Чемпионат ЕвропыХНУ ім. Каразіна і НУ «Львівська політехніка» дізналися своїх суперників на чемпіонаті Європи серед університетівВенгрияВолодимир Колок: "Я не витримав, поїхав туди, де цінують тренера"Экстра-лигаРоман Сандул: «Готовимся к баталиям Экстра-лиги по полной программе!»ИталияЛоренцо Пицца: «В ближайшие дни мы сделаем еще одно серьезное приобретение...»Вторая лигаСергій Піддубний став спортивним директором ФК «Любарт»Экстра-лигаЮрій Свинарчук залишив «Кардинал-Рівне»ТурнирыИгорь Калинин: «К «Odessa Open Cup» все готово, жеребьевка состоится 18 июля» ПольшаОлександр Бондар: «Був би не проти, якби мені запропонували ще раз пограти за "Кардинал-Рівне"»Футзал в миреКубок Либертадорес-2019. День 1. «Карлос Барбоза» начинает с пораженияПортугалияЭрик («Спортинг»). Лучшее-2018/19ПольшаМіхал Марек – найкращий гравець Екстракляси-2018/19ИталияБразилец Рафинья возвращается в ИталиюБеларусьМаксим Літвінов: «Дмитро Камеко – це тренер-друг»Лига чемпионов УЕФАМарат Сальянский: «Наша группа – это «группа смерти»ПортугалияФер Драслер и Андре Соуза – в «Бенфике», Паулета – в «Спортинге»Чемпионат ЕвропыУкраїнські арбітри працюватимуть на чемпіонаті Європи серед університетівПольшаПавел Будняк: «Мы разговаривали с главным тренером сборной с глазу на глаз...»Футзал в миреОлександр Ратич: «Будемо робити все, щоб повернутися переможцями цього турніру»Женский футзал«Будстар-НПУ» візьме участь у Кубку володарів кубківЮношеский футзалКалендар всеукраїнських дитячо-юнацьких змагань з футзалу сезону 2019/2020 р. р.

Житомир приймає ветеранський Чемпіонат України 45+ та 55+. Розклад матчів

Традиційно в березні Житомир приймає Чемпіонат України у вікових категоріях 45+ та 55+.

Участь у турнірі підтвердили 25 команд: 18 у віковій категорії 55+ та 7 у віковій категорії 45+. Найстарші ветерани зіграють у два етапи: груповий та плей-офф, молодші визначатимуть переможця за коловою системою. Честь Житомирщини захищатимуть дві команди у категорії 45+: "Полісся" та Новоград-Волинський "Ветеран-Авангард", у віковій категорії 55+ Андрушівський "Аміко".
 

Команди 55+ зіграють по 12 хвилин "брудного" часу, остання хвилина другого тайму "чистий час", 5-й фол пробивається з 10-метрової позначки. Команди 45+ зіграють по 18 хвилин "брудного" часу із заключною хвилиною матчу "чистого" часу.
 

Чемпіонат України 45+:

  1. «Полісся» (Житомир)

  2. «Ветерани-Авангард» (Новоград-Волинський)

  3. «STAVNI KYIV» (Южноукраїнськ)

  4. «Чорне море» (Одеса)

  5. «Локомотив» (Донецька обл.)

  6. «Фортуна» (Хмельницька обл.)

  7. «Конотоп»

Чемпіонат України 55+:

  1. «Чорне море» (Одеса)

  2. «Фортеця» (Кам’янець-Подільський)

  3. «Аміко» (Андрушівка)

  4. ВФК «Сільмаш» (Коломия)

  5. «Ніколь-Технологія» (Суми)

  6. «Київ»

  7. «Локомотив» (Лиман)

  8. «Маяк» (Сарни)

  9. «Десна» (Чернігів)

  10. «Соборка» (Одеська обл.)

  11. АФ «Кодима»

  12. «Енергія+» (Нова Каховка)

  13. «Сотта-Маріуполь» (Маріуполь)

  14. «Комунар» (Харків)

  15. «Хмільніцьки козаки» (Хмільник)

  16. «Динамо» (Приморськ)

  17. «Медіана» (Мелітополь»

  18. «Союз» (Донецька обл.)

 

А B C D E F
1. Фортеця Ніколь-Технологія Київ Чорне море Соборка Союз
2. Локомотив Аміко

Комунар

Десна Енергія+ АФ "Кодима"
3. ВФК "Сільмаш" Сотта-Маріуполь Хмільніцьки козаки Маяк Медіана Динамо



14 березня ФОК 55+Календар матчів

11:30 Фортеця - ВФК Сільмаш

12:10 Ніколь-Технологія - Сотта-Маріуполь

12:50 ВФК Сільмаш - Локомотив

13:30 Сотта-Маріуполь - Аміко

14:10 Київ - Хмільніцьки козаки

14:50 Чорне Море - Маяк

15:30 Хмільніцьки козаки - Комунар

16:10 Маяк - Десна

16:50 Соборка - Медіана

17:30 Союз - Динамо

18:10 Медіана - Енергія+

18:50 Динамо - АФ "Кодима"

14 березня Динамо 45+

11:30 Фортуна - Полісся

12:20 Авангард - Чорне море

13:10 Локомотив - Конотоп

14:00 Полісся - Stavni

14:50 Локомотив - Чорне море

15:40 Фортуна - Stavni

16:30 Авангард - Конотоп

15 березня ФОК 55+

09:00 Локомотив - Фортеця

09:35 Аміко - Ніколь-Технологія

10:10 Комунар - Київ

10:45 Десна - Чорне море

11:20 Енергія - Соборка

11:55 АФ "Кодима" - Союз

12:30 жеребкування 1\8 фіналу

12:50 1\8 фіналу

13:30 1\8 фіналу

14:10 1\8 фіналу

14:50 1\8 фіналу

15:30 1\8 фіналу

16:10 1\8 фіналу

16:50 1\8 фіналу 

17:30 1\8 фіналу

18:10 1\4 фіналу

18:50 1\4 фіналу

19:30 1\4 фіналу

20:10 1\4 фіналу

15 березня Динамо 45+

09:30 треті гірші команди 55+

10:10 Чорне море - Конотоп

11:00 Полісся - Авангард

11:50 Локомотив - Фортуна

12:40 Конотоп - Stavni

13:30 Полісся - Локомотив

14:20 Чорне море - Фортуна

15:10 Stavni - Авангард

16 березня ФОК 55+

09:00 1/2 фіналу вищої ліги

09:40 1/2 фіналу вищої ліги

12:00 17-й тур Екстра-ліги 

14:00 фінал вищої ліги

16 березня Динамо 45+

10:00 Фортуна - Авангард

10:50 Чорне море - Полісся

11:40 Stavni - Локомотив

12:30 Конотоп - Фортуна

13:20 Авангард - Локомотив

14:10 Конотоп - Полісся

15:00 Stavni - Чорне море

Джерело - 
futsal.zt.ua

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.