Хмельницкая“Тижневик Преміум-ліги”. Випуск 5 ХмельницкаяТоп-5 голів Преміум-ліги, ( раунд 1/32 фіналу кубку) , (4.12.2016)КиевКиев. Первая лига. «Пари-матч» набирает обороты...ЖитомирКак футзал в Житомире стал вкуснымЗапорожьеЗапорожье. 5-й тур. Обзоры матчейКиевЗа старания всегда отметим! Сборная 5-го тура Высшей лиги КиеваЧеркасскаяВсі голи другого туру чемпіонату Черкаської області 2016/17ТернопольТернопільська перша футзальна ліга. "Нива" - "Укроп" 2:0 (огляд)КиевКиев. Высшая лига. 5-й тур. Тяжелый день для арбитровВинницаВинница: за награды поборются 5-6 командОдессаОдесса. Премьер-лига. 6-й тур. МКВ и ПСВ воспользовались осечкой лидераДнепровскаяДнепр Libertad: уверенная победа «Шахтера» и «ФК ПБ»ЛьвовЛьвів. Гранд ліга. Огляд 6 туруВолынскаяБитва двох "Л"ВолынскаяРегулярний чемпіонат Волині зробив перший крокЛьвовскаяФутзал. Гранд ліга Львова. “Нові імена” 3:7 “ЛЮ Верест”РовенскаяУсі фаворити футзального кубку Рівного вийшли у чвертьфіналИвано-ФранковскаяАМФІФО, Перша ліга: рокировка у стані лідерів...ДнепровскаяДнепр. 7-й тур. Дивизион А. Голы ТОП-5 ЗапорожскаяЗапорожье, 5-й тур. Лидеры синхронно проигрывают

АМФІФО, Перша ліга: рокировка у стані лідерів...

...відбулася після матчів четвертого туру першої ліги обласного футзалу.

Лідер змагань МФК “Алан” зустрічався з ямницьким “Вихором”. Знаючи непоступливість і бойовий характер суперника, тренери “Алану” налаштовували підопічних на важку гру. Саме так і сталося. Суперники без розвідки одразу повели штурм воріт один одного. Дебют по грі вийшов кращим у  “Вихора”, але саме вони першими пропустили. З пенальті. Захисник необережно атакував Романа Барчука у межах штрафної і арбітр призначив 6-метровий. Сам “потерпілий” з точки пробив у ціль. Дещо нелогічний розвиток подій у матчі неабияк розлютив ямницьких  футзалістів і вони додали в атаці. Результат не забарився і зусилля партнерів втілив у гол Віталій Мухтаров. Закономірна нічия після першого тайму. Дебют другого видався результативним – команди обмінялися голами. Надалі гострі моменти все частіше виникали біля воріт  “Вихора”, але реалізувати їх перешкоджав досвідчений воротар Андрій Вандзіляк. Але на 17 хв і він був безсилий, коли Роман Барчук завдав прицільного удару, записавши “хет-трик” у матчі. Ямничани ніби чекали такого подразника, бо лише пропустивши третій м’яч, знову активізувалися. А суперник дещо втомився і почав фолити. За чотири хвилини “назбирав” п’ять командних фолів, а Барчук “награв” на друге попередження і був вилучений. Поміж цим сумбуром у виконанні гравців “Алану” красивий удар вийшов у Андрія Бибика, який знову зрівняв рахунок у матчі. До фінальної сирени нікому з гравців не вдалося змінити рахунок і матч завершився бойовою нічиєю 3:3.
“ВИХОР” (Ямниця) – МФК “АЛАН”(Ів.-Франківськ) – 3 : 3 (1:1).
04 грудня 2016 р. 14.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 100 глядачів.
Голи: В. Мухтаров 9, Н. Павлів 14, А. Бибик 21 – Р. Барчук +5, 13, 17.
Попередження: В. Мухтаров (5) – Р. Галка (4), Р. Барчук (19), Ю. Поліщук (23).
Вилучення: Р. Барчук (21) друге попередження.
Арбітри: П. Липецький, М. Липко, Я. Вовчок, А. Яцурак.
Спостерігач арбітражу – І. Фреїк.

Осічкою конкурента скористалися футзалісти “ДФС”, які годиною раніше не без зусиль здолали студентів. Два голи у дебюті матчу розхолодили податківців і цим сповна скористався суперник, який ще у першому таймі відновив рівновагу у рахунку – 2:2. Майже весь другий тайм знадобився гравцям “ДФС”, щоб вирвати перемогу у цьому матчі.
“Д Ф С”(Ів.-Франківська область) – “УРАГАН - ПНУ” (Івано-Франківськ) – 4 : 2 (2:2).
Голи: М. Сікач 3, 20, А. Гузьо 3, П. Ткаченко 22 – В. Приймак 5, Р. Прошак 12.
Попередження: Р. Третяк (5), В. Синишин (7) – А. Савінкін (16).
Арбітри: Я. Вовчок, М. Попух, П. Липецький, А. Яцурак.
Спостерігач арбітражу – І. Овчар.

Ще одна нічия була зафіксована у звітному турі у матчі між МФК “Микуличин” та “Галицький Двір”. Суперники створили багато гольових нагод, але через брак футзальних навиків їх втратили. У підсумку нічия – 2:2.
МФК “МИКУЛИЧИН” (Микуличин) - “ГАЛИЦЬКИЙ ДВІР” (Івано-Франківськ) –  2 : 2 (1:1).
Голи: Д. Петращук (2), Д. Мельниченко (18) – Я. Демків (9), В. Яценко (13).
Попередження: Д. Мельниченко (13), В. Белей (15), Ю. Вістовський (20) -  О. Плішивий (20).
Арбітри: М. Липко, А. Яцурак, М. Попух, П. Липецький.

У матчі минулорічних представників вищої ліги “Медик” знову не знаходить “ключів” до воріт суперників. Цього разу медики були декласовані городенківськими футзалістами. Ще у першому таймі вони чинили опір суперникам і лише мінімально поступалися у рахунку, йдучи на перерву – 1:2. А у середині другої половини за три хвилини пропустили три голи і викинули “полотенце”.
“МЕДИК” (Івано-Франківськ) – СК “Городенка” (Городенка) - 1 : 5 (1:2).
Голи: Л. Шемелько (9) – А. Садовський (6), С. Беспалов (10, 15, 16), Р. Харук (14).
Попередження: Б. Бородиця (17) – С. Беспалов (8).
Арбітри: Я. Вовчок, А. Яцурак, М. Попух, М. Липко.