Футзал в миреЧемпіонат Європи серед університетів: результати матчів першого ігрового дняИспанияКарлос Эспиндола – пятый новичок «ЭльПосо Мурсия»Чемпионат ЕвропыНУ «Львівська Політехніка» у стартовому матчі обіграла Університет Реймса Чемпионат ЕвропыЧемпіонат Європи серед університетів: НПУ ім. М. Драгоманова дізнався своїх суперниківЧемпионат ЕвропыЧемпіонат Європи серед університетів: «каразінці» стартували з перемогиЧехияМихаил Жак: «Мы на правильном пути»Футзал в миреКубок Либертадорес-2019. День 2. «Серро Портеньо» и «Коринтианс» – в четвертьфиналеКазахстанСемен Палагутин: «Грань между командой Академии и главной командой Кайрата практически стерлась»Экстра-лигаЮрій Свинарчук залишив «Кардинал-Рівне»ВенгрияВолодимир Колок: "Я не витримав, поїхав туди, де цінують тренера"Экстра-лигаРоман Сандул: «Готовимся к баталиям Экстра-лиги по полной программе!»ИталияЛоренцо Пицца: «В ближайшие дни мы сделаем еще одно серьезное приобретение...»Вторая лигаСергій Піддубний став спортивним директором ФК «Любарт»ТурнирыИгорь Калинин: «К «Odessa Open Cup» все готово, жеребьевка состоится 18 июля» ПольшаОлександр Бондар: «Був би не проти, якби мені запропонували ще раз пограти за "Кардинал-Рівне"»Футзал в миреКубок Либертадорес-2019. День 1. «Карлос Барбоза» начинает с пораженияПортугалияЭрик («Спортинг»). Лучшее-2018/19Чемпионат ЕвропыХНУ ім. Каразіна і НУ «Львівська політехніка» дізналися своїх суперників на чемпіонаті Європи серед університетівПольшаМіхал Марек – найкращий гравець Екстракляси-2018/19ИталияБразилец Рафинья возвращается в Италию

Полтава прийматиме матчі фінальної частини чемпіонату України серед ветеранів 50+

З 11 по 13 квітня у спорткомплексі ПЗМС відбудуться матчі фінального етапу чемпіонату України серед ветеранів 50+.


Розклад поєдинків виглядає таким чином:

11 квітня

13.00. «Тинь» (Южноукраїнськ) – «Енергодар» (Енергодар)
13.45. «Syngenta» (Умань) – «OLD STAR» (Світловодськ)
14.30. «Союз» (Донецька обл.) – «Енергія+» (Нова Каховка)
15.15. «Фортеця» (Кам'янець-Подільський) – «Локомотив» (Лиман)
16.00. «OLD STAR» (Світловодськ) – «Союз» (Донецька обл.)
16.45. «Енергодар» (Енергодар) – «Syngenta» (Умань)
17.30. «Локомотив» (Лиман) – «Тинь» (Южноукраїнськ)
18.15. «Енергія+» (Нова Каховка) – «Фортеця» (Кам'янець-Подільський)

12 квітня

09.30. «Енергодар» (Енергодар) – «Фортеця» (Кам'янець-Подільський)
10.15. «Енергія+» (Нова Каховка) – «Тинь» (Южноукраїнськ)
11.00. «Syngenta» (Умань) – «Союз» (Донецька обл.)
13.15. «OLD STAR» (Світловодськ) – «Локомотив» (Лиман,Дон.обл.)
14.00. 1-4
14.45. 2-3
15.30. 7-8 (за 3-є місце 1-ої ліги, за необхідності*)
16.15. 7-8 (за 1-е місце 1-ої ліги, за необхідності*)

13 квітня

09.30. 3-1
10.15. 2-4
11.00. 3-1
11.45. 1-2

Також пропонуємо вашій увазі турнірну таблицю за підсумками першого етапу:

 

М

Команди

1

2

3

4

5

6

7

8

М

О

1

«Syngenta» (Умань)

 

 

0:1

4:0

3:3

 

 

3:2

10-6

7

2

«Союз-ХСС» (Донецьк/Харків)

 

 

4:1

2:2

 

 

1:0

3:4

10-7

7

3

«Енергія+»(Нова Каховка)

3:3

 

 

0:2

 

3:2

3:0

 

9-7

7

4

«Локомотив»(Лиман)

0:4

2:2

 

 

2:0

 

2:1

 

6-7

7

5

«Фортеця» (Кам’янець-Подільский)

1:0

1:4

 

 

 

1:1

 

3:2

6-7

7

6

«OLD STAR»(Світловодськ)

 

 

1:1

 

2:3

 

0:1

4:1

7-6

4

7

«Ізотоп» (Енергодар)

 

0:1

 

1:2

0:3

 

 

1:0

2-6

3

8

«Тинь» (Южноукраїнськ)

2:3

4:3

2:3

 

 

1:4

 

 

9-13

3
















 

Джерело - АФУ

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.