ЖитомирКак футзал в Житомире стал вкуснымЗапорожьеЗапорожье. 5-й тур. Обзоры матчейКиевЗа старания всегда отметим! Сборная 5-го тура Высшей лиги КиеваЧеркасскаяВсі голи другого туру чемпіонату Черкаської області 2016/17ТернопольТернопільська перша футзальна ліга. "Нива" - "Укроп" 2:0 (огляд)КиевКиев. Высшая лига. 5-й тур. Тяжелый день для арбитровВинницаВинница: за награды поборются 5-6 командОдессаОдесса. Премьер-лига. 6-й тур. МКВ и ПСВ воспользовались осечкой лидераДнепровскаяДнепр Libertad: уверенная победа «Шахтера» и «ФК ПБ»ЛьвовЛьвів. Гранд ліга. Огляд 6 туруВолынскаяБитва двох "Л"ВолынскаяРегулярний чемпіонат Волині зробив перший крокЛьвовскаяФутзал. Гранд ліга Львова. “Нові імена” 3:7 “ЛЮ Верест”РовенскаяУсі фаворити футзального кубку Рівного вийшли у чвертьфіналИвано-ФранковскаяАМФІФО, Перша ліга: рокировка у стані лідерів...ДнепровскаяДнепр. 7-й тур. Дивизион А. Голы ТОП-5 ЗапорожскаяЗапорожье, 5-й тур. Лидеры синхронно проигрываютСумскаяСуми: чемпіон обігрує володаря КубкаЖелтые ВодыЖелтые Воды: без неожиданностейХмельницкийПреміум-ліга: максимум голів та мінімум сенсацій на старті основного раунду Кубку

Преміум-ліга: максимум голів та мінімум сенсацій на старті основного раунду Кубку

Огляд матчів 1/32 фіналу Преміум-ліги відритого Кубку Хмельницького з футзалу за участі представників дивізіону 1
Ось і стартував основний етап Преміум відкритого Кубку Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Генеральним партнером турніру, нагадаємо, виступає компанія «Forex Club». Цього вік-енду були зіграні поєдинки 1/32 фіналу, і на цій стадії у боротьбу вступали представники елітного дивізіону. Відзначимо, що пройти вони перший етап без втрат не змогли, оскільки відразу у двох парах сліпий жереб звів їх між собою. І якщо «Феміда-Старлайф» змогла підвердити свій статус фаворита в грі з «Тетрою-Барви», то «Динамо-ГУНП» цього не вдалося. Поступившись у серії післяматчевих пенальті новачку дивізіону 1, «Ладі», «динамівці» вибули із розіграшу, і продовжать боротьбу у Малому Кубку. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

«Тепловик» - «АВІСТ-Красилів» - 0:12 (0:4)
Голи: Бабак (2), Алексеєв (3), О. Степко (11, аг.), Полупан (20, 39, 43), Бриндак (26), Мельник (29), Косяк (32), Якубов (37, 38), Забіяка (46, аг.)

Першим путівку до 1/16 фіналу здобув «АВІСТ-Красилів», який декласував представника дивізіону 4, «Тепловик». Номінальні гості у всіх ігрових компонентах переважали свого суперника, в підсумку у ефектному стилі відвантаживши у його ворота дюжину забитих м’ячів та порадувавши власних прихильників неймовірною гольовою феєрією. Найбільш активним у стадії завершення атак «АВІСТ-Красилів» був Полупан, який відзначився в підсумку хет-триком, і саме його гол п’ятою з лінії воротарського і став найкрасивішим у поєдинку. «Тепловик» ж попри коротку лаву запасних не виглядав безнадійно, і як мінімум на гол престижу точно напрацював, однак реалізувати свої нечисленні моменти не зумів. Найближчим ж до успіху був Стець, але його удар прийняла на себе стійка. В підсумку – надпереконлива перемога «АВІСТ-Красилова» з рахунком 12:0, який впевнено крокує у наступний етап Кубку.

«Лада» - «Динамо-ГУНП» - 3:3 (1:0) пен. 5:3
Голи: А. Шульган (2), Мустафін (24), Умаров (45) – Колесников (33, 37, 44)
Серія пенальті: Мустафін – 1:0, Бабій – 1:0 (воротар), А. Шульган – 2:0, Березовський – 2:1, Зощук – 3:1, Колесников – 3:2, П. Шульган – 4:2, Подлюк – 4:3, Умаров – 5:3

Очна битва представників дивізіону 1, «Лади» та «Динамо-ГУНП», безперечно виглядала центральною на стадії 1/32 фіналу. Фаворитом в цій зустрічі виглядали більш досвідченіші «динамівці», однак підвердити свій статус їм довгий час не вдавалося. «Лада» впевнено діяла «від оборони», і використавши дві помилки захисту свого суперника в дебюті кожного з таймів, зробила більш ніж вагому заявку на підсумковий успіх. «Динамо-ГУНП» нічого не залишалося як йти на ризик, і змінювати голкіпера на п’ятого польового, і ця тактика увінчалася успіхом для номінальних гостей. Хет-трик Колесникова перевернув у цій грі все з ніг на голову, однак «Лада» не забарилася з відповіддю, і завдяки голу Умарова, якому вдався влучний удар під поперечину, перевела гру в серію післяматчевих пенальті. У «лотореї» все вирішив воротарський геній Панасенкова, який парирував удар з «позначки» від Бабія, а ось гравці «Лади» усі свої спроби реалізували – 5:3 на користь «Лади» в серії післяматчевих пенальті, яка виборює таким чином путівку до 1/16 фіналу, де її суперником буде «Ауді».

«Смайл» - «Евеліна» - 2:15 (0:5)
Голи: Дишльовський (37, пен.), Медведчук (42) – Ошовський (10, 13, 15, 20, 31, 34, 36, 46), Мельник (19, 27, 33), Штокало (24), Бородій (29, 45), Белінський (38)

Розпочала з перемоги кубкову ходу й «Евеліна», яка на класі розібралася у 1/32 фіналу з «Смайлом». Віддамо належне представнику дивізіону 5, який різницю в майстерності намагався компенсувати заграничною самовіддачею на кожному клаптику майданчику, таким чином вберігши свої ворота у недоторканності впродовж перших 10 хвилин, однак далі «Евеліна» увімкнула максимальні швидкості, і Міхно та компанії стало ой як несолодко. Звітний матч став бенефісом Ошовського, який сім разів залишив у воротах «Смайла» свій результативний «автограф», а його вдалий почин сповна підтримали й інші партнери по команді, ще вісім разів колективними зусиллями змусивши капітулювати Гаїну. «Помаранчеві» ж на це все спромоглися відповісти голами Дишльовського та Медведчука, зумівши дещо врятувати свій престижу – розгромна перемога «Евеліни» з рахунком 15:2, на яку в 1/16 фіналу очікує зустріч з іншим представником дивізіону 1 – «АВІСТ-Красиловом».

«Тетра-Барви» - «Феміда-Старлайф» - 1:4 (1:2)
Голи: Нагорічний (12) – Маковійчук (6), Муляр (20, 27), Михайленко (24)

Здобула путівку до наступного етапу і «Феміда-Старлайф», яка в 1/32 фіналу переграла «Тетру-Барви». Розпочався матч з атак номінальних гостей, які вже на 6-ій хвилині повели у рахунку після голу Маковійчука, який ефектно обігравшись встіночку з Михайленком, влучно у падінні пробив в нижній кут, проте «Тетра-Барви» зуміла проявити характер, і завдяки голу Нагорічного, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу Зубика на дальню стійку, відродила інтригу в матчі. Однак протрималася вона лише до завершення першого тайму, під завісу якого Муляру вдався сильний та точний удар метрів з 12-ти – 1:2. Відчувши впевненість у власних силах, підопічні Едуарда Щепанського стали діяти розкутіше на майданчику, і ще двічі вразивши ворота Левченка після перерви, в підсумку переконливо довели справу до переможного завершення. Закріпив перевагу «фемідівців» Михайленко, який після розіграшу штрафного зняв павутину з лівої «дев’ятки», а остаточний рахунок на табло встановив Муляр, потужно пробивши під поперечину з лінії воротарського – 4:1 на користь «Феміди-Старлайф», яка за вихід до 1/8 зустрінеться із «ЕкоАльтом».

«Бамбук» - «ДЮСШ №1 2000» - 18:4 (9:1)
Голи: Кульбачний (3, 9, 18, 21, 32, 35, 44), Антонов (4), Яровий (8, 22, 41, 46), Стеценко (15, 22), Підручний (30), Папірович (33), Плосконос (39), Кучерук (42) – Слива (16, 35), Сулима (40), Шаманський (45)

Під знаком красивих голів та яскравої гри пройшла зустріч між «Бамбуком» та «ДЮСШ №1 2000». Звичайно, клас «салатових» виявився значно вищим, про що і свідчить підсумковий рахунок на табло, однак молодих вихованців ДЮСШ №1 слід похвалити за прагнення до відкритої гри і відсутності жодного страху перед значно сильнішим суперником. А шедевр Сливи, який по черзі «посадив» на п’яту точку один за одним двох захисників «Бамбука», і потужно пробив в кут, став окрасою усього ігрового вік-енду. У «Бамбука» феєрив ж Кульбачний, який забивав на будь-який смак (і п’яткою, і хитрим ударом «рабоною»! – прим. автора), в підсумку сім разів вразивши ворота Нужди. В підсумку – 18:4 на користь «Бамбука», який впевнено крокує до наступного етапу, а ось «ДЮСШ №1 2000» респект за самовіддачу та красиву гру.

«Арсенал-Ротор» - «Легіон» - 9:2 (4:0)
Голи: Шлапак (11), Грищук (13, 15, 28), Слободян (16, 45), Стасюк (38), Шпаков (41, 41) – Ліщук (32), Андрієв (33)

Ще одним учасником 1/16 фіналу став «Арсенал-Ротор», який впевнено переграв «Легіон». На одному диханні провівши перший тайм, впродовж якого номінальні господарі у впевненій манері провели чотири «сухі» м’ячі, далі «каноніри» дещо розслабилися, чим і сповна скористався їх суперник. Ліщук та Андрієв, впродовж однієї хвилини двічі вразивши ворота Рудого, скоротили розрив до цілком відігруваних «-2», однак на більше зусиль номінальних гостей в цій зустрічі не вистачило. Підопічні Валерія Олексійчука далі впевнено перехопили ігрову ініціативу, до завершення матчу ще 5 разів змусили «військових» розпочинати гру від центральної лінії, в підсумку довівши справу до розгрому – 9:2 на користь «Арсеналу-Ротора», який впевненою ходою крокує до наступного етапу. Найбільш активним у переможців був Олександр Грищук – на його рахунку три забиті м’ячі.

«Думка» - «Епіцентр К-Forex Club» - 3:16 (1:7)
Голи: В. Максименко (22), Юрчук (25, 28) – Безвещук (2, 3), Успенський (7, 30), Моночков (7), В. Вербовий (9, 35, 44, 45), С. Вербовий (20, 39, 41), Сяньков (21), Гарієвський (25), Олянчук (46), Богославський (46)

Продовжує боротьбу за кубковий трофей і «Епіцентр К-Forex Club», який в 1/32 фіналу не залишив каменя на камені від «Думки». Спортивну злість за останні невдачі у чемпіонаті, підопічні Віктора Власова виплеснули на представнику дивізіону 4, відвантаживши у його ворота шістнадцять м’ячів, які забивалися на будь-який смак вибагливої публіки. Найбільш активним у стадії завершення атак «будівельників» став Валерій Вербовий – в його доробку покер. «Думка» ж на це все зуміла відповісти лише трьома влучними ударами, дещо підсолодивши гіркоту власної поразки – розгромна перемога «Епіцентр К-Forex Club» з рахунком 16:3, суперником якого в боротьбі за вихід до 1/8 фіналу стане «Патріот».

ФК «ЛП» - «Кардіфф» - 3:13 (0:6)
Голи: Юрах (24), Скальський (25, 43) – Пліс (2), Сакович (6), Лук’янов (9, 35, 40), Ціх (10, 23), Юрко (19, 29), Шум (28, 42), Яремчук (44), Черкезов (46)

Чинний володар Кубку, «Кардіфф», захист свого трофею розпочав з переконливої перемоги над представником дивізіону 3, ФК «ЛП». «Помаранчеві» з перших хвилин стали діяти на майданчику першим номером, а креативна «група атаки» «Кардіффа» не раз своїми неординарними діями у стадії розвитку та завершення власних атак ставила у досить незручне становище свого візаві на майданчику. Свою перевагу у класі підопічні Вадима Рефеля втілили у тринадцять забитих м’ячів у ворота Ковальчука, серед яких найбільш красивим став гол граючого президента «помаранчевих», Петра Юрка, який розкішним пострілом метрів з 12-ти зняв павутину з лівої «дев’ятки». ФК «ЛП» ж бився на майданчику до останнього, і спромігся відповісти трьома влучними ударами, дещо попсувавши нерви своєму більш зірковому супернику – 13:3 на користь «Кардіффа», який в 1/16 фіналу очікує зустріч з іншим представником дивізіону 1, «Бамбуком».

«Хмельницькі делікатеси» - «Crispus» - 4:0 (1:0)
Голи: Задерейко (8), Леонов (31), Сиворог (40), Нік (45)

Здобули путівку до наступного етапу і «Хмельницькі делікатеси», які в 1/32 фіналу переграли «Crispus». Представник 4 дивізіону сподобався своєю надійною грою у захисті та впевненими діями Севастьянова, який до пори до часу парирував буквально усе, що летіло у ствір його воріт, однак і він виявився безсилим всередині першого тайму, коли красивим ударом у верхній кут відзначився Задерейко. Свій статус фаворита підопічні Віктора Вербового закріпили після перерви, провівши три «сухі» м’ячі у ворота свого суперника. «Crispus» ж відповідав активністю Олега Кучерявого, який змусив декілька разів серйозно вступити у гру Самчука, а одного разу і він міг бути безсилим, проте за номінальних господарів зіграла стійка. В підсумку – непроста перемога «Хмельницьких делікатесів», на які в 1/16 фіналу очікує зустріч з «Арсеналом-Ротор».

«Ковчег-Десятка» - «Газовик» - 2:4 (1:1)
Голи: Алі Хусейн (21), Кравчук (43) – Блажко (16), Нємий (32), Ситнік (41, 44)

Добряче постаратись, аби здобути путівку до 1/16 фіналу довелося «Газовику», якому створив чимало проблем представник дивізіону 2, «Ковчег-Десятка». Левову частку першого тайму на паркеті можна було спостерігати рівну гру, але ближче до його завершення «Газовику» вдалося перехопити ініціативу та відкрити рахунок в зустрічі, коли Блажко влучним ударом завершив фланговий простріл від Глаза. Однак радість фаворита була недовгою. Провал захисту «газовиків» після розіграшу кутового результативно використав Алі Хусейн, з кількох метрів розстрілявши Біндаша. Після цього «Ковчег-Десятка» став діяти впевненіше, і хто знає, як склалися би подальші події, якби досяг цілі розкішний удар Підкамінського «ножницями», однак «Газовик» в цій ситуації врятував Ситнік, який в останній момент виніс головою сферу із «стрічечки» вже порожніх воріт. Все ж вирішили вдалі індивідуальні дії Нємого, який всередині другого тайму спочатку відзначився сам, потужно та влучно пробивши з розвороту в нижній кут метрів з 12-ти, а потім асистував Ситніку, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу Артура. «Ковчег-Десятка» відразу відновив інтригу завдяки голу Кравчука, однак останнє слово в цій зустрічі все одно залишилося за номінальними гостями, а саме Ситніком, який оформив дубль на останніх хвилинах – непроста перемога «Газовика» з рахунком 4:2.

«Вентс» - ФК «Литвина» - 2:0 (1:0)
Голи: Бідюк (8), Нестеренко (44)

В схожому стилі переміг і «Вентс», який в неймовірно напруженому поєдинку 1/32 фіналу переграв одного з лідерів дивізіону 3, ФК «Литвина». Початок матчу пройшов у рівній грі, але диво-гол Бідюка, який поцілив у верхній кут зльоту після скидки Нестеренка, значно покращив шанси «вентсівців» на підсумковий успіх. Далі «Вентс» створив чимало моментів, аби закріпити власну перевагу, однак реалізація вперто підводила підопічних Юрія Болістовського, яким не вдавалося раз за разом переграти Столяра. Так тривало до 44-ій хвилини, коли Нестеренко голом у власному виконанні, здавалося, зняв усі питання щодо переможця. Команда з Городка ж билася до останнього, і на останніх хвилинах цілком могла врятуватися від поразки, отримавши право відразу на два дабл-пенальті, однак реалізувати не змогла жодного з них: Костишин з «точки» пробив повз ворота, а ось удар Небесного парирував Дячук. В підсумку – 2:0 на користь «Вентса», який здобуває путівку до 1/16 фіналу, де зіграє з ще одним представником дивізіону 3 – МФК «Ехо».

«Сокіл-3» - ДЮЦ «Іскра» - 11:0 (5:0)
Голи: Соколюк (5, 18), Юхимович (12, 46), Глас (19, 25, 37), Роговський (20), Божко (29, аг.), Король (31), Луцюк (40)

Останнім серед представників дивізіону 1 путівку до наступного етапу здобув його чинний чемпіон, «Сокіл-3», який декласував ДЮЦ «Іскру». Хоча номінальні гості, кістяк яких формують переважно молоді гравці, доволі бадьоро розпочали матч, однак Гончар та Шумський свої стовідсоткові моменти реалізувати не зуміли. «Сокіл-3» ж подібною «благодійністю» не вирізнявся, і невдовзі увімкнувши максимальні швидкості та продемонструвавши майже стовідсоткову реалізацію, влаштував справжній розгром своєму супернику, в ефектному стилі відвантаживши одинадцять «сухих» м’ячів у ворота Стецюка. Найбільше проблем ДЮЦ «Іскрі» створив граючий тренер «Сокола-3», Артем Глас, в доробку якого хет-трик, дублями відзначились також Соколюк та Юхимович. Спантеличені таким розвитком подій підопічні Дениса Божка не спромоглися відповісти бодай голом престижу – розгромна перемога «Сокола-3» з рахунком 11:0, на який у боротьбі за вихід до 1/8 фіналу очікує зустріч із «Газовиком».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області