АргентинаДиего Джиустоцци: «На ментальном уровне сборная Аргентины – лучшая в мире»КазахстанАлександр Довгань: «В Испании больше прогрессируют в индивидуальном плане, и подбор игроков строится на этом»Чемпионат мираСергей Скорович: «Думаю, что чемпионат мира все же перенесут»ПортугалияЭрик Мендонса подает пример, как бороться с COVID-19Вторая лигаВіталій Засморжук: «У будь-якому випадку, після карантину потрібен місяць на підготовку»Футзал в мире Александер Чеферін: «Усі змагання повинні закінчитися до 3 серпня»Экстра-лигаОлександр Бондар може повернутися в «Кардинал-Рівне»ПортугалияДиваней: «Самое большое огорчение – не выиграть со «Спортингом» Кубок УЕФА»СумскаяЄвген Петраков: «Приємно мати команду з Сум на найвищому рівні»Экстра-лигаІгор Москвичов: «Чекаємо продовження чемпіонату, але вже і думаємо за наступний сезон»ЧеркассыІсторія виступів представників Черкащини у професіональних змаганнях 1990-2020 рр.Вторая лигаДва роки тому «Шевченків край» (Звенигородський р-н) виграв «бронзу» чемпіонату України у Другій лізіФутзал в миреЧемпіонат Європи-2020 серед студентів перенесеноГерманияМихал Салак: «В Германии чемпион пока не объявлен»БеларусьБеларусь: старт плей-офф перенесен на 25 апреляИспанияРикардиньо: «Я скучаю по многим вещам... мы были счастливы и не знали об этом»Первая лига Сергій Задорожний: «Сезон триває сім мiсяцiв, а ми граємо всього 10-12 iгор»ИталияФульвио Колини: «Сложно было сделать это лучше, чем это сделали мы»ИспанияХаві Родрігес: «Гравці збірної України не вірять у себе»Женский футзал#Тренуйсявдома: "гарячі" тренування від українських футзалісток

Львівському футзалу - 25 років! (+відео)

23 листопада в рамках святкування 25-річчя львівського футзалу відбулася чергова звітна Конфренція АФЛ.


Виступив один із співзасновників АФЛ Роман Мелех, який розказав історію зародження та становлення цього виду спорту в Україні та на  Львівщині.

Завітали : заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило, начальник Управління фізкультури та спорту ЛОДА Роман Хім’як. Почесні грамоти та подяки отримали:

від управління молоді та спорту ЛМР – Василь Бобко, Геннадій Гранківський, Назарій Кравець; від управління фізкультури та спорту ЛОДА – Габор Вайда, Ростислав Капітанець, Олександр Соломонко, Богдан Пастернак, Володимир Холявінський; подяки від ЛМР Петро Закалюжний, Андрій Лютий, Степан Семак, Юрій Щепанський, Ігор Якимишин. Ряд представників команд  отримали подяки АФЛ. Почесною відзнакою АФЛ медаллю «За заслуги» були нагороджені: Габор Вайда, Олег Верещинський, Ігор Кульчицьки, Роман Лаба, Роман Мелех, Микола Павліш, Степан Семак, Роман Хім’як, Іван Шимечко та інші.

Ряд керівників АФЛ, представників команд, гравців та тренерів, що долучилися до становлення львівського футзалу представлені до державних нагород різного ґатунку.

Після святкової частини присутні заслухали звіт президента про роботу за період з липня 2017 року. Після обговорення було прийняте рішення внести правки до Статуту АФЛ, зафіксувати створення нового комітету : з проведення змагань серед товариств, відомств та учасників АТО, уточнити назву  та розширити функції комітету зв’язків із засобами масової інформації – тепер це буде комітет засобів масової інформації та історії футзалу.

Були розглянуті заяви про вступ до АФЛ та припинення членства, які надійшли за звітний період, низка нових членів долучилася до нашої спільноти, низка осіб, що не виконали статутні вимоги, покинули лави членів АФЛ.

Для оптимізації роботи деяких комітетів біли здійснені наступні зміни:

на посаду віце-президента АФЛ обрано Тодощука Андрія. Він очолив комітет з проведення змагань АФЛ. Віце-президент АФЛ Ігор Матвійчук очолив комітет з проведення змагань серед товариств, відомств, учасників АТО. Комітет жіночого футзалу очолила Ірина Чайка. Відбулися зміни в складі Виконавчого комітету АФЛ, Ревізійній комісії та Апеляційній комісії АФЛ.
 

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.