ВинницаДруга ліга України 2020/21. Вінниччина. «ЯСКО» вдруге поспіль святкує перемогуРоссияРоссия-2020/21. Суперлига. Матчи 11-го тура. LIVE!Ассоциация футзала УкраиныРегресс футзала в Украине. Часть 2. Деятельность АФУВторая лигаДруга ліга 2020/2021: напередодні Фіналу восьми (частина 2)ИталияКубок Италии-2020/21. Финал восьми. LIVE!Экстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2020/21. 1/2 фіналу. «Енергія» – «Продексім». АнонсВторая лигаДруга ліга України 2020/21. 1/4 фіналу. «Любарт» (Луцьк) – «Нікма» (Запоріжжя)ПортугалияПортугалия-2020/21. Лучшие голы 29-го тураКиевВиктор Цой: «Хотелось бы успеть поиграть под руководством Косенко и Гончаренко — их результаты говорят сами за себя»Экстра-лигаЮрий Савенко: «Продэксим» выиграл Кубок Украины за счёт сплоченности команды и желания взять этот трофей»Чемпионат мираАФК визначилася з претендентами на поїздку на Кубок світу-2021АзербайджанТьяго Болинья: «Все считали, что сборная Греция является слабой командой, но они показали довольно интересную игру»КиевПотрібна допомога Леоніду ЖиронкінуИспанияИспания-2020/21. Лучшие голы, комбинации и сейвы 27-го тураФутзал в миреЮнацький Євро (U-19) відбудеться 2022 року в ІспаніїЧемпионат ЕвропыЖеребкування фінального турніру Євро-2022 відбудеться наприкінці 2021 рокуВторая лигаДруга ліга 2020/2021: напередодні Фіналу Восьми (ч.1)ИспанияИспания-2020/21. Тур 27. Разгром, сенсация и победа «Барсы» над лидеромБеларусьБеларусь-2020/21. Тур 20. LIVE!АзербайджанВассура объяснил свой переход из футзала в футбол

Дублі Прокопенко та Дудки принесли «Кобрі-НПУ» важливу перемогу над «Ладомиром»

19-22 лютого у Вищій лізі України відбулись перенесені матчі та поєдинки 6 туру. Протягом цих днів відбулись п’ять зустрічей.

Фрагмент матчу "Дніпро" - "Фенікс"

Один із найцікавіших став двобій «Ладомира» та «Кобри-НПУ». У першому своєму протистоянні команди у Києві розписали нічию 1:1. У цій же зустрічі нулі на табло вдалось розмочити саме гостям зі столиці України. Дудка взяла гру на себе та віддала розрізну передачу на Васковець. Марія із вигідної позиції не схибила – 0:1.

Другий гол у активі Дятел. Віра зіграла до кінця у боротьбі з суперницею та пробила прямо у центр воріт – м’яч пролетів поміж ніг голкіперці, 0:2.

Третій гол у ворота господарок вколотила Прокопенко. Високий пресинг приніс потрібний результат. Скибіна перехопила передачу гравчині «Ладомира» та побачивши вільну на фланзі свою одноклубницю віддала передачу саме на неї. Прокопенко потужним ударом правою прошила сітку воріт – 0:3.

Наприкінці першого тайму прекрасна позиційна атака вдалась футзалісткам «Кобри-НПУ». Васковець спрямувала передачу на вільну Прокопенко, Анна не стала егоїстично пробивати, а віддала пас на інший фланг на Дудку. Вікторія потужно без вагань спрямувала м’яч під поперечину – 0:4.

На цьому футзалістки не зупинились. По перерві вдало реалізувала дабл-пенальті Прокопенко – 0:5 дубль у активі Анни. Вже за декілька секунд Дятел віддала на хід Скибіній, яка бездоганним ударом збільшила перевагу – 0:6.

Не довго оговтувались від пропущеного голу господарки. Шайнюк гарматним ударом зі штрафного забила перший гол у володіння «Кобри-НПУ». На 36-й хвилині Шайнюк після розіграшу кутового відзначилась розкішним голом під поперечину – без шансів, 2:6.

Останній гол киянок з дабл-пенальті забила Дудка, яка також оформила дубль у зустрічі – 2:7. А крапку у матчі поставила Когут на 40-й хвилині. Світлана майстерно прибрала опікунку, розвернулась та пробила повз ніг воротарці – 3:7 впевнена перемога «Кобри-НПУ».

Група 1
19 лютого
«Mezzo-Збірна Харківської області» (Харків) – ДЮСШ ім. Бутовського (Полтава) 5:3 (3:2)
Барінова, 2, 13, 21, Дворнік, 5, Греса, 37 – Мочалова, 20, Федоренко, 20, 39
Попередження: Колесникова, 11 – Гапонова, 30
15:30. м. Харків, ПС «Локомотив»
Арбітри: С. Ващук, А. Колесник (обидва – Харків)
Хронометрист: А. Грінченко (Харків)
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

19 лютого
Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
Лідер-Збірна Полтавської області (Полтавська обл.) 5:0 – технічний результат

Група 2
19 лютого
Кобра (Білокуракине) Багіра-КДЮСШ №8 (Лиман) 5:0 – технічний результат

Гості відмовилися від зустрічі, тому «пантерам» присуджена технічна перемога.

Група 3
21 лютого
«Дніпро» (Черкаси) – «Фенікс» (Київ) 8:5 (3:4)
Юрасова, 4, Завгородня, 4, 33, Волосина, 6, 39, Тищенко, 36, Мозга, 37, Матюша, 40 – Гнидюк, 3, 14, Тарасенко, 14, 18, 36
Попередження: Волосина, 23 – Бесідовська, 22, Гнилюк, 22
14:00. м. Черкаси, СК «Сокіл»
Арбітри: О. Гопка, О. Євтушевський (обидва – Черкаси)
Хронометрист: М. Кінішенко (Черкаси)
Спостерігач арбітражу: М. Зубко (Черкаси)

Тренер футзальної команди черкаського МСК «Дніпро» Володимир Чепчур  поділився своїми враженнями від гри його підопічних 21 лютого на “ЧЕРКАСИ-АРЕНІ” у матчі чергового туру чемпіонату країни серед жіночих команд вищої ліги:

"Початок зустрічі наші дівчата провели дещо емоційно і у їхніх діях відчувалося хвилювання. Також потрібно враховувати, що нашим дівчатам по 17-20 років, а у складі нашого суперника з Києва грали досвідчені футзалістки. Протягом першого тайму у рахунку були постійні гойдалки – 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3 і 3:4 після першого тайму. У перерві у нас відбулася серйозна розмова, дівчата заспокоїлися і на другу частину зустрічі вийшли із зовсім іншим настроєм. У 2 таймі ми забили 5 м’ячів у ворота суперниць і пропустили у свої ворота один, що забезпечило нам перемогу з рахунком 8:5. Але незважаючи на переможний результат, загалом гра з «Феніксом була складною Всі наші дівчата у цій зустрічі зіграли пристойно і виділяти когось не буду."