ЛьвовскаяГранд-ліга Львова: чемпіонська заявка «Галицької Здоби»Экстра-лигаРоман Кордоба: в Україні виграв все за винятком чемпіонстваЕврокубкиПродэксим в основном раунде Кубка УЕФА сыграет в СербииЭкстра-лигаХарьковский Локомотив покидает чемпионат Экстра-лиги по футзалуСумскаяСумы: обзор матчей Summer Championship-2017 (программа "Спорт Ревю" от 28 июня)ЕврокубкиВ Кубке УЕФА по футзалу сыграют 56 командТурнирыДнепр приглашает на Summer Dnepr Cup-2017!Сборная Украины«Montesilvano Futsal Cup». У збірних України – два «золота» та дві «бронзи» + ВІДЕОЭкстра-лигаИтоги сезона. Неудержимый Сокол и великолепная семерка ГрицыныЖитомирВизначились півфіналісти Кубку Житомирської областіСборная УкраиныMontesilvano Futsal Cup: две сборные Украины сыграют за золото турнираОдесскаяОдесса: первая победа «Orange Machine» и очередная порция ничьихДнепрСуперлига: «Екатеринославхлеб» встретится в финале с «ЛАДом» (+видео)СумыСумы: "КомпСервис" побеждает в схватке лидеров, второе очко "Руха"Экстра-лига"Локомотив" находится под угрозой исчезновенияХарьковІсторична Хроніка Кращих голів усіх кубків ФК "Універ" 2ЛьвовІгор Матвійчук: Найголовніше у роботі – масовість та популяризація футзалуСборная УкраиныMontesilvano Futsal Cup: три наши команды уже в следующем этапе турнираСборная УкраиныMontesilvano Futsal Cup: сборные Украины сыграют в четырех полуфиналахСборная УкраиныС футзалом в Монтесильвано не скучно: пять побед украинцев в шести матчах

Преміум-ліга: камбек «Ротора», лідерство «Beerloga» та бойова нічия у центральному матчі туру (+відео)

Набирає обертів розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 10-ого та 11-ого червня, у дивізіоні 1 були зіграні матчі 2-ого туру, які сповна потішили численних численних вболівальників яскравою грою, великою кількістю забитих м’ячів та піднесли декілька доволі несподіваних результатів. Про все це далі у нашому огляді.

Відкривав ігровий день у елітному дивізіоні 1 під порядковим номером «2» цікавий двобій між «Beerloga» та «Динамо-ГУНП». Перший тайм звітного поєдинку ознаменувався грою на зустрічних курсах, у якій більш удачливими виявилися «салатові», які всередині стартової 25-ти хвилинки з інтервалом в 2 хвилини провели два м’ячі у ворота Попроцького: спочатку Папірович більярдним ударом впритирку із стійкою завершив хитрий розіграш вільного, а через декілька хвилин своє вагоме слово сказав і Нємий, який ефектно на швидкості розхитав опонента і розвороту невідпорно пробив точнісінько у кут. Рахунок на табло примушував «динамівців» до кардинальних рішень, і другу половину зустрічі підопічні Миколи Сохорука розпочали з п’ятим польовим. Та до цього виявилися готовими «салатові», і на дві пропущені голи від Бабія та Колесникова, які завершували точними ударами затяжні розіграші «до вірного», відповіли точними спробами Павліша та Ярового, які по черзі вразивши порожню ціль після помилок суперника, фактично зняли усі питання щодо переможця, а масну крапку на останніх хвилинах поставив Нємий, втіливши у гол чудову передачу врозріз від того ж Павліша – 5:2 на користь «Beerloga», яка після двох турів із стовідсотковим показником в графі «набрані очки» лідирує у дивізіоні 1, а ось «Динамо-ГУНП», яке в минулому сезоні стало срібним призером турніру, поки що займає незвичну для себе останню позицію у табелі про ранги.

Дихає в спину лідеру також із двома перемогами у двох поєдинках, але з дещо гіршою різницею забитих та пропущених м’ячів «Ротор», який в 2-ому турі здобув вольову перемогу над «Червоною Зіркою». Хоча, довгий час все як не можна краще складалося саме для останніх, які у поєдинку із «роторцями», що володіли серйозними кадровими проблемами, володіли відчутною перевагою, які втілили у два забиті голи наприкінці першого тайму та ще два всередині другої 25-ти хвилинки. Особливо ефектним став забитий м’яч Будченка, який вдало продовживши атаку своєї команди другим темпом, зльоту поцілив точнісінько у «дев’ятку», а ось підопічні Леоніда Дияка на хвилі успіху прагнули закріпити свою перевагу, однак реалізація вперто підводила «Червону Зірку», яка моментами марнувала просто стовідсоткові моменти для взяття воріт суперника. А далі «Ротор» зібрався силами та зумів перевернути у матчі все з ніг на голову. Голи Олексюка та Красножона подарували номінальним гостям надію на камбек, а справжнім героєм поєдинку став Кострицький, три голи якого протягом 7 хвилин принесли «салатовим» другу перемогу в сезону – вольова перемога «Ротора» з рахунком 5:4.

Подвиг «старшого брата» майже повторив і «Ротор-2», якому вдалося врятуватися від поразки у матчі із «Соколом-3». Матч розпочався з-за мінімальної ігрової переваги підопічних Артема Гласа, яку ті втілили у голи в проміжку з 16-ої по 18-ої хвилини. Дубль оформив Люблінський, влучно завершивши дві чудові позиційні атаки «соколят», однак їх суперники продемонстрували характер та зуміли відігратися ще до перерви. Спочатку Логвіненко дальнім ударом не без допомоги рикошету скоротив відставання у рахунку до мінімуму, а Крутяков, реалізувавши пенальті на останніх секундах першої половини зустрічі, встановив на табло рівновагу – 2:2. Другий тайм «Сокіл-3» проводив активно використовуючи гру з п’ятим польовим, буквально «зачинивши» свого візаві на його ж половині, однак натхненна гра Данилюка, який не раз рятував свою команду, дозволила «роторцям» зачепитися за нічийний результат – бойова нічия з рахунком 2:2.

Вперше смак перемоги в сезоні святкував «Вентс», який за розгромну поразку від «Forex Club» в стартовому турі, реабілітувавшись перемогою над непростою «Тетрою». Саме «сині» і першими повели у рахунку, коли Кузьмін дальнім ударом застав зненацька голкіпера, але вже доволі швидко Святий власним голом встановив статус-кво. Далі гра проходила під знаком гойдалок, у яких досвід «Вентсу» переважив молодість «Тетри». Бондар потужним ударом під поперечину під завісу першого тайму вивів вперед «білих», а після перерви на авансцену вийшов Антончик, дубль якого оформив на табло розгромний рахунок. «Тетра» перейшла на гру з 5-им польовим, і змогла завдяки голу Шушвара повернути тінь інтриги в грі, але жила вона недовго. Дикий, холоднокровно реалізувавши дабл-пенальті на останній хвилині, зняв усі питання про переможця та встановив остаточний рахунок на табло – перемога «Вентса» з рахунком 5:2.

Центральний матч туру, в якому зустрічалися «Хмельницькі делікатеси» та «Forex Club», сповна виправдав свій статус та очікування вболівальників, які стали свідками яскравого поєдинку, інтрига в якому жила до самісінького фінального свистка. Швидкий гол Моночкова вже на 4-ій хвилині вивів вперед у рахунку «Forex Club», а підопічні Віктора Власова перейшли на гру другим номером, очікуючи свого шансу на контрвипадах. Один з них результативно завершив Антонюк, після чого на майданчику розпочалося все найцікавіше, а суперники розпочали обмінюватися забитими м’ячами. В «делікатесів» відзначилися Жаріков та Ситник, яким після відмінних передач врозріз залишалося лише не промахнутися з кількох метрів, а ось «Forex Club» «ловив» свого суперника на контратаках, дві з яких завершилися успіхом для Самсонюка та Сянькова. «Хмельницькі делікатеси» ж билися до кінця, і проявивши характер, на останніх хвилинах зуміли врятуватися від поразки. Героєм матчу став Рябоконь, який спочатку ефектним перекатом поклавши на газон голкіпера та влучивши з розвороту у верхній кут подарував надію підопічним Віктора Вербового, а далі створив власним розкішним пасом усі передумови для голу Сиворогу, який в підсумку і став вирішальним – результативна нічия з рахунком 4:4.

Продовжує себе рекомендувати «грозою авторитетів» «Прикордонник», який після досить сенсаційної нічиєї у першому турі із «Динамо-ГУНП», в другий ігровий день відібрав очки і в чинного чемпіона у дивізіоні 1, «АВІСТ-Cook Drive». Саме «прикордонники» відкрили рахунок у грі, коли на 2-ій хвилині Цуприку вдався точний удар метрів з 6-ти, але ще до перерви все у матчі змінилося з ніг на голову. Найбільш активним в складі номінальних господарів був Косяк, який спочатку потужним пострілом з досить гострого кута встановив на табло рівновагу, а через декілька хвилин асистував Яремчуку, який класним ударом вдотик у верхній кут вивів вперед вже «АВІСТ-Cook Drive». В другому таймі Шульган власним голом довів перевагу номінальних господарів вже до «+2», однак «Прикордонник» і не думав здаватися. Пантелєєв та Цуприк, з інтервалом в одну хвилину змусивши капітулювати Сікору, знову повернули на табло нічийний рахунок, який протримався і до самого завершення зустрічі – бойова нічия з рахунком 3:3.

У наступному, 3-ому турі (матчі 17-18 червня), зустрінуться наступні пари команд: «Forex Club» – «Тетра», «Хмельницькі делікатеси» – «Ротор-2», «Вентс» – «Ротор», «Сокіл-3» – «Динамо-ГУНП», «Червона Зірка» – «Прикордонник», «Beerloga» – «АВІСТ-Cook Drive».