Чемпионат ЕвропыХНУ ім. Каразіна і НУ «Львівська політехніка» дізналися своїх суперників на чемпіонаті Європи серед університетівВенгрияВолодимир Колок: "Я не витримав, поїхав туди, де цінують тренера"Экстра-лигаРоман Сандул: «Готовимся к баталиям Экстра-лиги по полной программе!»ИталияЛоренцо Пицца: «В ближайшие дни мы сделаем еще одно серьезное приобретение...»Вторая лигаСергій Піддубний став спортивним директором ФК «Любарт»Экстра-лигаЮрій Свинарчук залишив «Кардинал-Рівне»ТурнирыИгорь Калинин: «К «Odessa Open Cup» все готово, жеребьевка состоится 18 июля» ПольшаОлександр Бондар: «Був би не проти, якби мені запропонували ще раз пограти за "Кардинал-Рівне"»Футзал в миреКубок Либертадорес-2019. День 1. «Карлос Барбоза» начинает с пораженияПортугалияЭрик («Спортинг»). Лучшее-2018/19ПольшаМіхал Марек – найкращий гравець Екстракляси-2018/19ИталияБразилец Рафинья возвращается в ИталиюБеларусьМаксим Літвінов: «Дмитро Камеко – це тренер-друг»Лига чемпионов УЕФАМарат Сальянский: «Наша группа – это «группа смерти»ПортугалияФер Драслер и Андре Соуза – в «Бенфике», Паулета – в «Спортинге»Чемпионат ЕвропыУкраїнські арбітри працюватимуть на чемпіонаті Європи серед університетівПольшаПавел Будняк: «Мы разговаривали с главным тренером сборной с глазу на глаз...»Футзал в миреОлександр Ратич: «Будемо робити все, щоб повернутися переможцями цього турніру»Женский футзал«Будстар-НПУ» візьме участь у Кубку володарів кубківЮношеский футзалКалендар всеукраїнських дитячо-юнацьких змагань з футзалу сезону 2019/2020 р. р.

«Екстракляса» взялася за підрахунок бомбардирів

1. Даніель Кравчик; 2. Марцін Міколаєвіч; 3. Олександр Бондар. Що це таке? Це класифікація найкращих бомбардирів трьох останніх сезонів футзальної Екстракляси.


Голова Комітету ліги Януш Лейк виконав дуже важке завдання: оновив історію бомбардирів. На цей момент, після декількох місяців кропіткої роботи на основі протоколів матчів, він склав класифікацію за останні три сезони: від найкращого бомбардира Кравчика (на фото) до гравців, які забили один гол.

 Інші 22 сезони були описані у книзі Яна Пічета «Футзал  велика гра маленьким м'ячем»,  пояснює Януш Лейк. – Таку саму таблицю бомбардирів, що й у цій книзі, на своєму сайті має «Рекорд» (Бельсько-Бяла), а також вона була на сайті футзальної Екстракляси. Після детального аналізу я помітив, що деякі дані неправильні. Через це я наказав, до моменту уточнення даних, видалити таблицю, що є неправильною, з сайту Екстракляси.

 Які там були помилки?
 Підрахунок бомбардирів проводився з сезону 1994/1995 до 30 травня 2017 року  відзначає Лейк.  І в книзі Яна Пічета вони наведені станом на 1 червня 2016 року. Таким чином у нас різниця в один рік (сезон), і однакова статистика. Саме тому здавалося необхідним порахувати три останні сезони і доповнити їх статистикою, що міститься в книзі Яна Пічети.

Лейк відзначив статистику деяких бомбардирів.

 Наприклад, на сайті «Рекорду», станом на 30 травня 2017 року, на 26 місці стоїть Ігор Собальчик зі 123 голами,  каже Лейк.  А в книзі Пічети (станом на 1 червня 2016 року) Собальчик на 24 місці зі 133 голами. За сезон його показник зменшився на 10 голів. Це, мабуть, «чеська помилка». Інший приклад  Роман Вахула. У книзі Пічета на 1 червня 2016 року він має на своєму рахунку 67 голів. Згідно з протоколами арбітрів він забив 32 голи за останні три сезони. Всього – 99 голів. Сайти говорять, що у нього на рахунку 101 гол, а клуб з Пнев, що 100. Можливо, гравець забив у якомусь матчі, а арбітри позначили це як автогол.

Три найкращі бомбардири за останні три сезони:
1. Даніель Кравчик - 82 голи
2. Марцін Міколаєвіч – 78 голів
3. Олександр Бондар – 71 гол

Таблицю найкращих бомбардирів за останні три сезони можна знайти на веб-сайті Futsal Ekstraklasa на вкладці «Історія».

Джерело – futsalekstraklasa.pl

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.