Сборная УкраиныВ першому товариському матчі Румунія здобуває вольову перемогу над УкраїноюСборная УкраиныТовариські матчі. Румунія – Україна. LIVE!Чемпионат мираРобиньо: «Мы сделаем все, чтобы выиграть трофей»ФранцияДжамель Арун – тренер сборной ФранцииЧемпионат мира​Кубок світу-2021. День 12: Іран, Португалія та Іспанія завершують список чвертьфіналістівСборная УкраиныЯрослав Лебідь: «Хотів розуміти своє майбутнє до завершення сезону, а «Ураган» пропонував почати переговори тільки після»Чемпионат мираХо Ван И: «Я пообещал себе, что выйду на новый, более высокий уровень»Чемпионат мираМатиас Люкуйкс: «У нас есть мечта – снова сыграть все семь матчей»БеларусьПремьер-лига-2021/22. Тур 2. LIVE!Чемпионат мираНуржан Доскеев: «Сборная показала как раз тот уровень, которого и ждали от Казахстана»ПольшаСава Лутай продовжив кар’єру в польському «Гурніку»ФранцияКарека покидает «Коринтианс» и перебирается во ФранциюЧемпионат мира​Кубок світу-2021. День 11: Аргентина, Бразилія та Казахстан виходять у чвертьфіналЧемпионат мираКака: «Знали, что у нас есть эта сила»Женский футзал«Леонас-Университет Драгоманова» вернулся к названию «Будстар-НПУ»Экстра-лигаParimatch Екстра-ліга 2021/22. 4 тур. Статистичні показники туруПольша«Ред Дрэгонз» (Пневы) – обладатель Суперкубка Польши-2021Чемпионат мираКубок світу-2021. День 10: Марокко вперше в історії виходить в 1/4 фіналу, а В’єтнам радіє результатуЛитваОлександр Даниленко очолив литовський «Вікінгай»Чемпионат мираЛеозиньо: «Наш главный соперник – Аргентина»

Favbet Екстра-ліга 2020/21. Перенесений матч 8 туру. «ХІТ» нокаутував «Ураган»

"Дракони" зазнали поразки в Києві

Сьогоднішній поєдинок став першим для "драконів" після виходу із самоізоляції. Попри те, з різних причин у сьогоднішній зустрічі керманич "Урагану" Максим Павленко не міг розраховувати на Назара Шведа, Сергія Коваля та Артема Фаренюка. Тож стартова четвірка команди мала наступний вигляд - місце у воротах зайняв Роман Колток, тоді як ланку польових склали Віталій Радевич, Микола Микитюк, Мар'ян Масевич та Роман Кордоба.

Господарям сьогоднішнього матчу вдався своєрідний футзальний "бліц-криг"  вже до 5-ої хвилини зустрічі у воротах Колтка побувало два забиті м'ячі. Спочатку Жук, пішовши "тараном" на кількох гравців "Урагану", зумів проштовхунти "круглого" повз голкіпера, а згодом Сірий з другої спроби вразив верхній кут воріт франківців. На такий розвиток подій наставник "Урагану" Максим Павленко відповів миттєвим тайм-аутом. Після хвилинного розбору гості заграли більш активно і вже непогані нагоди для взяття воріт втратили Микитюк, який двічі програв ближню дуель Сухову, та Масевич, удар якого пройшов за лічені сантиметри від рамки. Кияни відповіли небезпечними випадами від Жука та Педяша, але обох в завершальній фазі підвела влучність. Коли ж здавалось, що "драконам" вдалось перехопити ініціативу, "кабельники" двічі звели атакувальний запал гостей нанівець. Спочатку Ліфер потужним ударом під поперечку забив третій м'яч, а перед самісінькою сиреною на перерву Салтанов ударом головою "запалив" 4:0 на табло спорткомплексу ЗСУ.

Стартові хвилини другої половини зустрічі залишились за франківцями, які будь-що намагались сквитати бодай один м'яч. Чого вартують лише потужні удари Лебедя та Кордоби з якими впорався голкіпер. Непогано бив і Микитюк, та знову Сухов зіграв безпомилково. Витримавши стартовий натиск "Урагану", команда Олега Лук'яненка не лише залишила свої ворота недоторканими, а й вразила чужі зусиллями Поночовного  5:0. Гості відповіли гостро та нерезультативно  Лебідь двічі пробив у голкіпера, а Микитюк влучив у стійку, Кияни, на відміну від суперників, "тринькати" створені моменти не збирались і дальній удар від Жука досягнув мети  6:0. За 2:32 до фінальної сирени Максим Павленко вирішив перейти на гру з п'ятим польовим і воротарську футболку одягнув Шеремета. Розіграш зайвого двічі приніс плоди гостям, які зусиллями того ж таки Шеремети та Абакшина скоротили відставання  6:2. Та останнє слово у матчі було за господарями - Сухов зі своєї половини майданчика встановив остаточні 7:2 на користь "ХІТа".

"ХІТ" Київ - НФК "Ураган" Івано-Франківськ 7:2
13 листопада. Favbet Екстра-ліга, 8 тур. м. Київ, ЦСК ЗСУ. Без глядачів.
Голи: Жук (3, 33), Сірий (5), Ліфер (18), Салтанов (20), Поночовний (30), Сухов (40)  Шеремета (38), Абакшин (39)
"ХІТ": Сухов  І. Борсук (к), Боргун, Сірий, Педяш  Жук, Школьний, Салтанов, Чернявський, Ліфер, Поночовний, А. Борсук  Сіріцький. Головний тренер: Олег Лук'яненко.
"Ураган": Колток (Кардаш, 21)  Кордоба, Микитюк (к), Радевич, Масевич - Лебідь, Дичук, Абакшин, Шеремета  Коробка. Головний тренер: Максим Павленко.
Попередження: І. Борсук (21), Салтанов (25)  Кордоба (28).

Джерело - Пресслужба НФК "Ураган"

В пятницу 13 ноября в перенесенном матче 8 тура Экстра-лиги наш «ХИТ» разгромил в Киеве ивано-франковский «Ураган» со счетом 7:2 и поднялся на третье место в турнирной таблице.

У команд были определенные кадровые проблемы — у гостей отсутствовали Сергей Коваль и Артем Фаренюк, а у столичных не играли дисквалифицированный Сергей Журба и восстанавливающийся после травмы Александр Колесников.

«ХИТ» очень мощно и агрессивно начал, и уже к пятой минуте вел в счете 2:0. Евгений Жук и Евгений Серый продемонстрировали индивидуальное мастерство и пополнили свой голевой актив.

У «драконов» мало что получалось в первой половине, если говорить о голевых моментах. А вот наши еще до перерыва создали солидный гандикап в четыре гола. Сначала Александр Лифер классным ударом поразил девятку ворот Романа Колтка, а за тридцать секунд до перерыва Колток справился с ударом Чернявского, но на добивании здорово сыграл Игорь Салтанов, который головой запустил дугу в раму гостей – 4:0!

Во втором тайме Максим Павленко заменил голкипера, но и вышедший Владимир Кардаш не смог остаться сухим. «ХИТ» и после перерыва демонстрировал агрессивную и атакующую игру, а в результате разгром продолжился. В середине второй половины пятый гол великолепным отбором в центре организовал Жук – Евгений забрал мяч у Радевича, выдал пас на Лифера, который прострелил на гостевой пятак – Владимир Поночовный расстрелял ворота Кардаша и наконец-то провел свой первый официальный гол за «ХИТ». С чем мы Володю и поздравляем!

А на 33-ей минуте Жук после удачного подбора дальним ударом записал в свой актив дубль, а счет стал 6:0!

Максим Павленко чуть позже перешел на игру в пять полевых, а во вратарской футболке вышел Руслан Шеремета. И за пару минут до финального свистка ивано-франковцам удалось размочить счет. Именно Шеремета удачно сыграл на подборе перед воротами Сухова. А через минуту столичные ошиблись при перестроении, а Даниил Абакшин переправил мяч в сетку после прострела Микитюка – 6:2.

Точку же в матче поставил Александр Сухов – наш голкипер исполнил свой козырь и поразил пустую раму «Урагана», забив уже третий мяч в этом сезоне от своих ворот.

7:2 – «ХИТ» продемонстрировал запредельную агрессию и отменную реализацию, набрал 21 балл в турнирной таблице и опередил как раз то «Ураган», поднявшись на третье место.