Экстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2020/21. Плей-офф. Фінал. LIVE!Женский футзалОприлюднено склад жіночої збірної України на НТЗ у БроварахИталияИталия-2020/21. Плей-офф. 1/4 финала. LIVE!БеларусьБеларусь-2020/21. Высшая лига. Плей-офф. 1/4 финала. LIVE!Экстра-лигаПідсумкова статистика гравців «ХІТа» в сезоні 2020/2021КазахстанБиро Жаде без Лиги чемпионов, «кайратовские» бразильцы возвращаются в ИспаниюБеларусьВиктор Иванютин: «Ехали в Ужгород на матчи со сборной Украины, а в автобусе вместо заднего стекла — жестяная пластина»Экстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2020/21. Серія за 1 місце. «Ураган» – «Продексім». АнонсКазахстанЖенская сборная Казахстана не явилась на квалификацию к Евро-2022 — КФФ молчитПервая лига Бугайчук і Піддубний: «Завдання на першу лігу – надати ігрову практику молоді та гравцям, які мало виступали в другій лізі»Экстра-лигаФедір Пилипів: «Вважаю, що доля фінальної серії майже вирішена»РоссияРоссия-2020/21. Суперлига. Плей-офф. 1/4 финала. LIVE!Казахстан«Кайрат» – чемпион Казахстана-2020/21Женский футзалМария Васковец: «В Харьков мы однозначно едем за победой»Футзал в миреОпределена символическая сборная ЛЧ-2020/21, Зики Те — лучший игрокПервая лига Павло Концеба поповнив «Славуту»Женский футзалКсения Гриценко: «Матч против «ЗХО-Теслы» будет для меня как финал»Экстра-лигаFavbet Екстра-ліга 2020/21. «ХІТ» в рік 15-річчя з медалями, а «Енергія» на 20-річчя — безБеларусьБеларусь-2020/21. Плей-офф. 1/8 финала. LIVE!РоссияДмитрий Прудников: «Сейчас все мысли только о плей-офф»

Роман Кіндратів: «Нашим гравцям треба набратись досвіду»

Капітан "Урагану" підбив підсумки року

Сайт UA-Футбол продовжує анкетування капітанів Екстра-ліги, які підводять підсумки року, що минає, а також діляться сподіваннями на 2015-й рік. Напередодні Нового року свої підсумки підбив капітан "Урагану" Роман Кіндратів.
 
Як Ви оцінюєте підсумки 2014-го року для своєї команди?
– У цьому році у нас були зміни. Спочатку одна команда, потім – інша. Але у нас була мета посісти місце значно вище за третє. З нашими амбіціями ми налаштовувались на боротьбу за чемпіонство. А для такої команди, як "Ураган", третє місце – неприпустиме. Тепер у нас інша команда, у якій грають молоді виконавці. Вони до того грали у Першій ліги, а тепер грають у Екстра-лізі. А так не буває, щоб людина з першого класу перейшла до десятого. Тому, яка би зараз не була Екстра-ліга – сильна чи слабка – нашим гравцям потрібно ще набратись досвіду.
 
Що запам’яталось у році, що минає?
– Що запам’яталось? Мабуть, зміни у команді. А ще те, що зараз впав рівень Екстра-ліги, хоча команд стало більше.
 
Чи є відчуття того, що Вашій команді чогось не вистачало?
– Не скажу, що нам чогось не вистачало, але, можливо, десь у нас не було фарту під час матчів плів-офф.
 
Чого очікуєте від наступаючого Нового року у вітчизняному футзалі?
– Перш за все, я очікую миру у нашій країні. А коли буде мир, то люди будуть звертати увагу і на фут зал. У людей зараз зовсім іншим забита голова.

Яким Ви бачите 2015-й рік для Вашої команди?
– Зараз головне, щоб наша команда набралася досвіду. Ми будемо боротись у Кубку України та у чемпіонаті. А за яке місце – неважливо. Можна боротись за восьме місце і стати чемпіоном. Головне, щоб наші молоді гравці зараз набиралися досвіду та прогресували. Вони вже і зараз прогресують, але їм ще треба повністю адаптуватись до Екстра-ліги.
 
Джерело –
Артем ТЕРЕНТЬЄВ, UA-Футбол

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.