Сборная Украины19.00. Грузия – Украина. LIVE!Женский футзалСуперкубок України серед жінок. «IMS-НУХТ» – «Ладомир». LIVE!КазахстанЛео и сборная Казахстана: отказался выступать или нет?Сборная УкраиныІгор Корсун: "Я б не сказав, що був якийсь переломний момент в грі"Футзал в мире22.15. Испания – Португалия. LIVE!Женский футзалСуперкубок України серед жінок. «IMS-НУХТ» – «Ладомир». АнонсИспанияИспания-2019/20. 2 тур. «Кордоба» продолжает удивлятьПервая лига Іван Гурко і В'ячеслав Кожем'яка повернулися в УкраїнуПольша Василь Кефа і Олексій Бакалярик приєдналися до «БСФ Бохня»РоссияКубок Каспия-2019. День 2. Никто не хотел уступатьАссоциация футзала УкраиныЗапрацював сайт Комітету дитячо-юнацького футзалу АФУБеларусьБеларусь-2019/20. 3 тур. Волевая победа БЧ в гомельском дербиСборная УкраиныОлександр Косенко: "Проаналізуємо, чому зробили такі дитячі помилки"ИспанияИспания-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 2-го тураКыргызстанМихаил Першин: «В Кыргызстане футзальный бум, в Казахстане команды лишь для галочки» Сборная УкраиныЄвген Іваняк: "Такі поєдинки дуже корисні для того, щоб зрозуміти що відбувається"РумынияРоберт Лупу: "Обидві команди продемонстрували цікавий футзал"Юношеский футзалЮнацька збірна України U-17 зіграє з сербськими одноліткамиЮношеский футзалЮнацька Екстра-ліга (U-17). Збірна Харківської чи Івано-Франківської області стане восьмим учасникомСборная УкраиныЗбірна України в товариському поєдинку програла збірній Румунії

ПІСЛЯМОВА-5. Огляд окремих ігрових епізодів матчів 5 туру чемпіонату України з футзалу, «Екстра-ліга», сезон 2017/18

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує Вашій увазі огляд окремих епізодів матчів 5 туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги «Екстра-ліга» сезону 2017/2018 р. р.       

5 тур

«Ураган» Івано-Франківськ – «Енергія» Львів:

1 тайм, 14 хв.:

Гравець № 29 у зеленій формі, прокинув м’яч і намагаючись оббігти  суперника № 10 у чорній формі падає на паркет. М’яч виходить за межі поля. До вводу м’яча арбітр призупиняє гру і здійснює профілактичні заходи щодо подальшого недопущення проявів симуляції, звертаючи на це увагу усіх учасників поєдинку, що є хорошим прикладом роботи арбітра на упередження проявів неспортивної  поведінки.   

тайм, 17 хв.:

Гравець № 4 у зеленій формі збиває у нерозсудливій манері гравця № 49 у чорній формі, про те команда проти якої порушили правила має очевидно гарну можливість для здійснення перспективної атаки. Застосування «принципу переваги» (з наступною фіксацією «відкладеного» фолу та винесенням попередження (ЖК) порушнику за неспортивну поведінку) у цій ситуації було б оптимальним рішенням.

Натомість, арбітр завчасно зупинив гру, що є не зовсім виправданими діями.

2 тайм, 25 хв.:

Після виходу м’яча за бокову лінію на власній половині майданчику, гравець № 31 у чорній формі, швидко ввів його у гру ударом з бокової лінії біля зони заміни команди суперників. Місце введення очевидно не відповідало точці, де м’яч покинув ігровий майданчик, що є порушенням Правила № 15.  Арбітри повинні зупинити гру і передати право на удар з бокової  лінії гравцям команди суперників.

«Епіцентр К Авангард» Одеса – «ХІТ» Київ

2 тайм, 35 хв.:

Здійснивши перехоплення м’яча, гравець № 11 в білій формі, розпочав швидку перспективну атаку своєї команди. Намагаючись зірвати цю перспективну атаку, гравець № 4 у червоній формі збив гравця № 11 команди суперника (за межами власної штрафної площі), але м’яч підхопив партнер гравця проти якого скоїли порушення і наніс удар по воротам.  Арбітр відповідним жестом вказав на виправдане застосування «принципу переваги» і фіксацію «відкладеного» фолуа після виходу м’яча з гри покарав порушника  попередженням (ЖК) за неспортивну поведінку.

Дані рішення арбітра, який використав методику «дивись і чекай», є хорошим прикладом та виправданими діями застосування арбітрами «принципу переваги».

2 тайм, 39 хв.:

Гравець № 7 у білій формі, заволодівши м’ячем, намагався адресувати його партнеру по команді, але на перехоплення кинувся гравець № 8 у червоній формі, який збільшуючи швидкість у нерозсудливий спосіб атакував суперника. Дані дії є порушенням Правила № 12 і караються призначенням штрафного удару та застосуванням жовтої картки.

Арбітр правильно зупинив гру, але занадто довго приймав рішення щодо фіксації порушення (6 фолу), що призвело до невдоволення з боку гравців у червоній формі.

З повагою.

Комітет арбітражу АФУ

Комментарий futsalua.org:

Не будем разбирать все эпизоды, которые на этот раз рассматривал Комитет арбитража. Честно говоря, нет ни времени, ни желания рассматривать каждый мелкий эпизод типа 
«не в том месте мяч ввели» или «провел профилактическую беседу о вреде симуляции для здоровья спортсмена». 

Для нас очевидным явяется то, что с симуляцией борются и будут бороться самым жесточайшим образом, независимо от того, есть она или нет. Увидели вот такой эпизод из матча «Титан» – «Юни-Ламан». Эпизод этот случился на 39-й минуте, при счете 4:0 в пользу «Титана». Поэтому говорить о какой-то судейской предвзятости, наверное, глупо. Просто интересно мнение Комитета арбитража, и не только Комитета. Это симуляция или пенальти?
 

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.