БеларусьБеларусь-2019/20. 13 тур. Столица (Минск) − БЧ (Гомель). LIVE!Кубок УкраиныКубок Украины-2019/20. Первые матчи. LIVE!РоссияРоссия-2019/20. 11 тур. LIVE!Сборная УкраиныОлег Шайтанов: «Я вважаю Італію рівним суперником для України» Футзал в миреКакау: «Наше первое место в отборе стало для меня сюрпризом»ПольшаВасиль Кефа більше не є гравцем польського «БСФ Бохня»Экстра-лигаСтаніслав Гончаренко про те, як його зливали в "Кардиналі-Рівне", воїнів і тюхтіїв у футзалі та щасливий час у ЛьвовіИталияИталия-2019/20. 19 тур. LIVE!Ассоциация футзала УкраиныОлександр Косенко: факти про ювіляраРоссияДарлан и Занотто – игроки «Норильского никеля»Кубок УкраиныКубок України 2019/20. Анонс перших матчів 1/8 фіналуФранческа Сальваторе: «Як на мене, і збірна Італії, і збірна України перебувають на правильному шляху»ИспанияАніта Лухан стала першою іспанкою, яка зіграла 100 матчів за збірнуФутзал в миреНаши за границей. Восемь голов Сергея ШароварыЧемпионат мираФранция: состав сборной на матчи ЧМ-2020 определенЧемпионат ЕвропыАртур Шкетов: «Мы нацелены на первое место»БразилияЛітом 2020 року Бразилія проведе чемпіонат світу з футзалу серед жінокСборная УкраиныLviv Freedom Cup. Олег Шайтанов: «Не можу дорікнути дівчатам у самовіддачі – вони зробили все, що могли»Первая лига Перша ліга 2019/20. 6 тур. В перенесеному матчі «Ураган-2-КФВ» здобув домашню перемогуКиевВячеслав Листопад: «Здоровая конкуренция даст возможность прогрессировать молодым игрокам»

«Екстракляса» взялася за підрахунок бомбардирів

1. Даніель Кравчик; 2. Марцін Міколаєвіч; 3. Олександр Бондар. Що це таке? Це класифікація найкращих бомбардирів трьох останніх сезонів футзальної Екстракляси.


Голова Комітету ліги Януш Лейк виконав дуже важке завдання: оновив історію бомбардирів. На цей момент, після декількох місяців кропіткої роботи на основі протоколів матчів, він склав класифікацію за останні три сезони: від найкращого бомбардира Кравчика (на фото) до гравців, які забили один гол.

 Інші 22 сезони були описані у книзі Яна Пічета «Футзал  велика гра маленьким м'ячем»,  пояснює Януш Лейк. – Таку саму таблицю бомбардирів, що й у цій книзі, на своєму сайті має «Рекорд» (Бельсько-Бяла), а також вона була на сайті футзальної Екстракляси. Після детального аналізу я помітив, що деякі дані неправильні. Через це я наказав, до моменту уточнення даних, видалити таблицю, що є неправильною, з сайту Екстракляси.

 Які там були помилки?
 Підрахунок бомбардирів проводився з сезону 1994/1995 до 30 травня 2017 року  відзначає Лейк.  І в книзі Яна Пічета вони наведені станом на 1 червня 2016 року. Таким чином у нас різниця в один рік (сезон), і однакова статистика. Саме тому здавалося необхідним порахувати три останні сезони і доповнити їх статистикою, що міститься в книзі Яна Пічети.

Лейк відзначив статистику деяких бомбардирів.

 Наприклад, на сайті «Рекорду», станом на 30 травня 2017 року, на 26 місці стоїть Ігор Собальчик зі 123 голами,  каже Лейк.  А в книзі Пічети (станом на 1 червня 2016 року) Собальчик на 24 місці зі 133 голами. За сезон його показник зменшився на 10 голів. Це, мабуть, «чеська помилка». Інший приклад  Роман Вахула. У книзі Пічета на 1 червня 2016 року він має на своєму рахунку 67 голів. Згідно з протоколами арбітрів він забив 32 голи за останні три сезони. Всього – 99 голів. Сайти говорять, що у нього на рахунку 101 гол, а клуб з Пнев, що 100. Можливо, гравець забив у якомусь матчі, а арбітри позначили це як автогол.

Три найкращі бомбардири за останні три сезони:
1. Даніель Кравчик - 82 голи
2. Марцін Міколаєвіч – 78 голів
3. Олександр Бондар – 71 гол

Таблицю найкращих бомбардирів за останні три сезони можна знайти на веб-сайті Futsal Ekstraklasa на вкладці «Історія».

Джерело – futsalekstraklasa.pl

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.