Экстра-лига«Ураган» уклав контракти зі старожилами і новачкамиДетиОлександр Каплун: "Після перемоги над "F6" повірили, що можемо здолати будь-кого"ОдесскаяОдесса:"My Friends" - победитель первого круга!Экстра-лига«Титан-Зоря» вийшла з відпусткиДнепровская«Екатеринославхлеб» становится чемпионом Суперлиги!ТурнирыODESSA OPEN CUP 2017. Предварительный состав участников Экстра-лига«Ураган» розпочав підготовку до нового сезонуОстальной мирМихайло Романов: «У мене завжди було бажання виступати за національну збірну»Экстра-лига«Продэксим» вышел из отпуска и приступил к тренировкам ЖитомирВоїни 95-ї ОДШБр змагалися у футзальному турніріОстальной мирЕвгений Юнаков покидает «ХИТ» и переходит в белорусский «Борисов-900»Остальной мирБелоцерковец перебирается в российский Норильский никельЛьвовГранд-ліга Львова: перша перемога «Спільноти» (+відео)КиевЛучшие голы чемпионата Банковской футзальной лиги-2016-17 г.Экстра-лигаОфіційно: Василь Баланик залишає «Ураган»Экстра-лигаДенис Зеленкевич і Олександр Гірка поповнять "Ураган"Экстра-лигаВизначені лауреати сезону в Екстра-лізі ЕврокубкиІгор Москвичов: «У нашій групі три команди приблизно рівні за класом»ЖитомирскаяКубок Житомирської області: у фіналі зустрінуться «ГазМяс» і «Атлет-Житомир»Первая лига Знакомьтесь, Олег Александрович Зозуля

Преміум-ліга: визначились чвертьфіналісти розіграшу Кубку (+відео)

Настає пора вирішальних матчів у розіграші Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулої неділі, 2-ого липня, були зіграні поєдинки 1/8 фіналу, за підсумками яких коло претендентів на почесний трофей звузилося до восьми. Не обійшлося і без сенсацій. Про все це далі у нашому огляді.

Найбільший інтерес привертало протистояння «Ротора» та «Сокола-3». Єдиний на стадії 1/8 фіналу очний матч представників дивізіону 1 сповна виправдав очікування глядачів, які стали свідками яскравого видовища. У динамічній грі впевненіше виглядали «соколята», але втілити їм свої моменти у голи до певного часу вперто не щастило, а ось їх суперники запам’яталися фірмовими кинджальними котрвипадами, які всередині кожного з таймів результативно завершили по черзі Туз та Красножон. Рахунок на табло змушував підопічних Артема Гласа до кардинальних рішень, і завершення зустрічі «соколята» проводили у фірмовій для себе манері гри з п’ятим польовим, намагаючись затяжними розіграшами «до вірного» знайти шпарину у захисті суперника. Ця тактика себе виправдала на 37-ій хвилині, коли один м’яч відквитав Вербовий, а вже невдовзі зробив рахунок на табло рівним Глас, якому вдався точний та сильний удар в нижній кут метрів з 12-ти – 2:2. Після цього психологічна перевага була вже на боці номінальних гостей, які знайшли в собі сили на другий камбек за два дні (перемога над «Червоною Зіркою» для «Сокола-3» в чемпіонаті теж стала вольовою – прим. автора). Черговий розіграш «зайвого» влучним пострілом завершив Луцюк, а зняв усі питання щодо переможця Глас, який опинившись в ролі голкіпера, вирішив передати «привіт» своєму колезі по амплуа, Борису Рудому. Такого страж воріт «Ротора» явно не очікував, і м’яч, який залетів у сітку воріт від його коліна став останнім у зустрічі – 4:2 на користь «Сокола-3», який демонструє характер і здобуває путівку до чвертьфіналу.

Там його суперником стане «Динамо-ГУНП», яке розгромило «Філтекс». Підопічні Миколи Сохорука теж запам’яталися впевненим розіграшем «штучної більшості», в результаті чого провели всі свої п’ять голів у матчі, а найбільше ж «феєрили» Федорко та Соколюк, які в підсумку записали на свій рахунок дублі. «Помаранчеві» ж в праві нарікати на не фарт, оскільки і при «-1», і при «-2» цілком могли «повернутися» в гру, однак їх суперників рятував каркас воріт, та й хоча б як мінімум на престижу «Філтекс» точно в цій зустрічі напрацював, однак забити його все ніяк не щастило – впевнена перемога «Динамо-ГУНП» з рахунком 5:0.

Найбільшу несподіванку подарував матч «Вентса» та «UBC-Лезнево». Мало хто вірив, що одному з лідерів дивізіону 3 вдасться продовжити свою кубкову ходу, проте підопічним Олександра Дрижі вдалося втерти носа усім скептикам. Хоча, все складалося спочатку як не можна краще для більш вищого за класом «Вентса», який завдяки голам Монастирського в дебюті кожного з таймів довгий час вів у рахунку, а ось далі… «Білі», в складі яких найбільш помітним був Михайленко, мабуть зарано повірили, що перемога від них них нікуди не дінеться, і розпочали діяти на майданчику надто самовпевнено, і відразу був за це покарані. «UBC-Лезнево» вдалися дві розкішні контратаки, які ударами з кількох метрів по черзі завершили Ягринець та Сокирко, вивівши вперед вже «чорних», а намагання «повернутися у гру» при грі з 5-им польовим для «Вентса» успіхом не увінчалися. Навпаки, той ж Сокирко, вразивши на останніх секундах порожні ворота суперника зняв усі питання щодо переможця – сенсаційна, але заслужена перемога «UBC-Лезнево» з рахунком 4:2, який стає єдиним представником не елітного дивізіону у чвертьфіналу Кубку.

Тепер на цій стадії на них очікує зустріч із «АВІСТ-Cook Drive», який в драматичному поєдинку 1/8 фіналу переграв ще одного з лідерів дивізіону 3, «Фахівець». Пропустивши швидкий гол від Бриндака, «фахівці» відповіли своєчасним влучним ударом Овчиннікова, а далі на авансцену вийшов Гавага, який оформивши хет-трик, зробив ближчим до чвертьфіналу номінальних господарів. Передчуття ще однієї можливої сенсації ставало все більшим, однак, різниця в класі суперників далася взнаки, як і коротка лава запасних «Фахівця». Ще до перерви «АВІСТ» зумів відігратися, а після перерви дотиснув свого суперника – 7:4 на користь «АВІСТ-Cook Drive».

У іншій половині сітки обійшося без сюрпризів – представники дивізіону 1 синхронно здобули путівки до чвертьфіналу, перегравши нижчих за рангом опонентів. Лідер елітного дивізіону, «Beerloga» в 1/8 фіналу впевнено розібралася із «Соколом-2». Фактично, доля поєдинку вирішилася ще у першій 25-ти хвилинці, коли «салатові», використавши майже усі помилки свого візаві у захисті, провели у ворота наймолодшої команди турніру п’ять «сухих» м’ячів. Після перерви Стеценко своїм влучним ударом ще більше закріпив успіх «Beerloga»,  на що «соколята» зуміли відповісти лише голом престижу, автором якого став Стасішин, завершивши швидку комбінацію точним ударом з лінії воротарського – 6:1 на користь «Beerloga».

У чвертьфіналі на неї очікуватиме зустріч із «Тетрою». У «синіх» не кращим чином йдуть справи в чемпіонаті, а ось у Кубку, де в матчі за вихід до 1/4 фіналу був подоланий «Політехнік», все складається для них досить непогано. У динамічному поєдинку все вирішив атакувальний геній Кузьміна, в активі якого покер, а ще один гол номінальних гостей в цій зустрічі записав на свій рахунок Скалій. «Політехнік» ж відповів лише трьома влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 5:3 на користь «Тетри».

У іншох двох парах було зафіксовано розгромні результати. Значно більшого очікували від протистояння «Хмельницьких делікатесів» та лідера дивізіону 2, «ККФА-Vivasan», однак гра продемонструвала просто колосальну різницю в класі суперників. Все вирішив перший гол в зустрічі, автором якого став Бармак. Андрій влучно пробив з лінії воротарського, а Касапчук, закритий власними захисниками, не встиг зреагувати. Після цього «вівасанівці» відверто «посипалися», а їх спіймавшим кураж суперникам не склало особливих зусиль довести справу до розгрому. Найбільш активними були Богдан та Романюк оформивши в підсумку дублі, а їх вдалий почин сповна підтримали й інші партнери по команді, ще двічі загальними зусиллями змусивши кіпера «ККФА-Vivasan» ще двічі виймати м’яч із сітки власних воріт, на що «сині» не спромоглися відповісти бодай голом престижу – 7:0 на користь «Хмельницьких делікатесів».

У 1/4 фіналу вони зіграють із «Forex Club», який в матчі за вихід у цю стадію не залишив каменя на камені від «Менса». У матчі «без захисту» вирішальною стала вища індивідуальна майстерність номінальних господарів. Найбільше «феєрили» ж Антонюк та Іщук, оформивши хет-трики, а їх вдалий почин ж сповна підтримали Овчинніков та Безвещук, кожен з яких записав на свій рахунок по два забиті м’ячі. «Менс» ж відповів трьома влучними ударами Левчука, які дозволили «червоним» дещо підсолодити гіркоту власної розгромної поразки – 10:3 на користь «Forex Club».

У 1/4 фіналу (матчі 16 липня), зустрінуться наступні пари команд: «Beerloga» – «Тетра», «Хмельницькі делікатеси» – «Forex Club», «Сокіл-3» – «Динамо-ГУНП», «АВІСТ-Cook Drive» – «UBC-Лезнево».