ПольшаВиталий Лисниченко переходит в «AZS UW DARKOMP Wilanów»БеларусьБарбозинья – игрок «Столицы»БразилияМаркіньйос Шав’єр: «Я вірю в майбутнє футзалу, коли всі головні люди в нашій грі перестануть боятися говорити правду»Иван Мельников: «Мы будем придерживаться своей модели»Турниры«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. Огляд матчів першого ігрового дняАзербайджан«Араз» подписал двух бразильцевИспанияМанкузо – в «Пальме», Мати Роса – в «ЭльПосо» ИспанияИспания-2020/21. Лучшие голы «Винья Альбали Вальдепеньяс» и «Футбол Эмоушен Сарагоса»Футзал в миреContinental Futsal Championship-2021. Финал. LIVE!Экстра-лигаНиколай Микитюк: «Я перешел из одного особенного клуба в другой особенный клуб»Экстра-лига«Ураган» здобув першу перемогу в міжсезонняБеларусь«Столица» создает уникальную игровую форму из 356 логотипов и фразФестиваль«Odessa Open Cup-2021». Weekdays. «Viatec» у фіналі переграв «INTER»Футзал в мире«Лития» подписывает АлексаРоссияСергей Скорович: «Мы все соскучились по спорту, по большим турнирам, по болельщикам на трибунах»Экстра-лигаДмитрий Холоша: «Работать с лучшими вратарями лиги очень ответственно и очень почетно»ЧехияАндре Гимараеш возглавил «Сварог»КиевЮрий Мельник: «Люди, собранные в «Манзане», были сконцентрированы на Кубке Украины – это и помогло выиграть»Женский футзалВероника Ковальчук: «Сложно чего-либо ожидать от нового сезона, остается надеяться на лучшее»Первая лига «Ураган-2-КФВ» вийшов з відпустки

Дмитро Пасічник: «Без дітей зробити успішний футзальний клуб, який знали б у Європі, неможливо»

Вектор розвитку ФК Любарт в цитатах Діма Пасічник – генерального менеджера клубу.


Менеджер, який вміє поєднувати любов до футзалу і бізнес.

✅Треба тримати удар - у спорті, бізнесі, житті!

✅Принцип успішності для всіх однаковий – мати стратегію. Якщо я знаю чого хочу, я складаю план. У такому разі ніякі невдачі і хейтери мене не зупинять. Якщо я розумію, що щось іде не так, це значить, треба відкорегувати свою стратегію і йти далі.

✅ФК Любарт ставить дуже високу планку – хочемо, щоб гра була як шоу, щось типу НБА, тому будемо займатися експериментами, дивитися що подобається людям.

✅Без дітей зробити успішний футзальний клуб, який знали б у Європі, неможливо. Разом з тим не можна розвивати дитячі команди без дорослих. Старші повинні бути мотивацією для менших.

✅Мені хотілося і хочеться зробити крутий спортивний проєкт, а це не стільки спортивний рівень, а ймовірніше системний результат роботи клубу – дитяча школа, багато глядачів на трибунах, увага аудиторії, сильний бренд – все це повинно дозволити клубу успішно функціонувати.

✅Ми не ставимо перед дітьми завдання перемогти. Ми хочемо, аби вони стали професійними спортсменами. І не має значення, чи до цього вони 10 разів виграли чи всі рази програли.

✅Найважливіше – бути гнучким. Гнучко реагувати на те, що відбувається, тому що дорога до цілі не пряма, вона дуже крива.

✅Дуже важливо не переборщити з тим, що називають цілеспрямованістю. Може, ти б’єш не в ту стіну, або б’єш головою, а треба рукою.

✅Зазнавши невдачі, варто проаналізувати, чи правильно ти йдеш. Може, потрібно скорегувати свій шлях.

✅Мені хочеться збудувати таку систему, яка б діяла навіть без мене.

Джерело  ФК Любарт

Похожие Новости

Комментарии:

Вы должны быть зарегистрированы чтобы оставлять комментарии. Авторизуйтесь под существующим аккаунтом или создайте новый.

Futsalua © 2016-2021 Проект разработан командой Futsal Ukraine. Все права защищены.