Экстра-лига“Сокіл” у Польщі: вдалий старт (+ відео)Футзал в миреКлубный чемпионат Азии-2018: состоялись матчи 1-го тура (+ видео)РоссияЭдер: «Будем создавать яркую и агрессивную команду»КазахстанКака: «Мы сделаем все, чтобы «Кайрат» вернул главные титулы»Казахстан«Кайрат» усилился двумя бразильскими игрокамиВетераныАлександр Кабаненко: «Мои главные наставники в футзале – Шур и Водян»Сербия«Экономац» начал подготовку к новому сезонуЭкстра-лигаВалерій Легчанов: «Є суттєвий прогрес, який дозволяє залучати молодих хлопців до тренувань з першою командою»Футзал в миреНовости от FutsalMania: кого подпишет «Кайрат»?ЛатвияВасиль Кефа продовжить ігрову кар’єру в ЛатвіїЭкстра-лигаХИТ сыграет три матча в БеларусиЭкстра-лигаЛучшие сейвы Экстра-лиги-2017/18 (первая половина сезона)БеларусьБеларусь. Трансферное лето. Цапов и Михайленко – в «УВД-Динамо»ХарьковВасилий Симонов: «Аматорский футзал в Харькове очень развит»Первая лига Офіційно: Назар Швед – гравець ФК «Віза-Вторма» Футзал в миреУкраїнські арбітри отримали призначення на міжнародні матчіТурнирыБольшой футзал в Одессе!ЛьвовВіталій Багряк: «У «Галицькій здобі» почуваюся комфортно»Футзал в миреКалендар матчів збірних України на чемпіонаті світу з футзалу серед студентівЛига чемпионов УЕФАІгор Москвичов: «Все майже так, як і минулого року»

Кіровоград: 12 тур. Без сюрпризів, але з відчайдушною боротьбою

Екстра ліга

За три тури до кінця чемпіонату інтрига зростає. Адже боротьба ведеться в кожній частині турнірної таблиці, що дає змогу глядачам та вболівальникам спостерігати за боротьбою у кожній грі.
«Інгульська шахта» (Кіровоград) – «Металург» (с. Соколівка) – 6:9 (3:4).
Арбітри: Пилипенко Ярослав; Махно Геннадій.
Голи: Піньковський Андрій 3 (1:0), Гелевер Вячеслав 3 (1:1); Красовський Руслан 6 (2:1); Зинов’єв Євген 6 (2:2); Слівченко Олександр 7 (2:3); Зинов’єв Євген 14 (2:4); Красовський Руслан 23 (3:4); Красовський Руслан 35 (4:4); Гелевер Вячеслав 41 (4:5); Кутулупенко Сергій 41 (4:6); Івлєв Сергій 42 (5:6); Піньковський Андрій 43 (6:6); Тимофієнко Роман 46 (6:7); Гелевер Вячеслав 48 (6:8); Кутулупенко Сергій 50 (6:9).
Попередження: Гелевер Вячеслав 22; Івлєв Сергій 24; Красовський Руслан 25; Кутулупенко Сергій 31.
Відкривали 12 тур дві чудові команди приблизно одного рівня професійності гравців. Це додатково підіймало інтерес до цієї гри серед вболівальників. Адже боротьба велася майже протягом усієї гри. Атаки «Інгульської» змінювалися атаками гравців «Металургу». Команди не відпускали друг друга більше ніж на 1-2 забиті голи. Лише трохи зусиль не хватило шахтарям, які за 4 останні хвилини пропустили підряд три м’ячи від більш фізично підготовлених металургів. Таким чином встановивши рахунок зустрічі 9:6 на свою користь.
«П’ятихатки» (Кіровоград) – «Водник» (Кіровоград) – 2:5 (1:1)
Арбітри: Махно Геннадій; Попельницький Дмитро.
Голи: Тюрін Ігор 3 (0:1); Сімогулов Сергій 5 (1:1); Кілбас Павло 35 (1:2); Ткаченко Дмитро 43 (1:3); Мизенко Олександр 44 (2:3); Корчинський Максим 45 (2:4); Тюрін Ігор 49 (2:5).
Попередження: Порошин Андрій 46.
Також дуже напруженою і рівною грою вдалася гравцям «П’ятихаток» та «Водника». Після гола Ігоря Тюріна на 3 хвилині та м’яча у відповідь Сергія Сімогулова на 5 хвилині вболівальникам наступного забитого м’яча довелось чекати цілих 30 хвилин. Стійкі, поперечини та надійна гра голкіперів обох команд тримала напругу та нічийний результат у матчі. У другому таймі гравці «Водника» мали перевагу на майданчику та різницю в 2 забиті м’ячі. Гравці «П’ятихаток» могли переломити хід гри, але не забитий 6-метровий Олександром Мизенко і гол у відповідь від Ігоря Тюріна подарували перемогу «Водника» з рахунком 2:5.
«Шахтар» (Смоліно) – «Енерго» (Кіровоград) – 3:12 (1:5).
Арбітри: Пилипенко Ярослав; Попельницький Дмитро.
Голи: Андрієнко Роман 4 (0:1); Пашко Олександр 7 (1:1); Ютиш Ігор 9 (1:2); Ісаєв Олександр 15 (1:3); Андрієнко Роман 19 (1:4); Андрієнко Роман 20 (1:5); Демченко Віталій 31 (1:6); Ютиш Ігор 34 (1:7); Демченко Віталій 35 (1:8); Зайцев Руслан 36 (1:9), Ютиш Ігор 42 (1:10); Родзієвський Павло 43 (2:10), Ютиш Ігор 43 (2:11); Попруга Валерій 45 (2:12); Пашко Олександр 50 (3:12).
Попередження: Рябченко Віталій 13.
На шляху до чемпіонства у 12 турі енергетики зустрічались з явним аутсайдером чемпіонату області «Шахтарем». Наче «катком» проїхались гравці «Енерго» по суперникам зі Смоліно. З перших хвилин захопивши ініціативу зложені дії лідерів чемпіонату почали приносити дивіденди у вигляді забитих м’ячів. Тим самим дали можливість бомбардиру «Шахтаря» та чемпіонату Олександру Пашко забити у свої ворота на початку та в кінці зустрічі. Таким чином команда «Енерго» продовжує семимильними шагами йти до перемоги у чемпіонаті.
УВД «Олімп» (Кіровоград) – «Техуніверситет» (Кіровоград) – 8:5 (3:3).
Арбітри: Пилипенко Ярослав; Кириченко Ярослав.
Голи: Карпінець Антон 4 (1:0); Гедерім Максим 12 (1:1); Вишневський Дмитро 15 (1:2); Гедерім Максим 20 (1:3); Іщенко Дмитро 22 (2:3); Согутовський Дмитро 23 (3:3); Ліновиченко Олександр 27 (3:4); Кулик Віталій 32 (4:4); Мансуров Максим 36 (5:4); Карпінець Антон 37 (6:4); Ліновиченко Олександр 42 (6:5); Карпінець Антон 43 (7:5); Согутовський Дмитро 45 (8:5).
Попередження: Гедерім Максим 14.
Останній матч туру міг принести сюрпризи у грі та розташуванню команд у турнірній таблиці. Адже зустрічались команди які посідають друге та третє місця, різниця між якими становить 3 очка. Глядачі, які прийшли цього вечора в спортивний зал «Енергоспорт», отримали багато задоволення від якісного футзалу. Цьому сприяла чудова командна гра, чіткі дії голкіперів та кваліфіковане суддівство. За рахунок більш вдалих індивідуальних професійних дій гравці УВД «Олімп» змогли вирвати перемогу в цьому принциповому поєдинку, тим самим відірвавшись від «Техуніверситету» на такі важливі для них 6 очок.
Таким чином, за два тури до закінчення чемпіонату ми маємо наступну ситуацію: два лідери «Енерго» та УВД «Олімп» явні лідери. І лише помилка енергетиків у двох останніх турах може подарувати міліціонерам чемпіонство. Внизу турнірної таблиці також все просто. Лише перемоги в останніх турах команди «Шахтар» зі Смоліно та осічки гравців «П’ятихаток» можуть поміняти ці команди місцями.