Экстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. 13 тур. LIVE!РоссияСуперлига-2021/22. Тур 6. LIVE!БеларусьПремьер-лига-2021/22. Тур 10. LIVE!Женский футзалДмитро Голоскоков: «Готується серйозний проєкт щодо проведення жіночих змагань серед університетських команд»Черкаси приймуть Матч зірок-2021Первая лига Морено: «Приємно знову повернутися до України»ИталияКайо Жуниор перебирается в ИталиюЭкстра-лига«ХІТ» – «VIVA CUP»: історія особистих протистояньЭкстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. Тур 13: анонсПервая лига Перша ліга 2021/22. Захід. 5 тур. Славута – Любарт. АнонсБеларусьДмитрий Лось: «Нам не хватает этих вещей: характера, реализации, уверенности»Бразилия54-річний Баже хоче, щоб його визнали найстарішим футзалістом у світіПортугалияИберийское «классико» состоится в декабреЭкстра-лигаМатч «ДЕ ТРЕЙДИНГ» – «Ураган» перенесено на наступний рікЖенский футзалВища ліга (жінки) 2021/22. 1 тур. Від 10 і скромний «Будстар-НПУ»БразилияГабриэль Лима: «Футзальный ЕВРО на 100 процентов лучше, чем чемпионат мира по футзалу»РоссияСуперлига-2021/22. Тур 5. Соколиная охота удалась в УхтеЯпонияКеничиро Когуре – новый главный тренер сборной ЯпонииРоссияЛучшие клубы в мировом футзалеБеларусьПремьер-лига-2021/22. Тур 9. Лидеры уходят в отрыв

Жіноча збірна України поступилася Португалії у першому контрольному матчі

Підопічні Олега Шайтанова зазнала поразки у стартовому поєдинку проти віце-чемпіонок Європи.

Вже до четвертої хвилини матчу перша п’ятірка створила чимало проблем нашій команді. Ана Пірес оформила дубль, а до нього свій гол додала Жаніс Сілва. Після такого старту Олег Шайтанов був змушений взяти хвилинну перерву.

Після хвилинної перерви українки трохи заспокоїлися і мали свої моменти, один з яких вдалося втілити у забитий м’яч. Його автором стала Софія Рубан, для якої цей гол став дебютним у футболці національної збірної.

Втім, за якусь хвилину португалки відновили різницю у три голи завдяки зусиллям Ракель Сантуш. Натомість, до перерви Жаніс Сілва оформила дубль і на відпочинок команди пішли з різницею у чотири голи.

У другому таймі глядачі побачили голи лише під завісу двадцятихвилинки. Сара Феррейра менше, ніж за хвилину оформила дубль, а Ана Пірес довела свій бомбардирський актив до трьох голів. Тож, 8:1 – впевнена звитяга команди Луіса Консейсау.

Вже завтра команди проведуть повторний поєдинок, який розпочнеться о 19:00 за Києвом.

Португалія – Україна – 8:1 (5:1)
Пірес (2, 4, 40), Сілва (3, 14), Сантуш (9), Феррейра (38, 39) – Рубан (8)
Збірна Португалії: Одет Роча (Ана Катаріна Перейра, 21) – Катя Моргадо, Ана Азеведо (к), Жаніс Сілва, Ана Пірес – Ракель Сантуш, Сара Феррейра, Лідіа Морейра, Карла Ванесса, Інеш Фернандеш, Таня Соуза, Фіфу, Піску, Кріс
Збірна України: Вікторія Кислова – Анна Шульга, Ірина Дубицька, Альона Кирильчук, Анастасія Кліпаченко – Сніжана Воловенко (к), Анна Сидоренко, Софія Рубан, Яна Дичко – Ксенія Бурлаченко – Вікторія Сагайдачна