ПольшаВиталий Лисниченко переходит в «AZS UW DARKOMP Wilanów»БеларусьБарбозинья – игрок «Столицы»БразилияМаркіньйос Шав’єр: «Я вірю в майбутнє футзалу, коли всі головні люди в нашій грі перестануть боятися говорити правду»Иван Мельников: «Мы будем придерживаться своей модели»Турниры«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. Огляд матчів першого ігрового дняАзербайджан«Араз» подписал двух бразильцевИспанияМанкузо – в «Пальме», Мати Роса – в «ЭльПосо» ИспанияИспания-2020/21. Лучшие голы «Винья Альбали Вальдепеньяс» и «Футбол Эмоушен Сарагоса»Футзал в миреContinental Futsal Championship-2021. Финал. LIVE!Экстра-лигаНиколай Микитюк: «Я перешел из одного особенного клуба в другой особенный клуб»Экстра-лига«Ураган» здобув першу перемогу в міжсезонняБеларусь«Столица» создает уникальную игровую форму из 356 логотипов и фразФестиваль«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. «Viatec» у фіналі переграв «INTER»Футзал в мире«Лития» подписывает АлексаРоссияСергей Скорович: «Мы все соскучились по спорту, по большим турнирам, по болельщикам на трибунах»Экстра-лигаДмитрий Холоша: «Работать с лучшими вратарями лиги очень ответственно и очень почетно»ЧехияАндре Гимараеш возглавил «Сварог»КиевЮрий Мельник: «Люди, собранные в «Манзане», были сконцентрированы на Кубке Украины – это и помогло выиграть»Женский футзалВероника Ковальчук: «Сложно чего-либо ожидать от нового сезона, остается надеяться на лучшее»Первая лига «Ураган-2-КФВ» вийшов з відпустки

Суддівська післямова. Сезон 2020/21. Випуск 7

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує вашій увазі огляд ігрових епізодів другого міжнародного товариського матчу між збірними України та Молдови.


Фото: Андрій Потапов

Кліп № 1:

Україна – Молдова
Матч №2, 6 хв.:


 

Після введення м'яча з бокової лінії гравець № 3 у синій формі блокує суперника з порушенням Правил гри, за яке у цій ситуації призначається штрафний удар.

Шановні колеги, хочемо звернути вашу увагу на тему блокування опонентів під час розігрування стандартних положень, актуальну як для аматорського, так і професійного футзалу. 

У редакції Правил гри 2020/2021, а саме у Правилі 12 (Фоли та неналежна поведінка) зазначено, що блокування суперника може вважатись легітимною тактикою у футзалі, доки гравець, що блокує суперника, перебуває у нерухомому положенні під час будь-якого контакту та навмисно не спричиняє контакту шляхом переміщення або намагається виставити своє тіло на шлях суперника, а опонент має можливість ухилитися від блокування... 

Кліп № 2:

Україна – Молдова
Матч №2, 25 хв.:


 

Гравці у бордовій формі проводили атаку із залученням на половину суперника так званого «п'ятого» гравця-голкіпера та залишали власні ворота незахищеними. Після їхнього удару м'ячем заволодів воротар команди суперника, який у відповідь ногою спрямував м'яч у бік порожніх воріт і забив гол... Цьому намагався завадити запасний голкіпер №1 (у жовтій футболці), який вибіг зайвим (шостим) на майданчик та його спроба була невдалою... Гол має бути зарахованим, а зайвий гравець отримує попередження. 

Шановні колеги, звертаємо вашу увагу, що у редакції Правил гри 2020/2021 під час подібних ситуацій, якщо б відбулося втручання у гру запасного гравця (вилученого гравця чи офіційного представника команди) і матч було б зупинено, то зустріч мала б відновитися  ШТРАФНИМ ударом або 6-МЕТРОВИМ ударом... 

Гравець (вилучений гравець або офіційний представник команди), що виходить на майданчик без дозволу одного з арбітрів або з порушенням процедури заміни та втручається в гру, здійснивши порушення, яке позбавляє команду-суперника забитого голу чи зриває очевидну гольову можливість, карається ВИЛУЧЕННЯМ.

Джерело - АФУ

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.