Сборная Украины19.00. Грузия – Украина. LIVE!Женский футзалСуперкубок України серед жінок. «IMS-НУХТ» – «Ладомир». LIVE!КазахстанЛео и сборная Казахстана: отказался выступать или нет?Сборная УкраиныІгор Корсун: "Я б не сказав, що був якийсь переломний момент в грі"Футзал в мире22.15. Испания – Португалия. LIVE!Женский футзалСуперкубок України серед жінок. «IMS-НУХТ» – «Ладомир». АнонсИспанияИспания-2019/20. 2 тур. «Кордоба» продолжает удивлятьПервая лига Іван Гурко і В'ячеслав Кожем'яка повернулися в УкраїнуПольша Василь Кефа і Олексій Бакалярик приєдналися до «БСФ Бохня»РоссияКубок Каспия-2019. День 2. Никто не хотел уступатьАссоциация футзала УкраиныЗапрацював сайт Комітету дитячо-юнацького футзалу АФУБеларусьБеларусь-2019/20. 3 тур. Волевая победа БЧ в гомельском дербиСборная УкраиныОлександр Косенко: "Проаналізуємо, чому зробили такі дитячі помилки"ИспанияИспания-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 2-го тураКыргызстанМихаил Першин: «В Кыргызстане футзальный бум, в Казахстане команды лишь для галочки» Сборная УкраиныЄвген Іваняк: "Такі поєдинки дуже корисні для того, щоб зрозуміти що відбувається"РумынияРоберт Лупу: "Обидві команди продемонстрували цікавий футзал"Юношеский футзалЮнацька збірна України U-17 зіграє з сербськими одноліткамиЮношеский футзалЮнацька Екстра-ліга (U-17). Збірна Харківської чи Івано-Франківської області стане восьмим учасникомСборная УкраиныЗбірна України в товариському поєдинку програла збірній Румунії

Міхал Марек – найкращий гравець Екстракляси-2018/19

Найкращий бомбардир Екстракляси Міхал Марек обраний капітанами, тренерами і президентами клубів найкращим гравцем минулого сезону

Міхал Марек з «Рекорду» (Бельсько-Бяла), найкращий бомбардир Екстракляси, був обраний капітанами, тренерами і президентами клубів найкращим гравцем минулого сезону.

Боротьба за перше місце була доволі жорсткою, але зрештою Міхал Марек явно переграв Міколая Заставніка з «Клірексу» (Хожув). А от боротьба за третє місце виявилася надзвичайно напруженою: Томаш Крізель з ФК «Торунь» випередив Павла Будняка («Рекорд») лише на два очки.

Результати голосування за найкращого гравця Екстракляси минулого сезону:

1. Міхал Марек (Рекорд)
 69 балів
2. Міколай Заставнік (Клірекс)
 56
3. Томаш Крізель (ФК Торунь)
 47

Найкращим воротарем представники ліги обрали Бартломея Наврата з «Рекорду» (Бельсько-Бяла).

У польському футзалі не бракує великих воротарів
 ми це знаємо. Уболівальники можуть згадати кількох, які заслужили на перемогу. Але президенти, тренери і капітани клубів Екстракляси обрали одного  Бартломея Наврата.

Підсумки голосування за найкращих воротарів Екстракляси минулого сезону:

1. Бартломей Наврат (Рекорд)
 77 балів
2. Міхал Калужа (Рекорд)
 68
3. Рафал Кшишка (Клірекс)
 48

Наставник ФК «Торунь» Лукаш Жебровскі обраний найкращим тренером футзальної Екстракляси.

Після захоплюючого поєдинку, що полягав у голосуванні капітанів, тренерів і президентів клубів, він переміг Анджея Шлапу з «Рекорду» (Бельсько-Бяла).

Можна було очікувати, що це звання розіграють тренери двох найкращих команд. На 4 бали (на практиці це міг вирішити один виборець) свого опонента випередив Жебро.

Підсумки голосування за найкращих тренерів Екстракляси 2018/2019:

1. Лукаш Жебровскі (ФК Торунь)
 90 балів
2. Анджей Шлапа (Рекорд)
 86
3. Клаудіуш Хірш (Пяст)
 21

Якуб Коколь з «Ред Девілс» (Хойніце) був обраний у номінації «Відкриття сезону».

Битва за перемогу була дуже серйозною
 просто подивіться на результати:

1. Якуб Коколь (Ред Девілс)
 39 балів
2. Конрад Правуцкі (Погонь'04)
 37
3. Серхіо Парра (Пяст)
 26

Президент футзальної Екстракляси Мацей Карчіньскій був обраний особистістю минулого сезону.

 Дякую всім, хто за мене голосував, спасибі вам за довіру і віру в проект. Нас об’єднав футзал,  сказав Мацей Карчіньскій.

Трійця лідерів цієї категорії:

1. Мацей Карчіньскі
 36 балів
2. Блажей Корчіньскі (головний тренер збірної Польщі)
 28
3. Януш Шимура (президент Рекорду)
 27

Фани «Акана Оржель» (Єльч-Лясковіце) перемогли в категорії «Найкращі уболівальники» у попередньому футзальному сезоні.

За словами капітанів команд, тренерів і президентів вони виграли безумовно.

Перша трійка має наступний вигляд:

1. «Акана Оржель» (Єльч-Лясковіце)
 96 балів
2. ФК Торунь
 49
3. «Ред Дрегонс» (Пневи)
 35

Нагадаємо, що українець Олександр Бондар з «Рекорду» (Бельсько-Бяла) був обраний найкращим іноземним гравцем, а ще один український легіонер Андрій Бурдюг з  «Ред Девілc» посів  третє місце.

За матеріалами futsalekstraklasa.pl

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2018 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.