидкого вводу з кутового на набігаю чого Роговського, який вдотик пробив точнісінько у праву «дев’ятку» - 1:0. Відповідь «делікатесів» не змусила на себе довго очікувати. Гончар двічі впродовж кількох секунд парирував «мертві» м’ячі після ударів Бражука та Сиворога, але і він виявився безсилим на 37-ій хвилині, коли Кащуку після націленого прострілу на дальню стійку залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 1:1, однак такий рахунок на табло протримався недовго. Вже фактично у наступній атаці Король, влучно пробивши в нижній кут після розіграшу ауту, знову вивів вперед у рахунку «Сокіл-3» - 2:1. Раділи номінальні господарі недовго: після силового прострілу Токарчука з флангу шкіряний снаряд зрикошетив у ногу Гласу, і по дузі залетів під поперечину воріт Гончара – 2:2. В останні хвилини суперники створили чимало можливостей для взяття воріт одне одного, а рахунок міг змінитися як в один, так і в інший бік, однак більше забитих м’ячів у зустрічі глядачі так і не побачили. В підсумку – нічия з рахунком 2:2, яка виводить у наступний етап «Сокіл-3», де його суперником буде чинний володар трофею, «Кардіфф».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області