ИспанияИспания-2020/21. Плей-офф. Финал. LIVE!Первая лига Перша ліга 2020/21. «Любарт» вривається у фіналИспанияПримера-2021/22 стартует 9 октябряБеларусьБеларусь-2020/21. Высшая лига. Плей-офф. Финалы. LIVE!ПортугалияФабиу Сесилиу и Тьягу Бриту покидают «Бенфику»РоссияЯни Корпела – игрок нижегородского «Торпедо»КазахстанЛео не сыграет на чемпионате мираФутзал в мире«Добовець» – чемпіон Словенії, «Літія» з Джоном Ленноном зі «сріблом»Сборная УкраиныВіталій Одегов: «Від хорватів я очікував трішки більшого, нинішнє їхнє покоління виглядало трохи слабше за попереднє»Футзал в миреКазак и Поляков также покидают «Столицу», Исламов – первый новичокИспанияМигелин переходит в «Кордобу»БразилияНето: «От игры в Италии я получил удовольствие и полезный опыт»ИталияФернандиньо присоединился к итальянскому «Наполи»Юношеский футзалАндрій Ткачук: «Збірна України показала хороший футзал, всі намагались виконувати настанову тренера»ИспанияАмиржан Муканов: «Думаю, что в ответной игре все-таки «Барса» возьмет свое»Юношеский футзалВіталій Одегов: «На турнірі в Хорватії ми виконали завдання, які поставили напередодні збору» МолдоваСвиридов, Маржановський, Дубовик і Делятинський стали чемпіонами МолдовиЭкстра-лигаІлля Бакінський уклав контракт із «Кардиналом Рівнестандартом»ИталияКонстантино Вапораки – игрок «Катании»ИспанияМигель Андрес: «Я всегда стараюсь понять душевное состояние Андреу»

Жіноча збірна України вдруге обіграла збірну Польщі

Підопічні Олега Шайтанова вдруге здолали своїх опоненток у напруженому протистоянні.

Сьогоднішній поєдинок складався для нашої команди ще важче, аніж вчорашній. Вже на четвертій хвилині польки у другому матчі поспіль вдало розіграли кутовий і Книсак з кількох метрів розстріляла Славич, яка у цьому поєдинку дебютувала у складі збірної України.
У середині тайму підопічні Войчеха Вайсса розіграли ще одну вдалу комбінацію, яку результативним ударом завершила Влодарчик. Таким чином, до 11-ої хвилини рахунок у матчі став 0:2.

Досить швидко українки відіграли один гол. Шульга після вдалого розіграшу штрафного скоротила різницю до мінімуму. Втім, польки повернули собі гандикап у два голи. Книсак оформила дубль й збільшила шанси своєї команди на те, аби піти на перерву в якості лідера.
Однак, українки не дозволили це зробити суперницям. Ударна комбінаційна 19-та хвилина від збірної України завершилася двома голами Юлії Форсюк.

Після перерви польки знову вийшли вперед після влучного удару Шостак. Проте, нашій команді вдалося схилити шальки терезів на свою користь. Спочатку Ксенія Гиценко вкотре відновила паритет, а переможне взяття воріт оформила Шульга.

Як підсумок – 5:4. Підопічні Олега Шайтанова здобувають другу непросту перемогу на збірною Польщі.

Україна (ж) – Польща (ж) – 5:4 (3:3)

Голи: Шульга (12, 31), Форсюк (19, 19), Гриценко (26) – Книсак (4, 17), Влодарчик (11), Шостак (24)
Попередження: Гриценко (20) – Буковска (10), Книсак (28)
Збірна України: Ірина Славич – Анна Шульга, Ксенія Гриценко, Анна Сидоренко, Юлія Форсюк (к) – Юлія Костюк, Ксенія Бурлаченко, Анна Прокопенко, Христина Єрьоменко – Ірина Дубицька, Таїсія Бабенко Сніжана Воловенко, Альона Коваленко, Вікторія Кислова
Збірна Польщі: Віолета Мияк – Вікторіа П’єтржик, Юлія Шостак, Катажина Москала (к), Катажина Влодарчик – Магдалена Книсак, Сандра Буковска, Патриція Сутковска, Клаудіа Кубашек – Паула Фрончак, Лаура Чуджинська, Клаудіа Новацка, Сандра Ліхтенштайн, Ізабела Павловска, Домініка Девіцка

Джерело
– Пресслужба Асоціації футзалу України

Жіноча збірна України з футзалу 17 червня провела свій другий спаринг під час навчально-тренувального збору в Ужгороді. Наші дівчата вдруге поспіль переграли Польщу.

Україна – Польща 5:4
Шульга, 12, 31, Форсюк, 19, 19, Гриценко, 26 – Книсак, 4, 17, Влодарчик, 11, Шостак, 24

Першими у матчі рахунок зустрічі відкрили польські футзалістки. Книсак відгукнулась на передачу з кутового та розмочила нулі на табло – 0:1. Після цього українська команда активніше почала грати в атаці. Але знову пропустила. Голом відзначилась Влодарчик – 0:2. Не такий розвиток подій хотіли бачити українки.

Вже через хвилину Шульга скоротила перевагу суперниць на табло. Анна потужним ударом зі штрафного забила перший гол команди у зустрічі – 1:2. Вже через п'ять хвилин польська команда збільшила перевагу гостей. Результативний постріл в активі Книсак.

Наприкінці першого тайму українки двічі шокували польську голкіперку. Дублем відзначилась Форсюк. Спершу Юля відгукнулась на передачу Гриценко та знову наблизила Україхну до камбеку. А вже на цій же хвилині Форсюк класним ударом під поперечину після передачі Гриценко зрівняла рахунок – 3:3.

Вирвали перемогу

Після відпочинку полячки знову вийшли вперед у рахунку. На 24-й хвилині Шостак забила четвертий гол своєї команди в Ужгороді. Не довго протрималась перевага гостей. Гриценко після асистів вирішила записати своє прізвище у протокол зустрічі. Ксенія відгукнулась на передачу на дальній стійці та впритул розстріляла володіння суперника – 4:4.

За дев'ять хвилин до завершення поєдинку авторка першого голу України у цьому матчі Шульга оформила дубль. У підсумку – 5:4 вольова перемога українських футзалісток.