Лига чемпионов УЕФАЛіга чемпіонів-2019/20. Основний раунд. День 6. Бондар забиває, але «Рекорд» вилітаєЖенский футзалВища ліга (жінки)-2019/20. 1 турПервая лига «Авангард» (Краматорськ) з нового сезону переформатується в «ДЕ-Трейдінг» (смт. Миколаївка)РоссияСергей Марадуда: «В элитном раунде не будет слабых соперников»Лига чемпионов УЕФАВоробус побував на матчах Ліги Чемпіонів в УгорщиніЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов-2019/20. Основной раунд. День 5. Осталась одна путевкаЭкстра-лигаFavbet Екстра-ліга-2019/20. 4 тур. Тур довжиною у вічністьЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов-2019/20. Основной раунд. День 4. «Рекорд» уступает чемпиону РумынииРоссияАлексей Кудлай: «Уверен, что Сытин поможет нам в решении поставленных задач»Лига чемпионов УЕФАЛіга чемпіонів. «Продексім» розгромив «Араз»ФранцияУ Франції підбили проміжні підсумки стратегії розвитку футзалу і визначили нові орієнтириЛига чемпионов УЕФАЛига чемпионов-2019/20. Основной раунд. День 3. Десять известных из шестнадцатиЛига чемпионов УЕФАЛіга чемпіонів. Основний раунд. «Продексім» – «Араз». АнонсРоссияРоман Букин: «Играя в Суперлиге, ты должен прогрессировать»Лига чемпионов УЕФА«Халле Гоойк» (Бельгія) – «Продексім» (Україна) – 3:7. ПіслямоваФутзал в миреАлі Хасанзаде: «Розгроми бувають з усіма»ПольшаНиколай Морозов: «Здесь мой второй дом»ПольшаПольша-2019/20. Разгромное поражение лидераЧехияЧехия назвала состав на матчи отбора к ЧМ-2020Футзал в миреНаши за границей. «ЭРА-ПАК» побеждает «Спарту»

Дебора Ванін — володарка Золотої бутси

Бразилійка виграла головну бомбардирську нагороду європейських чемпіонатів.
 
Photo courtesy: Kick Off

Футзальний портал futsalplanet.com вирішив реінкарнувати нагороду «Золотий бутс», яку присуджував з 2003 по 2009 рік. Причому реінкарнація вийшла особлива, адже окрім чоловічої тепер буде присуджуватися і жіноча нагорода. Саме її володарку і визначили першою.

Нагорода присуджується за схожою формулою, що і у футболі, щоб враховувався рівень національних чемпіонатів. 

Чемпіонати європейських країн були упорядковані на чотири групи; голи, забиті в чемпіонатах верхньої групи (з 1 по 3 місця – Іспанія, Португалія, Росія), помножуються на 2, другої групи (з 4 по 5 місце – Італія, Україна) — на 1,8, третьої (з 6 по 15 місця — Білорусь, Словенія, Швеція, Фінляндія, Хорватія, Нідерланди, Угорщина, Чехія, Польща, Словаччина) – на 1,6, нижньої (з 16 по 22 місця - Естонія, Норвегія, Англія, Литва, Молдова, Данія, Гібралтар) – на 1,4. 

Згідно з цією системою голи, забиті в матчах чемпіонатів провідних футзальних країн (Іспанії, Португалії тощо) важать більше, ніж ті, що були забиті у слабкіших чемпіонатах (наприклад, Словенії, чи Норвегії). Попри те, що українській Вищій лізі встановили надзвичайно високий коефіцієнт на рівні з італійською Серією А, шансів на перемогу у цій номінації у наших бомбардирок практично не було. Кожна з наших гравчинь могла зіграти максимум 12 матчів, що значно менше, ніж їхні суперниці з провідних чемпіонатів.

Першою переможницею цієї нагороди стала 23-річна бразилійка Дебора Ванін з італійського «Кік Офф», яка стала найкращим бомбардиром чемпіонату Італії з показником у фантастичні 49 голів. Ванін зіграла у 34 з 35 матчів, які «Кік Офф» провів у Серії А.

Найкращий бомбардир чемпіонату України Вікторія Гірин з «Ладомира» з показником у 16 голів розділила 58-60 місце. Її 16 голів помножені на коефіцієнт 1,8 у сумі дали 28,8 балів.

З усіма результатами можна ознайомитися тут

Андрій Гулій, futsalua.org

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.