БеларусьБеларусь-2020/21. Плей-офф. 1/8 финала. LIVE!Чемпионат ЕвропыОсновний раунд жіночого Євро: третім суперником збірної України стала БельгіяЭкстра-лигаІгор Корсун: «Не хотів би залишитися на безлюдному острові з воротарями, бо вони небезпечні хлопці»Чемпионат ЕвропыЖозе Алесио: «Есть команды, с которыми не хотелось бы встречаться»Испания-2020/21. Тур 30. Смена лидера и вылет «Ферроля»ИталияИталия-2020/21. Лучшие голы и сейвы 26-го тураЭкстра-лигаДаниіл Абакшин – найкращий гравець квітня у Favbet Екстра-лізі 2020/21Лига чемпионов УЕФАДуглас: «Несмотря на все трудности, с которыми мы столкнулись вместе, мы остаемся стойкими и сильными»Лига чемпионов УЕФАТайнан: «Благодаря конструктивной критике я строил замок своей мечты»ИспанияДани Сантос уходит, Рафаэль Рато остается, Лин возвращаетсяАзербайджанИсполком АФФА решит, кто представит Азербайджан в Лиге чемпионов УЕФАЛига чемпионов УЕФАОпределены календарь и формат Лиги чемпионов УЕФА сезона 2021/22Чемпионат ЕвропыСтартует квалификация женского ЕВРО-2022ИталияИталия-2020/21. Тур 26. Все по местамЭкстра-лигаВизначено дати бронзової серії Favbet Екстра-ліги між «Енергією» і «ХІТом»Футзал в миреЛіга чемпіонів УЄФА 2020/21: статистичні підсумкиБразилияМаноэл Тобиас: «Думаю, я величайший игрок всех времен»Лига чемпионов УЕФАЛига чемпионов УЕФА-2020/21. Второй трофей для лиссабонцевФутзал в миреЧемпионат КОНКАКАФ-2021. LIVE!ПольшаКубок Польши-2020/21. Финал. LIVE!

Друга ліга України 2020/21. Рівненщина. «КЗС-Костопіль» – сенсаційний чемпіон

Стало відомо хто представлятиме Рівненщину у фінальній частині другої ліги чемпіонату України з футзалу.

За це право протягом трьох місяців змагалися одинадцять команд, учасників шостого чемпіонату Аматорської футзальної ліги Рівненщини.

06.03.2021  Альянс - КЗС–Костопіль 2:4

На початку сезону всі схилялися до того, що боротьба буде точитися максимум за срібні медалі, а золото дістанеться діючому чемпіону та беззаперечному фавориту Рівнестандарту. Так було до півфіналу. Команда на одному диханні долала всіх суперників здобуваючи перемоги в кожному матчі. Натомість Альянс ніколи не хапав зірок з неба, і їх вихід в плей-оф вже вважався досягненням для команди. Але, пройшовши чвертьфінал, Альянс створив головну сенсацію турніру, за сумою двох матчів обіграв Рівнестандарт і пробився до головного матчу турніру.

У фіналі «Альянсу» протистояв КЗС Костопіль. Команда, яка посіла друге місце на першому етапі. Номінальні гості першими відкрили рахунок, але «Альянс» ще до середини першого тайму забив двічі і вийшов вперед. Хоч рівновага на табло відновилася дуже швидко, але нічийний рахунок тримався довго. Лише на 28 хвилині костопільчани добилися свого забивши втретє, а на 34-ій встановили остаточний рахунок 4:2 та після річної перерви повернули золоті медалі Аматорської ліги Рівненщини до Костополя.

Для чемпіона та призерів на цьому футзальний сезон не закінчується. Завдяки успішному виступу в регіональних змаганнях, кращі команди отримали можливість представляти Рівненщину на всеукраїнських турнірах.

За шість сезонів Аматорської ліги Рівненщини золоті медалі дістаються команді з Костополя втретє. Альянс вперше в своїй історії здобув нагороди чемпіонату, а Рівнестандарт після минулорічного тріумфу задовольнився бронзовими медалями, обігравши в матчі за третє місце Агровестгруп 2:1.