БразилияМаркіньйос Шав’єр: «Я вірю в майбутнє футзалу, коли всі головні люди в нашій грі перестануть боятися говорити правду»Иван Мельников: «Мы будем придерживаться своей модели»Турниры«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. Огляд матчів першого ігрового дняАзербайджан«Араз» подписал двух бразильцевИспанияМанкузо – в «Пальме», Мати Роса – в «ЭльПосо» ИспанияИспания-2020/21. Лучшие голы «Винья Альбали Вальдепеньяс» и «Футбол Эмоушен Сарагоса»Футзал в миреContinental Futsal Championship-2021. Финал. LIVE!Экстра-лигаНиколай Микитюк: «Я перешел из одного особенного клуба в другой особенный клуб»Экстра-лига«Ураган» здобув першу перемогу в міжсезонняБеларусь«Столица» создает уникальную игровую форму из 356 логотипов и фразФестиваль«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. «Viatec» у фіналі переграв «INTER»Футзал в мире«Лития» подписывает АлексаРоссияСергей Скорович: «Мы все соскучились по спорту, по большим турнирам, по болельщикам на трибунах»Экстра-лигаДмитрий Холоша: «Работать с лучшими вратарями лиги очень ответственно и очень почетно»ЧехияАндре Гимараеш возглавил «Сварог»КиевЮрий Мельник: «Люди, собранные в «Манзане», были сконцентрированы на Кубке Украины – это и помогло выиграть»Женский футзалВероника Ковальчук: «Сложно чего-либо ожидать от нового сезона, остается надеяться на лучшее»Первая лига «Ураган-2-КФВ» вийшов з відпусткиЭкстра-лигаДмитрий Бербенцев: «Пока есть «Продэксим», другие клубы меня не интересуют»Чемпионат мираЖорж Браз сделал выбор

Суддівська післямова. Сезон 2020/21. Випуск 5

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує вашій увазі огляд ігрового епізоду матчу 9-го туру Favbet Екстра-ліги сезону 2020/2021 р.р.


Кліп № 1:

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів)
9-й тур. Favbet Екстра-ліга, 14 хв.:

 

Шановні колеги!

Звертаємо Вашу увагу, що нова редакція Правил гри 2020/2021 р.р. надає значні зміни процедурах відновлення гри, а саме:


 Правило 13. Штрафний та вільний удари. Пункт 2. Процедура 

«...Коли два або більше гравців команди, яка захищається формують "стінку", усі гравці команди атаки повинні бути, як мінімум, на відстані одного метру від «стінки», доки м’яч не увійде в гру...»

Правило 13. Штрафний та вільний удари. Пункт 3. Порушення та санкції:

«...Якщо під час виконання штрафного/вільного удару, гравець команди, яка атакує перебуває на відстані меншій за один метр (один ярд) від стінки, що складається з двох або більше гравців, команди, що захищається, призначається вільний удар...»

Тож, рішення арбітра про відміну взяття воріт та призначення вільного удару на користь команди, що захищалася відповідають вимогам сучасної редакції Правил гри.


Джерело - АФУ

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.