ПольшаВиталий Лисниченко переходит в «AZS UW DARKOMP Wilanów»БеларусьБарбозинья – игрок «Столицы»БразилияМаркіньйос Шав’єр: «Я вірю в майбутнє футзалу, коли всі головні люди в нашій грі перестануть боятися говорити правду»Иван Мельников: «Мы будем придерживаться своей модели»Турниры«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. Огляд матчів першого ігрового дняАзербайджан«Араз» подписал двух бразильцевИспанияМанкузо – в «Пальме», Мати Роса – в «ЭльПосо» ИспанияИспания-2020/21. Лучшие голы «Винья Альбали Вальдепеньяс» и «Футбол Эмоушен Сарагоса»Футзал в миреContinental Futsal Championship-2021. Финал. LIVE!Экстра-лигаНиколай Микитюк: «Я перешел из одного особенного клуба в другой особенный клуб»Экстра-лига«Ураган» здобув першу перемогу в міжсезонняБеларусь«Столица» создает уникальную игровую форму из 356 логотипов и фразФестиваль«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. «Viatec» у фіналі переграв «INTER»Футзал в мире«Лития» подписывает АлексаРоссияСергей Скорович: «Мы все соскучились по спорту, по большим турнирам, по болельщикам на трибунах»Экстра-лигаДмитрий Холоша: «Работать с лучшими вратарями лиги очень ответственно и очень почетно»ЧехияАндре Гимараеш возглавил «Сварог»КиевЮрий Мельник: «Люди, собранные в «Манзане», были сконцентрированы на Кубке Украины – это и помогло выиграть»Женский футзалВероника Ковальчук: «Сложно чего-либо ожидать от нового сезона, остается надеяться на лучшее»Первая лига «Ураган-2-КФВ» вийшов з відпустки

Відбулося засідання Виконкому АФУ

17 грудня за допомогою засобів сучасного зв’язку було проведено засідання Виконкому АФУ.
 


Такий спосіб було обрано через неможливість його організації в іншому форматі у зв’язку з нинішньою епідеміологічною ситуацією у країні.
У порядку денному було визначено питання, за наслідками розгляду яких прийняті такі рішення:

1) Матч зірок-2020 не відбудеться через неможливість його проведення за присутності глядачів. Окрім цього, унеможливлюють організацію та проведення заходу на належному рівні організаційні та технічні обмеження.

2) Догравання фінальних матчів Кубка України серед жіночих команд сезону 2019/2020 (незалежно від часу й дат) здійснюватиметься згідно з заявками команд-учасниць станом на друге листопада 2020 року (без права додаткової заявки нових гравців).

3) За підсумками питання щодо тренерських складів національних команд було прийнято рішення пролонгувати до 31 грудня 2022 року терміни співпраці з Олександром Косенком, Олегом Шайтановим та Віталієм Одеговим на посаді головних тренерів збірних України.

4) Визначено дату та місце проведення матчу групового етапу Євро-2022 між збірними України та Данії.
Поєдинок відбудеться 27 січня у палаці спорту «Юність» (Запоріжжя).

5) До складу членів Асоціації футзалу України було тимчасово прийнято (до рішення чергової Конференції АФУ) Миколаївську обласну асоціацію футзалу та Кіровоградську обласну асоціацію футзалу.
Натомість, під час чергової конференції АФУ буде розглянуто питання щодо їх постійного членства у складі АФУ.

6) Зважаючи на відсутність належної можливості для проведення чергової щорічної Конференції АФУ – у 2020 році вона не відбудеться.
Виконавчою дирекцією АФУ буде опрацьовано питання щодо її організації та проведення після завершення дії карантинних обмежень на території України.

Джерело – Прес-служба Асоціації футзалу України

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.