БеларусьПремьер-лига-2021/22. Тур 5. LIVE!Первая лига Володимир Гриник: «На безлюдний острів взяв би Ярослава Писька – ловив би мені рибу і співав»Чемпионат мираЗапасной вратарь сборной Казахстана на ЧМ в Литве получил полмиллиона призовыхЭкстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. 7 тур. LIVE!Первая лига Негель, Бакум, Чеберяк, Семенченко, Салтанов і Морено – гравці «SkyUp»Первая лига Перша ліга 2021/2022. Представлення учасників зони «Схід»КазахстанСтал известен календарь чемпионата Казахстана сезона-2021/22Первая лига Перша ліга 2021/22. «Любарт» (Луцьк) – «КІВС Енергія-2» (Львів). АнонсПервая лига Андрій Федюк: «Ми не стоїмо на місці, нам вдалось домовитись про співпрацю з Віталієм Багряком»ИталияИталия-2021/22. Тур 1-2. С места в карьерСборная УкраиныОлег Шайтанов: «Матчі з Португалією були дуже інформативними»Экстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. Тур 7: анонсФутзал в миреУзбекистан-2021/22. Тур 1. «Локомотив» идет без потерьКазахстанИгита: «Я еще не наигрался!»Сборная УкраиныЖіноча збірна України зазнала поразки від Португалії у повторній контрольній зустрічіСборная УкраиныАнна Шульга: «Потрібно продемонструвати характер й не боятися суперника»Экстра-лигаРоман Гураль та Максим Цар – гравці КІВС «Енергії-2»КазахстанКубок Казахстана-2021: определились полуфиналистыРоссияФелипе Парадински: «Чемпионаты Бразилии, Испании и России находятся практически на одном уровне»Первая лига Андрій Задорожний: «Після участі у Lviv Open Cup 2021 прийняв рішення, що якщо рухатись, то тільки в першу лігу України»

Друга ліга України 2020/21. Рівненщина. «КЗС-Костопіль» – сенсаційний чемпіон

Стало відомо хто представлятиме Рівненщину у фінальній частині другої ліги чемпіонату України з футзалу.

За це право протягом трьох місяців змагалися одинадцять команд, учасників шостого чемпіонату Аматорської футзальної ліги Рівненщини.

Чвертьфінали

Півфінали

Гра за третє місце

Фінал

На початку сезону всі схилялися до того, що боротьба буде точитися максимум за срібні медалі, а золото дістанеться діючому чемпіону та беззаперечному фавориту Рівнестандарту. Так було до півфіналу. Команда на одному диханні долала всіх суперників здобуваючи перемоги в кожному матчі. Натомість Альянс ніколи не хапав зірок з неба, і їх вихід в плей-оф вже вважався досягненням для команди. Але, пройшовши чвертьфінал, Альянс створив головну сенсацію турніру, за сумою двох матчів обіграв Рівнестандарт і пробився до головного матчу турніру.

У фіналі «Альянсу» протистояв КЗС Костопіль. Команда, яка посіла друге місце на першому етапі. Номінальні гості першими відкрили рахунок, але «Альянс» ще до середини першого тайму забив двічі і вийшов вперед. Хоч рівновага на табло відновилася дуже швидко, але нічийний рахунок тримався довго. Лише на 28 хвилині костопільчани добилися свого забивши втретє, а на 34-ій встановили остаточний рахунок 4:2 та після річної перерви повернули золоті медалі Аматорської ліги Рівненщини до Костополя.

Для чемпіона та призерів на цьому футзальний сезон не закінчується. Завдяки успішному виступу в регіональних змаганнях, кращі команди отримали можливість представляти Рівненщину на всеукраїнських турнірах.

За шість сезонів Аматорської ліги Рівненщини золоті медалі дістаються команді з Костополя втретє. Альянс вперше в своїй історії здобув нагороди чемпіонату, а Рівнестандарт після минулорічного тріумфу задовольнився бронзовими медалями, обігравши в матчі за третє місце Агровестгруп 2:1.