БеларусьБеларусь-2019/20. 11 тур. Покер Рогачева, разгром «Столицы», поражение «БЧ» и сюрприз от БАМФПольшаРоман Смірнов очолив новостворений клуб «Футзал Щецин»Экстра-лигаСвітлове шоу, конкурси та ветеранський фінал: у Рівному готуються до «Матчу зірок»Сборная УкраиныЮнацька збірна України U-17 вдруге обіграла команду СербіїЭкстра-лигаСформовано остаточні склади команд і тренерів матчу зірокФутзал в миреЛука Краньяс – новий головний тренер «Халле-Гооїка»ЧехияПражская «Спарта» – обладатель Кубка Чехии-2019ИспанияТренерський склад збірних Іспанії підбив підсумки 2019 року і розпланував подальшу роботу Экстра-лигаГравці «Урагану» стали майстрами спорту УкраїниВторая лигаДруга ліга 2019/20. Група 6. 1 тур. АнонсЭкстра-лигаЕкстра-Футзал Випуск № 10 сезон 2019/2020ИспанияИспания-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 12-го тураЭкстра-лигаFavBet Экстра-лига-2019/20. Лучшие голы, комбинации и сейвы 10-го тураЭкстра-лигаДенис Овсянніков: факти про харківського вінгераПольшаПольша-2019/20. 11 тур. «Сухой» тур для украинцев и возвращение МиколаевичаКубок УкраиныВизначено дату жеребкування 1/8 фіналу Кубка УкраїниВетераныМатч за Суперкубок України серед ветеранів 40+ відбудеться 23 грудня в РівномуКыргызстанФутзалисты кыргызского EREMа поддержали обвиняемого в коррупции президента клубаАссоциация футзала УкраиныЛьвівські арбітри обслужать товариські матчі між юнацькими збірними України і СербіїВторая лигаДруга ліга 2019/20. Група 6. Календар змагань

Юнацька збірна України поступилася «ХІТу» у товариському матчі

Підопічні Віталія Одегова з мінімальною різницею програли бронзовому призеру Екстра-ліги.

У першому таймі команди по одному разу відзначилися у воротах одна одної. Спочатку Олександр Корнійчук вивів киян вперед, а ближче до перерви Валерій Гайван зрізав м’яч у власні ворота, відновивши статус-кво.

У другому таймі команди намагалися експериментувати з грою у п’ять польових. Зрештою, другий гол більш досвідчені суперники відвантажили жовто-синім саме за відсутності воротаря. Точним ударом зі своєї половини поля відзначився Орест Боргун.

Втім, команда Віталія Одегова знову зуміла наздогнати суперників. Едуард Нагорний вийшов віч-на-віч з Олександром Суховим та відправив м’яч у ворота столичного колективу.

До слова, саме кіпер киян і приніс їм перемогу, відзначившись на останніх хвилинах зустрічі. Часу, аби відігратися «збірники» фактично не мали. Тож, 2:3 – мінімальна звитяга більш досвідченого суперника.

Юнацька збірна України (U-19) – «ХІТ» (Київ) – 2:3 (1:1)
Едуард Нагорний – Олександр Корнійчук, Валерій Гайван (АГ), Орест Боргун, Олександр Сухов
Вилучення: Євгеній Сірий («ХІТ»)

Нагадаємо, що навчально-тренувальний збір підопічних Віталій Одегова перед Євро-2019 триватиме до 6 вересня, після чого команда візьме курс до латвійської Риги.