Экстра-лигаАндре Броканело: «Эта команда обязана побеждать во всех соревнованиях»ТурнирыКубок Водяна-2021. ПревьюЖенский футзал«Леонас - Университет Драгоманова» представил двух новичковБеларусьУчита переходит в «Столицу»Чемпионат ЕвропыСтали известны подробности жеребьевки отборочного раунда ЕВРО U19Детский футзалПідсумки засідання Комітету ДЮФ АФУ: Суперкубок України і заборона на вкидання м’яча за центр майданчику під час ударів від ворітПольшаСторожук и Перкович – из «дьяволов» в «драконы»Первая лига Іван Скіцко – головний тренер «Славути»Турниры«Яско» – переможець «Odessa Open Cup-2021». WeekendЭкстра-лигаІгор Черненко: «Особисто мені соромно, коли ми приймаємо наших суперників у педуніверситеті, але інших варіантів немає»БеларусьЭдимар – новый игрок «Столицы»Бразилия«Магнус» – обладатель Кубка Бразилии-2021Аматоры«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. Огляд матчів другого ігрового дняЭкстра-лига«ХІТ» завершив тренувальний збір в УжгородіИспанияМигелин: «Я хочу чувствовать себя игроком, а не пенсионером»Экстра-лига«ДЕ ТРЕЙДИНГ» завершил первый этап подготовки к Экстра-лигеФутзал в миреСборная Ирана – победитель Continental Futsal Championship-2021РоссияИван Мельников: «Мы будем придерживаться своей модели»ПольшаВиталий Лисниченко переходит в «AZS UW DARKOMP Wilanów»БеларусьБарбозинья – игрок «Столицы»

Підсумки восьмої звітно-виборчої конференції Асоціації футзалу України

26 травня на НСК «Олімпійський» пройшла восьма звітно-виборча конференція Асоціації футзалу України.


Її головним питанням стало обрання президента на каденцію з 2021 по 2025 роки.

На початку заходу було офіційно прийнято до складу АФУ трьох нових членів: Асоціацію футзалу Тернопільської області, Миколаївську обласну асоціацію футзалу та Кіровоградську обласну асоціацію футзалу.
 

Після звітів ревізійної комісії та президента АФУ за діяльність у 2017-2021 роках було поставлене питання про обрання нового президента Асоціації футзалу України. На цю посаду був переобраний Сергій Владико.
 

Віцепрезидентами АФУ стали Володимир Гримайло, Андрій Новіков та Андрій Ямковий.

Також було обрано нові склади Виконавчого комітету (склад: президент та віце-президенти АФУ, Мирослав Хом’як, Віктор Андрухів, Валентин Вакула, Сергій Кравцов, Віктор Дердо, Віталій Скарлат, Віталій Манько, Євген Петраков, Юрій Гончаров, Олексій Левченко, Володимир Жила), дисциплінарного комітетів (склад: Ігор Шишка, Марина Кирилюк, Андрій Іванович, Богдан Мельник, Сергій Голоскоков) і ревізійної комісії АФУ (склад: Євгенія Слесаренко, Костянтин Власенко, Юрій Кравченко).
 

Також за спільним рішенням Виконкому та виконавчої дирекції минулої каденції було обрано найкращих за окремими номінаціями. Нагородили переможців президент АФУ Сергій Владико та перший віцепрезидент УАФ Анатолій Дем’яненко.

Найкращий організатор змагань серед військовослужбовців:
Асоціація футзалу Житомирської області
 

Найкреативніший підхід в організації змагань:
Асоціація футзалу Волинської області
 

Організація наймасовішого чемпіонату:
Асоціація (міні-футболу) футзалу Хмельницької області

За допомогу у проведенні у матчів національної збірної України з футзалу:
Запорізька обласна асоціація футзалу

Найкраще висвітлення регіонального чемпіонату:
Федерація футзалу Києва

Найкращий журналіст:
Андрій Гулій

Найкращий організатор дитячо-юнацьких змагань:
Максим Чубінський

Найкраще представництво на всеукраїнський арені:
Асоціація футзалу Харківської області

Найкращий клуб:
«Ураган» (Івано-Франківськ)

Найкращий керівник регіональної асоціації:
Мирослав Хом'як (Асоціація футзалу Львівщини)

Найкраща регіональна асоціація:
Асоціація футзалу Черкаської області

За багаторічний внесок у розвиток футзалу:
Микола Повисший

Джерело - Пресслужба Асоціації футзалу України
Фото: Павло Кубанов

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.