БеларусьНиколай Грицына: «Почти как дома» (+ видео)Экстра-лигаСуперкубок України - 2017. «Продексім» - «ХІТ». АнонсМеждународный футзалІрина Мельничук: "В цьому році у нас є всі шанси завоювати медалі"ДетиРостислав Капітанець: «Дитячо-юнацький футзал піднімемо на інший рівень»Международный футзалЛиссабонский «Спортинг» с победы стартовал в чемпионате ПортугалииЭкстра-лигаРоман Ковальчик: «Участь у «Futsal Masters» піде нам тільки на користь»ТурнирыЗапорожье: стартовал Кубок газеты “Неделя и Люди” (+видео)ХмельницкаяПреміум-ліга: «Хмельницькі делікатеси» перемагають «Динамо-ГУНП» у фіналі Кубку та оформлюють «золотий дубль»! (+відео)ВетераныЄвген Москвін: «У футзал прийшов з волейболу»СумскаяСуми: чотири влади грали у футбол (+відео)Международный футзалВідомий український футзаліст зароблятиме 60 тисяч на місяцьПервая лига Олег Зозуля: «Проблем с мотивацией нет»ВетераныЧемпионат и Кубок Украины среди ветеранов, день 4: чемпионы - «Десна» (60+) и «Черное море» (50+), обладатели Кубка (40+) - «Агропродсервис» и «Черное море»!Суми: футзальні планиЖитомирФК “ІнБев” – володар Кубку Житомирського міського голови 2017 р.Запорожье: к старту готовыСумыОбзор матчей Summer Championship 2017 (программа "Спорт Ревю" от 6 сентября 2017)Вторая лигаВторая лига: кто может представить СумщинуВетераныЧемпионат и Кубок Украины среди ветеранов, день 3: календарь и результаты (обновляется)Дети«Ураганівці» провели відкритий урок у ЗШ №18

2-й тур Кубку Житомирської області: коли результативність зашкалює

30 травня

«Енергія» – ХСК «Кіфа» 7:0 (3:0)

Голи: Єлісєєв 2; Тарасюк 6, 6, 16; Пінчук 23, 23; – Тимощук аг 18;

Попередження: немає

Не дивлячись на швидкий гол, який влетів у ворота «Кіфи» уже на другій хвилині, одразу ж розвинути успіх футзалістам Подраного не вдалося. Однак голи були лише питанням часу. Так уже всередині тайму Тарасюк, двічі розписавшись у воротах суперника, довів перевагу своєї команди до трьох «сухих» м’ячів. Свої моменти біля чужих воріт мали й гравці «Кіфи». Так Вікарій змарнував свій вихід віч-на-віч, а наприкінці тайму воротарю «Енергії» Гутнику довелося вступати у гру після небезпечного пострілу Тимощука. А поки футзалісти «Кіфи» марнували свої нагоди біля чужих воріт, їх голкіпер Рогальський був вимушений раз за разом рятував свою команду.

Другий тайм почався з серії моментів у виконанні гравців «Кіфи», які, проте, що тільки не вигадували, а переграти воротаря «Енергії» Гутника не змогли. Натомість одноклубник Олега Тарасюк свою першу ж нагоду біля чужих воріт реалізував – 4:0. Поки гравці «Кіфи» готували черговий план для наступу, рахунок став 5:0, але і на цьому погром «Кіфи» не закінчився, адже Пінчук впродовж 23-ї хвилини оформив дубль й тим самим довів рахунок до підсумкових 7:0.

«ЖДТУ» – ФзК «Штурм» 9:3 (6:2)

Голи: Прозапас 5, 11, 17; Свінціцький 6; Виговський 8; Свєста 15, 24; Дорощук 13; – Шпінь 10; Горобець 13; Антоненко аг 3, 21;

Для гравців «Штурму» все почалося гірше не придумаєш: декілька нереалізованих моментів Шпіня і пропущений м’яч, у якому не обійшлося без участі свого ж гравця. Невдовзі гості отримали черговий контр-випад на свої ворота – Прозапас і 2:0. А після третього пропущеного голу, який трапився майже одразу, гравці «Штурму» остаточно зневірилися у власних силах. Більш-менш гідну відповідь гравці «Штурму» організували наприкінці тайму, коли Шпінь відквитав один м’яч, а його почин підтримав Горобець. Щоправда, на таку спритність суперника гравці «ЖДТУ» також відповіли двома голами у виконанні Прозапаса та Дорощука.

Впродовж стартового відрізку другого тайму гравці «Штурму» пропустили ще два м’ячі, встигнувши при цьому загубити свій 100%-ий момент біля чужих воріт, знову на вістрі атаки був Шпінь. За промах Миколи невдовзі виправився Антоненко, однак третій гол «Штурму» лише трохи підсолодив гіркоту поразки для гостів, адже фінальна сирена зафіксувала на табло невтішних 9:3.

31 травня

«Леви KROSCHU» – ФзК «Форца» 5:7 (4:2)

Голи: Субін 6, 14; Гайдай 11; Супруненко +13, 13; – Оніщук 2, +7, 21, 23; Ковпак 15; Дзюба 18, 26;

Попередження: Сінчук – немає

Гравець «Форци» Оніщук порадував глядачів у залі ФОКу уже на другій хвилині матчу коли увінчав сольний прохід класним голом. «Левам KROSCHU» знадобилося чотири хвилини щоб зрівняти рахунок: стандарт, Субін першим дотиком приймає м’яч «на стовпа», а другим пробиває повз оборонців і воротаря. За справу одразу ж береться той-таки Оніщук, який «з точки» вдруге у матчі виводить свою команду вперед. Компанію Володимиру серед авторів голів міг скласти Ковпак, але потужний дальній постріл Івана прийняла на себе поперечка. Не забиваєш ти – забивають тобі: Гайдай дочекався помилки суперника і відновив паритет. А під завісу тайму «Леви KROSCHU» і зовсім вийшли вперед: Супруненко спочатку реалізував пенальті, а за декілька секунд свій вихід віч-на-віч.

У дебюті другого тайму команди обмінялися голами: на результативний удар Субіна, гості відповіли голом Ковпака. «Форца» додала обертів й невдовзі Дзюба звів відставання своєї команди до мінімуму, а от зрівняти рахунок гостям ніяк не вдавалося, адже воротар господарів Гордаш спіймав кураж і «тягнув» все, що летіло у його ворота. Проте на 21-й хвилині Оніщуку вдалося нарешті знайти шпарину у захисті суперника і зрівняти рахунок у матчі. Подальший тиск гравців «Форци» призвів до чергового взяття воріт, четвертого для Оніщука, а Дзюба на заключній хвилині матчу поставив крапку у цьому футзальному трилері – 7:5 важка перемога «Форци».

«ГазМяс» – «Олесана» 13:3 (8:1)

Голи: Тівоненко 6, 7; Невмержицький 9, 10, 14, 26; Сінкевич 20; Нечипоренко 10, 11, 21, 24; Лукашенко 12, 13; – Войцеховський 9; Ясінський 21; Сога 23;

Попередження: Романюк, Невмержицький, Бондарець – Войцеховський

Зі стартових хвилин матчу гравці «ГазМясу» взялися створювати гольові моменти біля чужих воріт, але тривалий час така активність жодним чином на рахунку не відображалась, адже усі свої нагоди господарі марнували. Гравці «Олесани» відповіли двома контр-випадами у виконанні Соги та Мельничука, проте голкіпер «ГазМясу» Михайловський обидва моменти нейтралізував. Наскільки довго господарі підбирали ключі до воріт «Олесани» настільки швидко почали забивати. Початок розгрому поклав дубль Тівоненка, а на перерву господарі пішли за рахунку 8:1, у складі «Олесани» голом вдалося відзначитись Войцеховському.

Забезпечивши собі у першому таймі більш ніж впевнену перевагу, у другій 13-хвилинці господарі збавили оберти, при цьому повністю контролювали хід матчу. Загалом же у другому таймі футзалісти «ГазМясу» ще п’ять разів розписалися у воротах «Олесани», тоді як їх суперник спромігся на два голи. 13:3 – «ГазМяс» декласує «Олесану».

1 червня

«Персей» – «Медик» 7:2 (2:1)

Голи: Дорош 1, 11, 25, 26, 26; Лавріченко 19; Самчик 24; – Трохліб 7; Романенко 25;

Попередження: Самчик – немає

«Управління юстиції» – ФК «ІнБев-2» 1:15 (0:7)

Голи: Петрусь 21; – Леонов 2, 7, 19, 18, 22; Рахметов 5, 9, 10, 17, 25; Войтко 13; Крот 16; Малиновський 21, 21;Самчик 24;