КазахстанНурсултан Пиялы: «Наш главный конкурент за выход в финальную часть ЧМ-2020 – сборная Румынии»Чемпионат мираРичард Рехала: «Мы должны уметь играть со всеми»ИспанияИспания-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 19-го тураИспанияИспания-2019/20. 19 тур. Прощание Шимбиньи и первые голы СоланоЭкстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2019/20. 14 тур. Інтрига внизу таблиці: «Food Centre-СумДУ» перемагає, «Енергія» не програєБразилияСуперкубок Бразилии-2020 пройдет в ЭрешинеФутзал в миреСерджо Гарджелли: «Китай – огромная страна с маленьким футзальным миром»Первая лига Перша ліга 2019/20. 8 тур. «Володимир» здобуває другу поспіль перемогуРоссияДмитрий Путилов: «Футзал меняется, нужно соответствовать»ФранцияФранция-2019/20. 13 тур. LIVE!ИспанияБебе подписал контракт с «Картахеной»Чемпионат мираГватемала примет отбор КОНКАКАФ на ЧМ-2020РоссияШимба – игрок «Газпром-ЮГРА» Экстра-лигаСтаніслав Гончаренко про підкупи арбітрів, відхід з "Енергії" та кваліфікацію на Кубок світуЛьвовВолодимир Фелишин – віцепрезидент Асоціації футзалу ЛьвівщиниАзербайджанСборная Азербайджана назвала состав на матчи элитного раунда отбора к ЧМВторая лигаДмитро Романюк: «Сергій Піддубний акцентує увагу на маленьких дрібницях, які грають важливу роль у грі команди»БеларусьКонстантин Кусков: «Сейчас БЧ для всех клубов – хороший раздражитель»Вторая лигаДруга ліга 2019/20. Група 2. Анонс 4 туруЮношеский футзалЮнацька Екстра-ліга (U-17) 2019/20. 7 тур. Завдяки двом перемогам «Кардинал-ДЮСШ №4» піднявся на третю сходинку

Lviv Freedom Cup: жіноча збірна Італії стартує з перемоги над Словаччиною

Підопічні Франчески Сальваторе оформили яскраву звитягу над суперником у стартовому поєдинку турніру.

Вже з перших хвилин номінальні господарки поєдинку почали активно загрожувати воротам Червікової. На першій хвилині могла забивати Помпоселлі, однак, кіпер словачок надійно зіграла на захисті власних воріт.

Втім, досить швидко італійкам таки вдалося відзначитися. Борхес прийняла м’яч поруч з воротами та з розвороту вразила володіння Червікової.

Господарки не збиралися зупинятися, створивши ще низку нагод для збільшення переваги. Непоганий шанс, аби розвинути перевагу своєї команди мала Адаматті. Втім, Червікова знову зіграла надійно.

На 11-ій хвилині команда Клаудіуша Хірша пропустила вдруге. Помпоселлі пробила по воротах Червікової, і м’яч рикошетом від стійки влучив у спину кіперу та вдруге опинився в її воротах.

14-ту хвилину зустрічі можна сміливо охрестити іменем Сари Бутіми. 6-й номер італійок впродовж цього відтинку часу зуміла відзначитися двічі, довівши перевагу своєї збірної до чотирьох голів.

Вп’яте м’яч у воротах збірної Словаччини міг опинитися після удару Адаматті. Однак, з ним Червікова впоралася, а Борхес, зігравши на добиванні, влучила у поперечину.

За дві хвилини до перерви команда Франчески Сальваторе забила вп’яте. Грієко майстерно використала вихід віч-на-віч, збільшивши й без того вагому перевагу своєї збірної.

На початку другої половини швидким голом могла відзначитися Беллі. Однак, Тіслярова, яка змінила Червікову після перерви, також проявила свої найкращі якості.

Також чудово кіпер словачок зіграла і після удару впритул від вже згаданої Бутіми, не давши останній записати хет-трик на свій рахунок.

Оформлювати дубль могла і Борхес. Однак, її удар з близької відстані пройшов повз ворота.

Ще по нагоді мали Беллі і Адаматті, однак, з голами у другому таймі команді Франчески Сальваторе не щастило.

Останні 3 хвилини словачки проводили з п’ятим польовим, і шанс, аби відіграти один м’яч мала Седлакова. Втім, точності Крістіні забракло.

Натомість, свою нагоду оформити хет-трик не втратила Бутіма, відзначившись у порожніх воротах. Як результат – 6:0. Італійки стартують з впевненої перемоги над дебютним суперником.

«Lviv Freedom Cup-2020». Група А. Італія (ж) – Словаччина (ж) – 6:0 (5:0)
Борхес (3), Бутіма (14, 14, 40), Грієко (18) – Червікова (11 – АГ)
Попередження: Рибанська (25), Хербрікова (40)
Збірна Італії: Марія Фонтана – Аріана Помпоселлі, Людовіка Копаррі, Бруна  Борхес, Рената Адаматті , Ерсілія Д’Інчекко (к), Сара Бутіма, Еріка Ферарра, Ніколета Мансуетто, Федеріка Беллі, Джессіка Ексана, Сесілія Барка, Алессія Грієко, Аріанна Тіреллі
Збірна Словаччини: Яна Червікова (Петра Тіслярова, 21) – Зіта Банікова, Барбора Валова, Моніка Комлодьова, Ленка Вієнерова (к), Яна Матеюнова, Діана Мацкова, Крістіна Седлакова, Андреа Хербрікова, Ніколетта Холошкова, Нікола Рибанська, Наталія Празновська, Сільвія Сматанова

Джерело: Прес-служба Асоціації фут залу України