Экстра-лигаХмельницкий "Сокил" сыграет в одном турнире с чемпионом СегундыЛьвовГранд ліга Львова з міні-футболу: «Євробуд-КМ» обійшов «Здвиг» (+відео)Остальной мирДмитрий Иванов: «Это именно тот момент, когда нужно что-то менять в своей карьере» Экстра-лигаІгор Москвичов: «Тренерське чемпіонство – більш відповідальне»ХмельницкаяПреміум-ліга: лідерська рокіровка у дивізіоні 1 – «Прикордонник» змінює на вершині «Beerlogу» (оновлюється)Остальной мирЕвгений Валенко в Кубке УЕФА против Продэксима не сыграетСборная Украины«Побачили грандів жіночого футзалу»: лучанка розповіла про гру за збірну УкраїниЭкстра-лигаАндрій Федюк: "Україна багата на таланти, трохи терпіння і з'являться нові "Косенки", "Мансурови", "Москвичови" та "Корідзе"ЛьвовскаяЛьвів: кращі голи [Випуск 11] (Гранд & Перша ліга)ХарьковЛучшие голы 3-го тура 13-го Кубка ХарьковаВинницаФутбольний Тиждень. Випуск 252 від 12/07/2017СумскаяСумы: обзор матчей Summer Championship-2017 (от 12 июля)Экстра-лигаВіталій Радевич: «Для мене і для «Енергії» сезон вийшов нестабільним, але вдалим» «Кубок Львівщини-2017» збере кращі команди України ОдессаЛетний Суперкубок Одессы. ПревьюВетераныСергій Кольцун: "Деякі команди ветеранів можуть грати в Екстра-лізі"Первая лига Вице-президент "Локомотива" Павел Некрасов: клуб продолжает жить и ищет возможности играть в Первой лигеПервая лига Олег Зозуля: «Везде будем бороться только за первые места»ТурнирыДнепр приглашает на Summer Dnepr Cup-2017!ЖитомирФК «Атлет-Житомир» – володар Кубку Житомирської області 2017 р.!

Преміум-ліга: лідерська рокіровка у дивізіоні 1 – «Прикордонник» змінює на вершині «Beerlogу» (оновлюється)

Огляд матчів 8-ого туру у дивізіоні 1
ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ
“FOREX CLUB”

Неймовірно захоплюючим видався 8-ий тур у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької, матчі якого відбулися у суботу, 15-го липня. Чому, запитаєте Ви? Річ у тім, що більшість поєдинків ігрового дня під номером «8» носила характер матчів «за 6 очок», тобто результат яких, враховуючи неймовірну щільність у турнірній таблиці, носив надважливе значення для обох суперників. Так і вийшло: команди сповна потішили численних вболівальників напруженою та безкомпромісною боротьбою (жодної нічиєї в турі – прим. автора), а також за підсумками чергового туру у елітному дивізіоні відбулася зміна лідера. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

Центральним у 8-ому турі виглядав поєдинок команд, які займали першу та другу позицію у табелі про ранги відповідно – «Beerlogи» та «Прикордонника». Розпочали зустріч суперники доволі динамічно, і вже на перших хвилинах забитими м’ячами обмінялися Стеценко та Малишевський, після чого команди залишили все найцікавіше на другу половину зустрічі. В її дебюті краще виглядали «салатові», в складі яких по черзі схожі м’ячі забили той ж Стеценко та Дияк, відгукнувшись на чудові передачі з глибини, однак радість підопічних Володимира Громницького була не довгою. «Прикордонник» повів за собою у найбільш відповідальний момент Малишевський, який впродовж трьох хвилин двічі змусивши капітулювати Гарбара, повернув рівновагу на табло (відмічаємо перший гол «десятки» господарів, якому вдався розкішний сольний прохід зі своєї половини майданчику! – прим. автора), а вирішальним ж у зустрічі став влучний удар Сологуба, який вдало «замкнув» дальню штангу після силового прострілу з флангу. Отже, вольова перемога «Прикордонника» з рахунком 4:3, яка дозволяє підопічним Сергія Каштеляна наздогнати за набраними очками «Beerlogу», і за рахунок вікторії в особистій зустрічі піднятися на першу сходинку у табелі про ранги. Попереду у дуету лідерів приблизно однакові суперники на фініші «регулярки», отож боротьба за першу сходинку обіцяє бути дуже і дуже цікавою.

Закріпилися на третьому місці «Хмельницькі делікатеси», які в 8-ому турі переграли «Тетру». «Синім», які поки що міцно займають останнє місце, очки в боротьбі за виживання потрібні як повітря, і підопічні Віктора Кузьміна як мінімум в першому таймі змогли дати гідний бій одному з лідерів. Тричі «делікатесні» виходили вперед у рахунку, однак номінальні господарі відразу ж відігравалися – 3:3 за підсумками першого тайму, а ось після перерви клас номінальних гостей, як і коротка лава запасних «Тетри» далися взнаки. Підопічні Віктора Вербового, спіймавши кураж та увімкнувши максимальні швидкості буквально «розірвали» свого суперника, провівши у його ворота шість «сухих» м’ячів в другій 25-ти хвилинці, майже усі з яких ставали наслідком розіграшів, що називається «до вірного», а найбільше ж «феєрило» тріо Ситник-Нік-Глаз, кожен з якого записав на свій рахунок по дублю – 9:3 на користь «Хмельницьких делікатесів», які тепер відстають від лідируючого дуету лише на одне очко, і цілком можуть втрутитися у боротьбу за першу сходинку, так як у «делікатесних» залишилися попереду поєдинки і з «Прикордонником», і з «Beerlogою». «Тетра» залишається останньою, і аби уникнути прямого вильоту, «синім» потрібно не лише відбирати залікові бали у представників лідируючої групи в останніх турах, а й очікувати на осічки конкурентів, які вже встигли достатньо відірватися від останнього місця.

Далі щільною групою, розділяючи місця з 4-го по 6-е розташувалися «Динамо-ГУНП», «Ротор» та «АВІСТ-Cook Drive», синхронно здобувши у 8-ому турі перемоги. «Динамівці» на класі розібралися із «Червоною Зіркою», хоча до середини другого тайму на табло трималася доволі хитка перевага у два забиті м’ячі для підопічних Миколи Сохорука. А ось далі далася взнаки коротка лава запасних «червоних», у ворота яких під завісу зустрічі голи посипалися наче з рогу достатку – 8:1 на користь «Динамо-ГУНП», яке ця перемога піднімає на 4-ий щабель у турнірній таблиці, «Червона Зірка» ж залишається у зоні вильоту, відстаючи від зони стикових матчів за збереження прописки у елітному дивізіоні вже на 4 очки, і аби зберегти місце під сонцем в останніх турах Савчуку і компанії доведеться прикласти максимум зусиль.

«Ротор», який після вдалого старту зазнав двох поразок поспіль, прагнув перервати свою серію у поєдинку із «Соколом-3». «Салатові» горіли бажанням взяти реванш за поразку від цього ж суперника у 1/8 фіналу Кубку, і це їм, забігаючи наперед, вдалося сповна. Доля зустрічі вирішилася ще у першій 10-ти хвилинці. Спочатку Кострицький та Красножон результативно скористалися невпевненими діями Гончара на останньому рубежі, а далі Слободян, ефектно підсікши сферу над кіпером «соколят», став автором, як пізніше виявилося, останнього голу у зустрічі. У «Сокола-3» було далі ще чимало часу, аби врятувати цей матч, і підопічні Артема Гласа активно намагалися це зробити, використовуючи гру з п’ятим польовим, проте засмутити Рудого бодай раз їм не вдалося – 3:0 на користь «Ротора».

Окрасою ж вік-енду став поєдинок між «АВІСТ-Cook Drive» та «Forex Club». В першому таймі «форексівці» двічі вели у рахунку, однак їх суперники відразу ж відігравалися, а ось після перерви розпочалися справжні «гойдалки». Спочатку у них привабливіше виглядали «авістівці», які завдяки точному удару Косяка у «дев’ятку» зі штрафного та голу Гарібяна зробили вагому заявку на підсумковий успіх, однак далі номінальні господарі не рідко не могли впоратися з власними емоціями. Це призвело до того, що ліміт фолів для них перевищився вже дуже швидко, і їх ворота було призначено відразу три дабл-пенальті, однак реалізувати ж гравці «Forex Club» змогли лише дві спроби, повернувши таким чином у матчі інтригу. Здавалося, що все завершиться за нічийного рахунку, однак по-іншому вважали номінальні господарі, в складі яких виділялася зв’язка Черкезов-Гарібян, вдалі дії якої і дозволили «авістівцям» на останній хвилині двічі засмутити Остяка та вирвати непросту перемогу з рахунком 7:5. Наразі «АВІСТ-Cook Drive» наряду із «Динамо-ГУНП» та «Ротором» має у власному активі по 13 очок, однак за рахунок поразок у особистих зустрічах займає у «міні-турнірі» останнє місце, проте у підопічних Олександра Дяблова є всі шанси покращити власний результат на фініші «регулярки», так як у «АВІСТ-Cook Drive» залишився значно легший календар в порівнянні з головними суперниками, яким ще належить зіграти між собою. «Forex Club» ж поки що займає останнє «прохідне» 8-е місце, і в останніх турах на минулорічного переможця змагань у дивізіоні 2 очікують ігри з головними конкурентами.

У нижній частині «турнірки» ключовим став поєдинок між «Ротором-2» та «Вентсом». «Білі» неймовірно активно розпочали зустріч, і вже на 10-ій хвилині після дублю Побережника та голу Михайленка володіли більш ніж відчутною перевагою у три забиті м’ячі, однак «Ротор-2» і не думав опускати руки. Влучний удар Гайдашевського подарував надію «роторцям», які в другому таймі зуміли переламати хід подій на свою користь, провівши три «сухі» голи у ворота Восканяна, а героєм став той ж Костянтин Гайдашевський, в активі якого м’яч, який в підсумку став вирішальним – вольова перемога «Ротора-2» з рахунком 4:3, який завдяки цьому успіху виходить на сьоме місце у включається у боротьбу за плей-офф. Все у ній вже тепер залежить від самих підопічних Валерія Олексійчука, яких в останніх турах очікують непрості поєдинки, а ось для «Вентса» ця поразка цілком може перекреслити усі сподівання щодо продовження боротьби за вихід у вирішальну стадію турніру. Хоча, попереду ще є 3 тури, в яких усі команди ще мають шанси як і покращити власні результати, так і надолужити згаяне, і схоже, що завершення групового етапу у дивізіоні 1 обіцяє бути неймовірно цікавим.
У наступному, 9-ому турі (базова дата матчів – 22 липня), зустрінуться наступні пари команд: «Forex Club» – «Beerloga», «АВІСТ-Cook Drive» – «Червона Зірка», «Прикордонник» – «Сокіл-3», «Динамо-ГУНП» – «Вентс», «Ротор» – «Хмельницькі делікатеси», «Ротор-2» – «Тетра».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 8-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 1

«Динамо-ГУНП» – «Червона Зірка» – 8:1 (2:0)
Арбітри: Бондар, Щепанський
Голи: Соколюк (14), Березовський (21), Подлюк (26), Сторожук (36), Бабій (44), Наскальний (46, 50), Соботюк (49) – Савчук (28)
«Динамо-ГУНП»: Чекерський, Бабій, Сторожук, Соботюк, Соколюк, Наскальний, Подлюк, Федорко, Заєць, Бойчук, Березовський
«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Д. Огороднічук, Савчук, Будченко, Сироватко

«Ротор» – «Сокіл-3» – 3:0 (3:0)
Арбітри: Щепанський, Куцак
Голи: Кострицький (4), Красножон (6), Слободян (10)
«Ротор»: Рудий, Шпаков, Кострицький, Стасюк, Красножон, Сергеєв, Слободян, Туз, Янчук
«Сокіл-3»: Гончар, Цилепа, Люблінський, Трочинський, Луцюк, Замогильний, Оліферчук, Чемерис
Попередження: Стасюк (5)

«Ротор-2» – «Вентс» – 4:3 (1:3)
Арбітри: Куцак, Бойко
Голи: Гайдашевський (18, 46), Логвіненко (30), Орошкевич (37) – Побережник (4, 10), Михайленко (10)
«Ротор-2»: Данилюк, Олексійчук, Штолько, Паляниця, Крутяков, Глушко, Камінський, Гайдашевський, Логвіненко, Орошкевич, Федоченко
«Вентс»: Болістовський, Восканян, Дикий, Побережник, Михайленко, Святий, Бондар, Діброва, Монастирський, Бідюк, Антончик, Нік
Попередження: Святий (18), Монастирський (49)

«Прикордонник» – «Beerloga» – 4:3 (1:1)
Арбітри: Бойко, Куцак
Голи: Малишевський (3, 31, 34), Сологуб (40) – Стеценко (2, 26), Дияк (30)
«Прикордонник»: Тимощук, Рефель, Малишевський, Сологуб, Цуприк, Собко, Шамін, Маркович, Пантелєєв, Миколайчук
«Beerloga»: Гарбар, Мельник, Плосконос, Кульбачний, Стеценко, Дияк, Підручний, Зощук, Кучерук, Павліш, Папірович
Попередження: Малишевський (35)

«Тетра» – «Хмельницькі делікатеси» – 3:9 (3:3)
Арбітри: Подворний, Жмурко
Голи: Нагорічний (8, пен., 14), Нужда (21) – Нік (7, 39), Жаріков (11), Ситник (19, 48), Глаз (29, 48), Бармак (31), Кащук (50)
«Тетра»: Левченко, Кузьмін, Шушвар, Нагорічний, Нужда, Гуринович, Драйва
«Хмельницькі делікатеси»: Дячук, Романюк, Ситник, Бармак, Глаз, Богдан, Кащук, Токарчук, Нік, Жаріков
Попередження: Шушвар (40), Левченко (43) – Токарчук (18)

«АВІСТ-Cook Drive» – «Forex Club» – 7:5 (2:2)
Арбітри: Жмурко, Подворний
Голи: Гарібян (9, 37, 50), Черкезов (15, 47, 50), Косяк (35) – Богославський (4), Шутяк (9, 40), Моночков (44), Погорілий (48)
«АВІСТ-Cook Drive»: Сікора, Косяк, Середюк, Семенчук, Гарібян, Черкезов, Бриндак, Слободянюк
«Forex Club»: Остяк, Успенський, Олянчук, Моночков, Іщук, Шутяк, Богославський, Погорілий
Попередження: Семенчук (10) – Іщук (15)

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області