Чемпионат ЕвропыЄвро-2022. 3 тур. Україна поступається Португалії, але виходить у чвертьфіналЭкстра-лигаИгорь Москвичёв: «На определённом этапе мне удалось убедить Игоря Колыхаева изменить подход к работе в «Продэксиме»РоссияКатела и Ранжел – игроки МФК «Динамо Самара»КазахстанБиржан Оразов: «Приложим все усилия»Чемпионат ЕвропыКака: «Состав? Мы в напряжении, ждем тесты»Чемпионат ЕвропыСерик Жаманкулов: «Кака, как дирижер оркестра и с ним ребятам очень легко»Чемпионат ЕвропыЕвро-2022. Превью матчей пятницы: решающие встречи в группах A и BЭкстра-лигаДмитро Литвиненко: «Над пропозицією «ХІТа» довго не думав»Чемпионат ЕвропыХенри Аламиккотерво: «Моей фамилии нет в официальной программке к турниру, и никто не поверит, что я был в сборной на ЕВРО»Чемпионат ЕвропыЄвро-2022. Група А. Тур 3. Україна – Португалія. АнонсЧемпионат ЕвропыДеян Майес: «В спорте, и в футзале, в частности, возможно все»Чемпионат ЕвропыКирило Ципун: «Ми знаємо як діяти проти таких команд, як Португалія, а головне – вміємо це робити й віримо у це»Чемпионат ЕвропыОлександр Косенко: «З Португалією гратимемо в усіченому складі, додасться лише Сергій Журба»Экстра-лигаИгорь Москвичёв: «Олег Солодовник как проводил тренировки в 2001 году, так же он их проводил и в 2009 году»Кубок УкраиныParimatch Кубок України 2021/22. 1/8 фіналу. «BudmonsteR» не встояв перед «ДЕ Трейдингом»Испания«Вальдепеньяс» подписывает Рибейро и прощается с ЧиноЛитваТарас Онуфрак та Віктор Кравцов стали гравцями литовського «Вікінгай»Чемпионат ЕвропыЕВРО-2022. День 8: Грузия вышла в 1/4 финала, Испания не переиграла АзербайджанКазахстанДанил Карпюк: «В Казахстан отправился за игровой практикой»Чемпионат ЕвропыАрнольд Кнауб: «Гол Игиты изменил все»

У Рівному і Луцьку відбудуться матчі місцевих зірок футзалу

Асоціація футзалу Волині спільно Асоціацією футзалу Рівненської області домовилися про футзальну зустріч-батл – Кубок Виклику Друзів.


3 січня у Рівному, а 5 січня вже у Луцьку відбудуться унікальні матчі з футзалу між збірними Рівного та Луцька.

Єдиною умовою для формування збірної є участь гравців у офіційному чемпіонаті відбіркового етапу АФЛУ та відповідна приписка!

На сторінці фейсбук АМФВ та на офіційному сайті зараз триває голосування за Тренера збірної міста Луцька. Просимо не тягнути із рішенням та віддати свій голос за достойного кандидата.

Склади учасників будуть формуватися наступним чином:

- четвірку+голкіпер обирають уболівальники (на сторінці АМФВ у фейсбук);

- четвірку+голкіпер обирає визначений тренер збірної;

- четвірку делегує АМФВ.

Матч триватиме 25 хвилин чистого часу, тому уболівальникам буде на що подивитися.

Усі - на матч зірок, усі на «Арену спорт»!

Джерело - АМФВ
Футзальний рік на Рівненщині розпочнеться 3 січня 2019 року матчем зірок Рівненської та Волинської області під назвою “КУБОК ВИКЛИКУ ДРУЗІВ”. Шляхом голосування представників було визначено склад збірної зірок Рівненського футзалу :

Воротарі :

Кособуцький Юрій – 7 голосів

Колодюк Юрій – 6 голосів

Універсали :

Гергелюк Олекесандр – 12 голосів

Степанюк Сергій – 11 голосів

Ситник Дмитро – 8 голосів

Курилович Павло – 8 голосів

Тушич Віталій – 9 голосів

Чудля Віктор – 7 голосів

Дармовіс Павло – 7 голосів

Ніколайчук Олександр – 7 голосів

Білий Євгеній – 7 голосів

Новак Богдан – 7 голосів

Харчук Валентин – 6 голосів

Коляда Микола – 6 голосів

Головний тренер Паршиков Андрій Дмитрович

А так проголосували представники команд :

INTERBETONBUD-РІВНЕ 112

1. Колодюк Юрій
2. Кособуцький Юрій
3. Ситник Дмитро
4. Гергелюк Олександр
5. Чудля Віктор
6. Дармовіс Павло
7. Коляда Микола
8. Ніколайчук Олександр
9. Курилович Павло
10. Білий Євгеній
11. Харчук Валентин
12. Степанюк Сергій
13. Тивонюк Віталій
14. Груша Олег
Головний тренер Паршиков А.Д.

СВИСПАН – КОСТОПІЛЬ

1. Ревягін Ілля
2. Колодюк Юрій
3. Ніколайчук Олександр
4. Гергелюк Олександр
5. Скоцький Богдан
6. Жилінський Максим
7. Савицький Роман
8. Тушич Віталій
9. Новак Богдан
10. Білий Євгеній
11. Коляда Микола
12. Прислуцький Тарас
13. Жовтун Дмитро
14. Ситник Дмитро
Головний тренер Степанюк О.Н.

ХІМІК

1. Кособуцький Юрій
2. Котюк Павло
3. Курилович Павло
4. Волох Роман
5. Новак Богдан
6. Кривко Олександр
7. Ахіяров Олександр
8. Гергелюк Олександр
9. Голуб Вадим
10. Степанюк Сергій
11. Василечко Олег
12. Білий Євгеній
13. Наумець Андрій
14. Цвик Сергій
Головний тренер Паршиков А.Д.

КОМФОРТ-СЕРВІС

    Кособуцький Юрій
    Котюк Павло
    Гергелюк Олександр
    Чудля Віктор
    Дармовіс Павло
    Ніколайчук Олександр
    Харчук Валентин
    Ситник Дмитро
    Білий Євгеній
    Степанюк Сергій
    Жовтун Дмитро
    Тушич Віталій

Тренер Паршиков А.Д.

РІВНЕГАЗ

1. Колодюк Юрій
2. Чимерис Павло
3. Степанюк Сергій
4. Гергелюк Олександр
5 .Чудля Віктор
6. Тушич Віталій
7. Білий Євгеній
8. Коляда Микола
9. Ніколайчук Олександр
10. Жовтун Дмитро
11. Курилович Павло
12. Савицький Роман
13. Груша Олег
14. Ситник Дмитро
Головний тренер Паршиков А.Д.

РІВНЕОБЛЕНЕРГО

1. Кособуцький Юрій
2. Котюк Павло
3. Новак Богдан
4. Гергелюк Олександр
5. Тушич Віталій
6. Степанюк Сергій
7. Скоцький Богдан
8. Курилович Павло
9. Волох Роман
10. Наумець Андрій
11. Кривко Олександр
12. Харчук Валентин
13. Гарбарук Владислав
14. Савицький Роман

КВАРТАЛ

1. Кособуцький Юрій
2. Котюк Павло
3. Новак Богдан
4. Гергелюк Олександр
5. Тушич Віталій
6. Степанюк Сергій
7. Скоцький Богдан
8. Курилович Павло
9. Волох Роман
10. Наумець Андрій
11. Кривко Олександр
12. Харчук Валентин
13. Гарбарук Владислав
14. Савицький Роман

ДЮСШ-4

1. Колодюк Юрій
2. Кособуцький Юрій
3. Ситник Дмитро
4. Гергелюк Олександр
5. Чудля Віктор
6. Дармовіс Павло
7. Коляда Микола
8. Ніколайчук Олександр
9. Курилович Павло
10. Білий Євгеній
11. Харчук Валентин
12. Степанюк Сергій
13. Тивонюк Віталій
14. Груша Олег
Головний тренер Паршиков А.Д.

АЛЬЯНС

1. Колодюк Юрій
2. Чимерис Павло
3. Ситник Дмитро
4. Гергелюк Олександр
5. Чудля Віктор
6. Дармовіс Павло
7. Коляда Микола
8. Тушич Віталій
9. Курилович Павло
10. Новак Богдан
11. Тхорук Віктор
12. Степанюк Сергій
13. Жовтун Дмитро
14. Груша Олег
Головний тренер Паршиков А.Д

DERBY

1. Колодяжний Дмитро
2. Кособуцький Юрій
3. Курилович Павло
4. Ситник Дмитро
5. Тушич Віталій
6. Гергелюк Олександр
7. Дармовіс Павло
8. Степанюк Сергій
9. Чудля Віктор
10. Гарбарук Владислав
11. Тушич Віталій
12. Новак Богдан
13. Ніколайчук Олександр
14. Харчук Валентин

РЕАЛ-РІВНЕ

1. Котюк Павло
2. Колодяжний Дмитро
3. Жилінській Максим
4. Богдан Новак
5. Жак Вадим
6. Гергелюк Олександр
7. Савицький Роман
8. Ахіяров Олександр
9. Тушич Віталій
10. Степанюк Сергій
11. Новосад Максим
12. Скоцький Богдан
13. Романчук Дмитро
Головний тренер Паршиков А.Д.

Жирик TEAM

1. Колодюк Юрій
2. Чимерис Павло
3. Ситник Дмитро
4. Гергелюк Олександр
5. Чудля Віктор
6. Дармовіс Павло
7. Коляда Микола
8. Гарбарук Владислав
9. Ніколайчук Олександр
10. Волох Роман
11. Білий Євгеній
12. Степанюк Сергій
13. Груша Олег
Головний тренер Паршиков А.Д.

Матч відбудеться 3 січня о 17:30 в ДЮСШ-4, що на вулиці Фабрична 7

Джерело - АФРО

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2022 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.