Чемпионат ЕвропыЄвро U-19. Іспанія стає чемпіоном ЄвропиКазахстанАФК «Кайрат» – победитель Суперкубка Казахстана 2019РоссияРоссия-2019/20. Суперлига. 2 тур. LIVE!Женский футзалМатч за Суперкубок України серед жінок відбудеться у ЛуцькуЭкстра-лига Костянтин Кожанов: «Хочемо поборотися за медалі цього сезону»ИспанияХавьер Лосано: «Мы – выгодная инвестиция»КазахстанСерик Жаманкулов: «За свою карьеру мне удалось выиграть те трофеи, о которых я мог только мечтать»Экстра-лигаFAVBET-Екстра-ліга. Анонс 1 туруИспанияАндреу Плаза продлил контракт с «Барселоной» до 2022 годаЭкстра-лигаFavBet Екстра-ліга-2019/20. Тур 1. LIVE!Экстра-лигаПредсезонка-2019: безвиграшна «Енергія» і мандрівний «Сокіл»Чемпионат ЕвропыВіталій Одегов: «Рівень підготовки нашої молоді недостатній для вирішення серйозних завдань»РоссияНиколай Шистеров: «Часто остаюсь недовольным своей игрой»Экстра-лигаFAVBET-Екстра-ліга. 1 тур. «Ураган» громить «Епіцентр К Авангард» Экстра-лигаСтепан Струк: «За такого формату треба включатись з першого туру»Экстра-лигаСамые титулованные: «Шахтер», «Энергия», «Локомотив», «Интеркас»Сборная УкраиныВасиль Симонов: «Віталію Одегову довелося ліпити збірну з того, що було»Экстра-лигаFavbet Екстра-ліга-2019/20: заявки команд-учасницьЧемпионат ЕвропыЄвро U-19. Сенсаційні хорвати зіграють у фіналі з ІспанієюБразилияБразилия-2019. 19 тур. Лучшие голы, финты и сейвы

«Екстракляса» взялася за підрахунок бомбардирів

1. Даніель Кравчик; 2. Марцін Міколаєвіч; 3. Олександр Бондар. Що це таке? Це класифікація найкращих бомбардирів трьох останніх сезонів футзальної Екстракляси.


Голова Комітету ліги Януш Лейк виконав дуже важке завдання: оновив історію бомбардирів. На цей момент, після декількох місяців кропіткої роботи на основі протоколів матчів, він склав класифікацію за останні три сезони: від найкращого бомбардира Кравчика (на фото) до гравців, які забили один гол.

 Інші 22 сезони були описані у книзі Яна Пічета «Футзал  велика гра маленьким м'ячем»,  пояснює Януш Лейк. – Таку саму таблицю бомбардирів, що й у цій книзі, на своєму сайті має «Рекорд» (Бельсько-Бяла), а також вона була на сайті футзальної Екстракляси. Після детального аналізу я помітив, що деякі дані неправильні. Через це я наказав, до моменту уточнення даних, видалити таблицю, що є неправильною, з сайту Екстракляси.

 Які там були помилки?
 Підрахунок бомбардирів проводився з сезону 1994/1995 до 30 травня 2017 року  відзначає Лейк.  І в книзі Яна Пічета вони наведені станом на 1 червня 2016 року. Таким чином у нас різниця в один рік (сезон), і однакова статистика. Саме тому здавалося необхідним порахувати три останні сезони і доповнити їх статистикою, що міститься в книзі Яна Пічети.

Лейк відзначив статистику деяких бомбардирів.

 Наприклад, на сайті «Рекорду», станом на 30 травня 2017 року, на 26 місці стоїть Ігор Собальчик зі 123 голами,  каже Лейк.  А в книзі Пічети (станом на 1 червня 2016 року) Собальчик на 24 місці зі 133 голами. За сезон його показник зменшився на 10 голів. Це, мабуть, «чеська помилка». Інший приклад  Роман Вахула. У книзі Пічета на 1 червня 2016 року він має на своєму рахунку 67 голів. Згідно з протоколами арбітрів він забив 32 голи за останні три сезони. Всього – 99 голів. Сайти говорять, що у нього на рахунку 101 гол, а клуб з Пнев, що 100. Можливо, гравець забив у якомусь матчі, а арбітри позначили це як автогол.

Три найкращі бомбардири за останні три сезони:
1. Даніель Кравчик - 82 голи
2. Марцін Міколаєвіч – 78 голів
3. Олександр Бондар – 71 гол

Таблицю найкращих бомбардирів за останні три сезони можна знайти на веб-сайті Futsal Ekstraklasa на вкладці «Історія».

Джерело – futsalekstraklasa.pl

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.