ПольшаНиколай Иванов: «Мы заслуженно попали в Финал четырех»ИталияИталия-2021/22. Тур 11. Два разгрома и ничейный синдромЭкстра-лигаМихайло Волянюк – найкращий гравець листопада у Parimatch Екстра-лізі 2021/2022Кубок УкраиныParimatch Кубок України 2021/22. Третій попередній етап. Стартові матчі. Результати, огляди, відеоЛига чемпионов УЕФАБруно Таффи: «Будем выигрывать Лигу чемпионов!»Лига чемпионов УЕФАЛига чемпионов-2021/22. Элитный раунд. День 5. В Финале четырех – «Тюмень» и «Спортинг»Экстра-лигаПочалося голосування за стартові четвірки Матчу зірок Parimatch-2021Экстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. 14 тур. «ХІТ» здобуває свою найбільшу перемогу у вищому дивізіоніИспанияИспания-2021/22. Лучшие голы, комбинации и сейвы 9-го тураИспанияИспания-2021/22. Тур 9. Первая победа «Мансанареса»Лига чемпионов УЕФАНиколай Иванов: «В матче с «Кайратом» многое решит психология»БразилияЖоао Карлос Барбоза – кандидат на звание лучшего тренера Бразилии-2021Премьер-лига-2021/22. Тур 11. LIVE!Лига чемпионов УЕФАЛига чемпионов-2021/22. Элитный раунд. День 4. «Барса» и «Бенфика» – в Финале четырехЛига чемпионов УЕФАЛіга чемпіонів 2021/22. «Ураган» закінчує турнір поразкою від угорського «Халадашу»Лига чемпионов УЕФАКарека: «Жалко, что не удалось победить «Кайрат»Лига чемпионов УЕФАЛіга чемпіонів 2021/22. Представлення суперника: «Халадаш» (Угорщина)Лига чемпионов УЕФАЛіга чемпіонів 2021/22. «Ураган» (Україна) – «Халадаш» (Угорщина). АнонсЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов-2021/22. Элитный раунд. День 3. Нервотрепка «Кайрата»Лига чемпионов УЕФАЮрий Рабыко: «Я просто выбивал мяч…»

Перша ліга 2021/22. Зона Cхід. 2 тур. «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» і «SkyUp» поки без втрат

Лише дві команди у східній зоні першої ліги чемпіонату України з футзалу не втрачали очок після 2 турів

23 жовтня, субота

«Рятувальник» (Ромни) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» – 3:4
Баранник (1, 29), Прокопчук (10) – О. Маржановський (14), Делятинський (20), Рідний (25), Фролов (29)
Попередження: Мороховець, 10 (ЗАПОРІЖПРОМГРУП)

«SkyUp» (Київ) – «Черкасиобленерго» (Черкаси) – 5:4 (4:2)
 Ю. Горбатий (2), Семенченко (3, 14), Чеберяк (11), Морено (35) – Коркішко (13), Петришин (13), Ткаченко (29), Скоров (33)
Попередження: Семенченко (14) – Ткаченко (14), Мосійчук (38)
«SkyUp»: Володимир Негель – Ростислав Семенченко, Микита Тменов (к), Апті Накаєв, Морено – Максим Чеберяк, Андрій Ардашніков, Юліан Горбатий, Олександр Уруцький, Єгор Сипливець, Ігор Салтанов, Владислав Корнєв, Максим Бабенко
Головний тренер: Тарас Шпичка
«Черкасиобленерго»: Ярослав Іщенко – Олександр Аргеєв (к), Сергій Дєдов, Олег Коркішко, Владислав Петришин – Максим Скоров, В’ячеслав Ткаченко, Денис Соцький, Богдан Мосійчук, Олександр Раковський, Віктор Єрошов
Головний тренер: Сергій Гупаленко

Підопічні Тараса Шпички у непростому поєдинку виявилися сильнішими за команду Сергія Гупаленка.

«Авіатори» розпочали поєдинок надзвичайно активно і вже до третьої хвилини завдяки зусиллям Горбатого і Семенченка кияни повели з рахунком 2:0.

У середині тайму після асисту Морено Чеберяк збільшив гандикап команди Тараса Шпички до трьох голів.

Втім, 13-тя хвилина стала нещасливою для київського колективу. Коркішко та Петришин дуже швидко відіграли два голи. На це «SkyUp» відповів ще одним взяттям воріт від Семенченка. Саме за рахунку 4:2 команди пішли на відпочинок.

Після перерви суперники мали обопільні нагоди, щоб відзначитися. Однак, вийшло це зробити саме в «енергетиків». Спочатку Ткаченко, а потім – Скоров зробили рахунок на табло рівним.

Проте, кияни зуміли забити на один гол більше. Морено відзначився дебютним голом у Першій лізі й подарував важливі три очки «авіаторам».

Відзначимо, що саме «SkyUp» очолює групу «Схід» після двох зіграних турів.

Джерело - Футзальний клуб "SkyUp"

Останній матч 2 туру у цій групі «Автомобіліст-Бульвар» (Житомир) – «Comfort Life» (Буча) перенесений через участь господарів у PARIMATCH Кубку України.