Кубок УкраиныКубок України-2019/20. Перший попередній раунд. Результати, огляди, відеоКубок УкраиныКубок України. У першому матчі попереднього раунду «Галицька здоба» поступилася «Максимусу»Бровары“Подарунок” футзальній громаді Броварів від влади містаКазахстанТайнан: «У "Кайрата" есть все, чтобы выйти в финал ЛЧ»Чемпионат мираЧМ-2020. Основной раунд. День 2. Семеро известных и спасительный «дубль» МерлимаЧемпионат мираЧМ-2020. Основной раунд. Группа 3. Азербайджанский «интернационал» одолел ЧерногориюЧемпионат мираЧМ-2020. Основной раунд. Группа 8. Португалия – Латвия. LIVE!Чемпионат мираЧМ-2020. Основной раунд. Группа 6. Франция – Швейцария. LIVE!РоссияАлександр Попов: «В Тюмени еще не было соревнований такого уровня»Первая лига Завтра стартує сезон 2019/2020 у Першій лізіЮношеский футзалLVIV OPEN CUP (U-17). Представлення учасниківСборная УкраиныЗбірна України розпочала відбір на ЧС-2020 з упевненої перемоги БразилияСборная Бразилии: три товарищеских матча вместо Копа АмерикаСборная УкраиныОлександр Косенко: «Хотілося б, аби з кожною грою помилок ставало все менше» Чемпионат мираЧМ-2020. Основной раунд. День 1. Румыния начинает с ничьейФутзал в миреКОНМЕБОЛ отменил Копа Америка-2019ИспанияДуда может вернуться в ПримеруСборная УкраиныОлег Шайтанов оголосив склад жіночої збірної України на матчі зі СловаччиноюАссоциация футзала УкраиныЄвген Гордієнко працюватиме на матчах основного раунду відбору до КС-2020 у РумуніїКазахстанОптимальный состав и статус фаворита. Сборная Казахстана по футзалу стартует в отборе на чемпионат мира

20.00. НФК «Черкаси» (Черкаси) – «ІнБев-2» (Житомир) 5:5
Марченко, 15, 39 (дабл-пен.), 40 (дабл-пен.), Іщенко, 18, Крупін, 29 – Погорілець, 18, Ничипоренко, 23, 33, Орлин, 26, Черпицький, 37
Попередженя: Біда, 26, Марченко, 39 – Бондарчук, 15, Ничипоренко, 31, Іванов, 40

18 жовтня

13.30. «Symbol» (Харків) – «Сумихімпром-СДПУ» (Суми) 3:0 (2:0)
Кабак, 4, Лоншаков, 13, В. Чуднов, 39
Попередженя: Яковенко, 20, В. Чуднов, 23, Сагайдачний, 35 – О. Яценко, 23
Symbol: 31. Артем Тарасов, 18. Юрій Сагайдачний, 16. Олексій Волобуєв, 21. Сергій Комісаров, 10. Володимир Лоншаков – 12. Дмитро Федоренко, 13. Олексій Солоп, 17. Андрій Яковенко, 8. В'ячеслав Чуднов, 7. Віталій Дубіч, 77. Андрій Стрельніков, 78. Денис Кабак, 5. В'ячеслав Кононов, 11. Василь Бурлака.
Сумихімпром-СДПУ: 20. Ігор Волков, 4. Артем Бугай, 16. Олександр Яценко, 9. Андрій Расторгуєв, 6. Артур Тодор - 10. Андрій Дрога, 11. Станіслав Савченко, 5. Дмитро Козуб, 7. Руслан Окопний, 2. Сергій Єлшанський, 14. Євгеній Балухта.

Відеоогляд

Перший тайм
Другий тайм

16.00. ФК «Бердянськ» (Бердянськ) – «ДДХ» (Дніпро) 6:9 (6:4)
Голуб, 1, Горовой, 10, Винник, 14, 17, 19 (дабл-пен.), 20 – Синенко, 3, 29, 32, Кулик, 11, Чорний, 18 (дабл-пен.), Шибинський, 20, 28, 33, Юдін, 40
Попередження: Горовой, 2, Некрасов, 13 – Юдін, 4, Кулик, 5, Божко, 36, Чорний, 37
На 36-й хвилині Кузьменко (Берд.) не реалізував дабл-пенальті
На 37-й хвилині Винник (Берд.) не реалізував дабл-пенальті
Бердянськ: 93. Герман Горовий, 2. Антон Виник, 9. Дмитро Голуб, 6. Ігор Ісаєнко, 3. Павло Васильєв – 7.Микита Ганжа, 4. Григорій Некрасов, 11. Андрій Наумов. 1. Юрій Черкез, 10. Пилип Кузьменко, 5. Сергій Бровін, 8. Альберт Гатілов.
ДДХ: 88. Роман Юдін, 2. Денис Дуков, 3. Олександр Синенко, 9. Микола Чорний, 7. Дмитро Делятинський – 19. Данило Манжула, 77. Ярослав Шибинський, 4. Олександр Касаткін, 10. Едуард Кулик, 8. Денис Божко, 5. Роман Білічук.

Міні-футбольний клуб “Бердянськ” провів свій дебютний поєдинок в офіційних змаганнях. Цього року наша команда вирішила випробувати свої сили в Кубку України з футзалу.

В результаті проведеного жеребкування суперником для нашої команди став Дніпровський “ДДХ”.

Перший матч попереднього етапу відбувся в міському Палаці спорту, в п’ятницю 18 жовтня. Гра виявилася напруженою і результативною. Незважаючи на те, що бердянські футболісти виступали в якості дебютанта змагань, показати гідну гру нашій команді вдалося.  Рахунок у грі був відкритий вже на першій хвилині гри. На радість бердянських уболівальників цей гол забили господарі майданчика. Автором результативного удару став Дмитро Голуб. Швидкий гол поклав початок до того, що протистояння команд вийшло результативним. Особливо захоплюючим виявився перший тайм. Обидві команди зробили все можливе, щоб Бердянським уболівальникам було цікаво спостерігати за грою. По ходу всього першого тайму господарі майданчика лідирували в рахунку, а футболісти з Дніпра були в ролі наздоганяючих. Другий гол у ворота гостей забив голкіпер бердянців Герман Горовий, ну а найкращим у цей день у складі МФК «Бердянськ» був Антон Винник. Ще в першому таймі чотири удари цього гравця досягали мети. Результативно діяли і першому таймі і дніпровські футболісти, все це призвело до того, що на перерву команди пішли за рахунку – (6:4) на користь команди господарів поля.

Після перерви ситуація на полі змінилася. Ініціативу перехопила команда «ДДХ». Футболісти з Дніпра змогли відіграти пропущене, зберегли свої ворота в недоторканності і здобули перемогу – (9:6).

Джерело - pro.berdyansk.biz

Відеоогляд

Повний матч

19.00. «Запоріжпромгруп» (Запоріжжя) – «HUMAN» (Дніпро) 3:0 (1:0)
А. Гай, 8, Фролов, 32, Порхун, 39 (пен.)
Попередження: А. Гай, 16, Пічкуров, 19 – Цимбал, 9, Беденюк, 16, Засенко, 39
Вилучення: Леміш, 27 (Human)
На 14-й хвилині Пічкуров (ЗАПОРІЖПРОМГРУП) не реалізував дабл-пенальті
Запоріжпромгруп: 1. Денис Анікеєв, 10. Павло Пічкуров, 6. Сергій Рідний, 19. Станіслав Порхун, 16. Володимир Тесля – 90. Данило Бєліков, 99. Олександр Оліщук (к), 7. Максим Лавриненко, 4. Антон Гай, 2. Олександр Фролов, 11. Олександр Городецький, 14. Юрій Павлов, 69. Роман Ленський.
HUMAN: 4. Павло Пучка, 88. Ігор Бессонов, 86. Андрій Засенко, 30. Артем Петренко, 6. Сергій Дубовик – 11. Олександр Цимбал, 13. Євген Шкатула, 10. Павло Білоус, 7. Костянтин Сохач, 96. Сергій Беденок, 77. Євген Леміш, 1. Денис Дубовик.

19 жовтня

13:00. «Рівнестандарт» (Рівне) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) 3:5
Ситник, 24, Жовтун, 26, Чудля, 30 – Масевич, 10, В. Коробка, 11, Меденець, 25, Баланик, 32, Негела, 33 (дабл-пен.)
Попередження: Дармовіс, 6, Ситник, 33, Чудля, 35 (усі – Рівнестандарт)
Нереалізоване дабл-пенальті: Жовтун, 32 (Рівнестандарт)
Рівнестандарт: 1. Юрій Свинарчук, 10. Сергій Москалик, 2. Вадим Басюк, 24. Тарас Прислупський, 23. Дмитро Жовтун – 3. Павло Дармовіс, 28. Віктор Чудля, 13. Дмитро Ситник, 9. Володимир Сондак, 8. Олександр Крук, 20. Юрій Колодюк.
Ураган-2: 11. Микола Гуйван, 20. Владислав Завертаний, 18. Віталій Коробка, 3. Олег Негела, 25. Вадим Меденець – 41. Микола Хомяк, 30. Петро Сенюк, 34. Мар'ян Масевич, 16. Андрій Британ, 27. Василь Баланик, 2. Святослав Петросюк, 14. Олександр Дичук.

Справжній спурт юні "дракони" влаштували господарям на екваторі першого тайму. Саме тоді Мар'ян Масевич, хитнувши оборонця, забив неймовірний за красою м'яч, вразивши дальну дев'ятку воріт рівненців - 0:1. Не встигла хвилинна стрілка зробити й двох обертів, як домашня заготовка при розіграші кутового дозволила команді Сергія Задорожного подвоїти перевагу в рахунку, а завершальний удар в активі Віталія Коробки. До сирени на перерву "ураганівці" мали ще кілька нагод, але удача була на боці рівнян.

А от другий тайм розпочався з голу у виконанні "Рівнестандарту". У швидкій контратаці Ситник забив перший гол господарів на всеукраїнській арені. Недовго тішились рівняни забитому м'ячу, адже за хвилину Вадим Меденець без проблем обіграв голкіпера, опинившись перед воротами після кутового розіграного як по нотах. Далі "Рівнестандарт" буквально "сидів" на воротах "ураганівців" і зовсім скрутно довелось Тарасу Левандівському, який добряче попотів у рамці власних воріт, рятуючи команду від, здавалось би, неминучих неприємностей. Та й він був безсилий, коли Жовтун зі штрафного метрів 10-ти вразив верхню дев'ятку - 2:3.

Далі - більше. Чуддя перехопив невдалий пас Негели і без особливих проблем переграв Левандівського у ближньому бою. Нічийний результат додав напруженості матчу і суперники почали назбирувати фоли. Все ж дещо цю нервозність на паркеті  зняв Василь Баланик, провівши четвертий м'яч. Досвідчений універсал обікрав захисника рівнян і з другої спроби пробив голкіпера - 3:4.

Ключовий епізод матчу мав місце за 8:25 до фінальної сирени. Саме тоді "ураганівці" напрацювали на шостий фол, який нереалізував Жовтун. А от свою спробу з десяти метрів гості використали на всі - Олег Негела потужним ударом довів рахунок до 3:5. Останні п'ять хвилин виявились дуже важкими для франківців. Ще б пак, адже рівняни пішли розігрувати "зайвого" і лише чудова гра Левандвіського на останньому рубежі дозволила гостям святкувати підсумкову перемогу.

Матч у відповідь між цими супернкии запланований в період з 1-го по 3-тє листопада в Івано-Франківську.

Джерело - sport.if.ua/

15.00. «Viva Cup» (Харків) – «Рятувальник» (Ромни) 4:3 (1:2)
Пугач, 19, Головень, 28, Панасенко, 29, Головень, 35 – Д. Баранник, 1, Влад. Радченко, 15, Чухненко, 29
Попередження: Терентьєв, 15, Панасенко, 22 – Кончаков, 13, Д. Баранник, 34
Viva Cup: 99. Микита Шапошніков, 12. Костянтин Сколотій, 95. Максим Панасенко. 8. Тарас Рибак, 19. Ілля Терентьєв – 1. Руслан Положій, 78. Владислав Васильєв, 70. Артем Головень, 77. Валерій Замятін, 88. Леван Акобія, 9. Олександр Кондратюк, 11. Ярослав Змієвський, 23. Олександр Крутов, 7. Євген Пугач.
Рятувальник: 23. Віталій Царіцин, 6. Антон Кончаков, 9. Володимир Чухненко (к), 10. Денис Завгородній, 17. Дмитро Баранник – 99. Богдан Паламарчук, 4. Владислав Радченко, 5. Олексій Прокопчук, 8. Сергій Бабинін, 13. Станіслав Носок, 20. Олександр Шумаков, 14. Дмитро Лойко.

20 жовтня

12.00. «SKIDKA» (Київ) – «Юрінновація» (Київ) 6:3
Медівідь, 2, 25, 28, Білик, 18, Мар'євич, 26, Ткаченко, 27 – Янковий, 12, Гриценко, 20, Савинок, 29
Попередження: Галицький, 14 – Савинок, 7

13.15. «Manzana-2ТК» (Київ) – «Володимир» (Тиврів) 4:3 (2:1)
Смоловик, 2, Накаєв, 9, Р. Савенко, 24, Степаненко, 34 – Йапарама, 12, 37, Ю. Горбатий, 32
Попередження: Тменов, 27, Степаненко, 27 – Онищук, 17, Заєц, 22
Вилучення: Заворотній, 16, Пекний, 19 – В. Циня, 16
Манзана: Тимошенко, Дєнюжкін - Смоловик, Тменов, Сандецький, Заворотній - Накаєв (к), Пекний, Романовський, Р. Савенко, Саківський, Степаненко, Фещенко, Яблонько.
Володимир: Біров, М. Чумак - Онищук (к), Ю. Горбатий, Заєц, Шпигар - В. Циня, Моторний, Р. Горбатий, Долгорук, Йапарама, Мікая, Бральчук.

Відеоогляд

Повний матч

15.00. «Лідер» (Чернівці) – «Любарт» (Луцьк) 2:2 (2:0)
Чебан, 5, Карапка, 17 – Дригульський, 21, Козачок, 24
Попередження: Чехов, 19, Карапка, 21, Жуківський, 33, Червоний, 39 – Козачок, 13, Сизик, 40
Вилучення: Козачко, 34 (Любарт, повторне попередження)

20 жовтня, наша команда провела перший поєдинок Кубку України з футзалу проти чернівецького Лідера. Виїзний матч відбувся у Чернівцях та завершився нічиєю з рахунком 2:2.

Розпочали команди досить активно. Команда Лідер першою відкрила рахунок у матчі та вдало провела перший тайм, який закінчився з результатом 2:0 на користь господарів.

Та після перерви, наші хлопці проявили характер та продовжили боротись до кінця. І вже на початку другого тайму Антон Дригульський забиває перший гол у ворота суперника. А згодом, Владислав Козачок зрівнює рахунок. Емоційна гра супроводжувалась протягом двох таймів, і наприкінці другого тайму, Влад Козачок отримав вилучення.

Тренер Рицарів Назар Бугайчук зазначив, що старт в Кубку України для нашої команди був новим етапом розвитку клубу і хотілося показати хорошу гру, і здобути позитивний результат. Впоралися із цим завданням із поперемінним успіхом. Були хороші відрізки у грі, але і були також негативні епізоди, в яких допуcкались помилки і приймалися невірні рішення.

Давалася взнаки відсутність у складі Сергія Піддубного, який би своїми діями і досвідом заспокоїв гру.

Отож, попереду нас очікує матч-відповідь проти чернівецького Лідера, який відбудеться вже у Луцьку 1 листопада 2019 року.

Джерело - ФК Любарт

21 жовтня

12:30 «Продексім-2» (Херсон) – «Anserglob» (Херсон) 3:1 (2:1)
Поплевічев, 10. Кошовий, 20, 32 – Макаєв, 21
Попередження: Ільїн, 11 – Семенов, 33
На 19-й хвилині Семенов (Anserglob) не реалізував дабл-пенальті
Ансерглоб: 12. Олег Миргородський, 1. Олександр Кульчиковський  44. Денис Крошан, 3. Ільдар Макаєв, 42. Олександр Семенов, 2. Павло Химяк, 18. Віталій Трифонов, 9. Василь Кость, 23. Владислав Гуйва, 22. Сергій Мар'євич, 13. Владислав Жавко, 5 Анатолій Авраменко (к), 11. Олександр Лата.
Продексім-2: 41. Андрій Заєц, 21. Дмитро Щипчик 22. Данило Бєлан, 88. Едуард Волков, 32. Микита Ільїн, 77. Максим Кошовий, 27. Артем Люблінський, 99. Володимир Маєвський, 55. Роман Мельник, 14. Владислав Моспан, 33. Віталій Поплєвічев, 6. Андрій Учитель.

После первых минут сразу стало понятно, что матч будет непростым для обеих команд. К кубковому матчу Ансерглоб подошел с довольно серьёзным усилением состава. Обе команды играли довольно плотно. Но все же на экваторе первого тайма Продэксиму удалось развернуть свою быструю атаку, которую результативно завершил Виталий Поплевичев. Гости встречи пытались отыграться, умело подключая к игре  вратаря. В ответ Продэксим удачно оборонялся, но стоит отдать должное и голкиперу мельников, благодаря которому в первом тайме его ворота остались не тронутыми. Тем временем у хозяев насобиралось пять командных фолов. Играть приходилось довольно осторожно. Но все же, на 19 минуте,  Ансерглоб получает шанс сравнять счет с десятиметровой отметки, но после удара Андрея Семенова мяч проходит мимо створа ворот. Но как говорят «не забиваете вы, забивают вам», на последней минуте тайма удваивает счет Максим Кошевой.

После перерыва гости сразу пошли в атаку, и довольно быстро один мяч отыграли, голом отметился Ильдар Макаев. Завязалась интрига. Но Продэксим играл довольно плотно, постоянно поджимая соперника, и не давая прицельно ударить по воротам. Выждав момент Продексим снова удачно развернул свою атаку – Максим Кошевой точным ударом увеличивает счет, 3:1.

Ансерглоб вновь начал прибегать к помощи вратаря, в надежде отыграться, но результата это не принесло.

Фото тут

Источник - futsal.kherson.ua

Відеоогляд

Повний матч

22 жовтня

13:30 «Anserglob» (Херсон) – «Продексім-2» (Херсон) 3:4 (1:2)
Семенов, 15, Крошан, 29, Макаєв, 34 – Учитель, 13, 14, Кошовий, 35, Маєвський, 38
Ансерглоб: 12. Олег Миргородський, 1. Олександр Кульчиковський 44. Денис Крошан, 3. Ільдар Макаєв, 2. Павло Химяк, 42. Олександр Семенов, 22. Сергій Марь'євич, 14. Василь Кость, 13. Віталій Трифонов, 8. Владислав Жавко, 9. Андрій Потапов, 11. Олександр Лата, 23. Владислав Гуйва, 5 Анатолій Авраменко (к).
Продексім-2: 41. Андрій Заєц, 21. Дмитро Щипчик – 22. Данило Бєлан, 88. Едуард Волков, 32. Микита Ільїн, 77. Максим Кошовий, 27. Артем Люблінський, 99. Володимир Маєвський, 55. Роман Мельник, 14. Владислав Моспан, 33. Віталій Поплєвічев, 6. Андрій Учитель.

Після вчорашньої поразки з рахунком 3:1 Ансерглобу потрібно було відіграватися, тож з перших хвилин команда одразу пішла в атаку, цього разу майже весь матч відігравши з п’ятим польовим гравцем. Продексіму нічого не лишалось, як оборонятися, і це їм вдавалося. Все ж таки команда перетерпіла перший натиск, кілька разів дуже виручив воротар. Та варто було номінальним господарям змінити основну четвірку, як “мельники” одразу ринулися в атаку, та вдало її завершили – на 13 хвилині на добиванні влучно пробив Андрій Учитель. Ансерглоб знову пішов у наступ з п’ятим польовим гравцем, та на натомість, втративши контроль над м’ячем, отримали гол у порожні ворота. Після тайм-ауту “будівельникам” вдалося один гол відквитати, але до перерви забити більше не вдалося.

У другому таймі Ансерглоб продовжував використовувати свою тактику з п’ятим польовим гравцем, і на цей раз більш вдало. На 29 хвилині Денис Крошан рахунок зрівнює, а на 34 Ільдар Макаєв виводить господарів уперед 3:2. Зав’язалася інтрига, але хід матчу змінила прикра помилка – “Ансерглоб” знову отримав гол у пусті ворота. За такого рахунку команда, мабуть втратила надію на позитивний результат, натомість Продексім-2 довів рахунок до переможного.