Бразилия«Пато Футзал» – чемпион Бразилии-2019!ИспанияИспания-2019/20. 12 тур. Подвиг Матамороса и победа «Барсы» над «Интером»ИталияИталия-2019/20. 12 тур. «Аква&Сапоне» снова первыйВторая лигаДруга ліга 2019/20. Група 1. 5 тур. «Уж» здобув перші очки в сезоніБразилияБразилия. Финал. Матч 2. Магнус – Пато. LIVE!ИталияИталия. 12 тур. LIVE!Юношеский футзалЮнацька Екстра-ліга (U-17) 2019/20. 5 тур. «Енергетики» вивозять з Харкова 5 очокВторая лигаСергій Піддубний: «На перше тренування прийшов у сорочці, вельветових штанах і туфлях»Экстра-лигаFavBet Экстра-лига-2019/20. 10 тур. LIVE!РоссияКубок России. 1/4 финала. LIVE!Экстра-лигаВіталій Біров – гравець “Food Centre-СумДУ”Экстра-лигаЮрій Козаченко залишає “Food Centre-СумДУ”ИспанияРикардиньо: «Я надеюсь покинуть «Мовистар Интер» через парадную дверь»МолдоваВалерий Баешу: «У нас одна задача – привлечь как можно больше студентов в футзал»ПортугалияАндре Коэлью в следующем сезоне оденет футболку «Барсы»ЭстонияМихайло Романов: «Балтійська ліга хороша тим, що своєю появою змусила багатьох людей заворушитися»Кубок УкраиныКубок України 2019/20. Другий попередній раунд. Результати, огляди, відеоЭкстра-лигаОлег Легендзевич зіграв 100-й матч за «Енергію»ЧеркассыСергій Майчук – про гру з ЧФК, свій протест і післяматчеву дискусіюБразилияВизначено символічну збірну бразильської LNF-2019

Кубок України 2019/20. Другий попередній раунд. Результати, огляди, відео

Усе про матчі другого попереднього етапу Кубка України в одному матеріалі

31 жовтня

«Продексім-2» (Херсон) – «Прайд» (Токмак) 8:2 (4:0)
Едуард Волков (8, 27, 32), Артем Люблинський (10), Микита Ільїн (10), Роман Мельник (14), Володимир Маєвський (22), Віталій Поплевічев (33) – Ігор Подгорний (36), Олексій Новік (37)
Попередження: Бєлан, 30 – Мельничук, 11
Арбітри: С. Ключник, О. Максименко (обидва – Миколаїв), В. Вдовиченко (Херсон)
Хронометрист: О. Бондаренко (Херсон)
Спостерігач арбітражу: О. Левченко (Херсон)
Продексім-2: 41. Андрій Заєц, 21. Дмитро Щипчик – 22. Данило Бєлан, 88. Едуард Волков, 32. Микита Ільїн (к), 77. Максим Кошовий, 27. Артем Люблінський, 99. Володимир Маєвський, 55. Роман Мельник, 14. Владислав Моспан, 33. Віталій Поплєвічев, 6. Андрій Учитель.
Прайд: 12. Олександр Кравець, 1. Юрій Дружинець – 19. Анатолій Краснокутський (к), 13. Ігор Подгорний, 10. Олексій Новік, 11. Микита Луценко, 3. Микита Аверков, 2. Іван Мельничук, 17. Максим Патийчук, 8. Даніїл Міцкевич.

Продексім-2 дуже активно розпочав матч, постійно пресингуючи суперника. Вже на другій хвилині поперечина врятувала ворота гостей. Але за такої гри нічийний рахунок не міг довго протриматися. На 8 хвилині Едуард Волков головою переправляє м’яч у ворота суперника. Ще через кілька хвилин голами відзначилися Артем Люблинський та Микита Ільїн. Гра проходила за повною перевагою херсонців. Ще один гол у першому тайми забив Роман Мельник.

Після перерви Прайд виглядав більш впевненіше, команда почала частіше залучатися до атак. Але все одно перевага господарів значно відчувалася на майданчику. Лише за рахунку 8-0 Продексім-2 помітно збавив темп, чим одразу скористався суперник, відігравши два м’ячі.

Рахунок першої зустрічі 8-2. Попереду матч-відповідь, але за такої гри Продексім майже стовідсотково гарантував собі вихід до наступного етапу.

Фотозвіт матчу ТУТ

Джерело - futsal.kherson.ua

8 листопада

«Прайд» (Токмак) – «Продексім-2» (Херсон) 2:1 (0:0)
Грицкевич, 32, Новік, 40 – Мандрічний, 28 (а/г)
Попередження: Маєвський, 30 (Продексім-2)
Арбітри: А. Ноєв (Запоріжжя), К. Кандибей (Дніпро), С. Філоненко (Запорізька обл.)
Спостерігач арбітражу: С. Туржанський (Запоріжжя)

22 листопада

«Manzana-2TK» (Київ) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) 5:2 (2:1)
Голи: Аксьонов, 10, 14, 38, Сандецький, 28, Степаненко, 39 – Рідний, 14, О. Маржановський, 24
Попередження: Романовський, 25 – О. Маржановський, 12, Порхун, 15
На 17-й хвилині Степаненко (Манз.) не реалізува дабл-пенальті (воротар)
Manzana-2TK: 20. Тимошенко, 85. Дєнюжкін – 3. Накаєв (к), 5. Тменов, 11. Смоловик, 55. Сандецький – 88. Аксьонов, 4. Романовський, 2. Р. Савенко, 18. Саківський, 77. Степаненко,  6. Фещенко, 8. Яблонько.
Головний тренер: Віталій Мельник
ЗАПОРІЖПРОМГРУП: 1. Анікеєв, 90. Бєліков – 3. О. Маржановський, 10. Рідний, 77. Макшанов, 88. Порхун – 99. Оліщук (к), 7. Лавриненко, 44. А. Гай, 2. Фролов, 9. Тесля, 5. Городецький, 17. Корєшков.
Головний тренер: Володимир Ганзуленко
Арбітри: Я. Опришко (Кременчук), О. Гопка (Черкаси), О. Нагорний (Київ)
Хронометрист: В. Лозинський (Київ)
Спостерігач арбітражу: С. Єщенко (Київська обл.)

6 грудня

19:00. «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Manzana-2TK» (Київ) 5:6 (2:1)
Порхун, 3, 23, 38 (пен.), Рідний, 9, Пічкуров, 35  Тменов, 19, Саківський, 27, 32, 38, 40, Дєнюжкін, 33
Попередження: Фещенко, 15, Сандецький, 38 (обидва Манзана)
Арбітри: М. Нечипуренко (Кривий Ріг), К. Кандибей (Дніпро), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: В. Беляєв (Запоріжжя)

23 листопада

«Symbol» (Харків) – «Viva Cup» (Харків) 5:3 (2:2)
Голи: Кононов, 1, 35, Дубич, 9, 34, Лоншаков, 39 – Терентьєв, 14, 19, Замятін, 31
Попередження: Кононов, 22 – Панасенко, 7
Symbol (старт): Федоренко, Кононов, Комісаров, Лоншаков, Волобуєв.
Viva Cup (старт): Чеканов, Т. Рибак, Панасенко, Масленніков, Головень.
Арбітри: О. Єлшанський, А. Савельєв (обидва – Суми), А. Швець (Харків)
Хронометрист: Ю. Воложенко-мол. (Харків)
Спостерігач арбітражу: Ю. Рудинський (Харків)

7 грудня

15:00. «Viva Cup» (Харків) – «Symbol» (Харків) 4:6 (2:2)
Масленніков, 11, Т. Рибак, 11, 38, Кондратюк, 36 Волобуєв, 2, Лоншаков, 7, 29, Коміссаров, 28, Солоп, 31, 40
Попередження: ?, 7, Васильєв, 17 В. Чуднов, 13
Арбітри: А. Духан, А. Федоріщев (обидва – Луганська обл.), Д. Куций (Харків)
Хронометрист: А. Швець (Харків)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

«ДДХ» (Дніпро) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) 1:5 (1:0)
Голи: Дуков, 20 – Грицовець, 27, 40, Доманський, 29, 38, Калуков, 35
Попередження: Корбанов, 17, Касаткін, 25 – Цапов, 24
Вилучення: Дуков, 39 (ДДХ)
ДДХ (старт): Шестаков, Синенко, Делятинський, Дуков, Кулик.
ДЕ ТРейдинг (старт): Удовиченко, Шеховцов, Виставной, Ященко. Юнаков (к).
Арбітри: Д. Чумак, С. Ващук (обидва – Харків), І. Андрєєв (Дніпро)
Хронометрист: І. Дудінов (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро)

30 листопада

13:00. «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) – «ДДХ» (Дніпро) 14:3 (6:1)
Попередження:
Синенко, 17 (ДДХ)
На 30-й хвилині Яміло (ДТ) не реалізував дабл-пенальті (воротар)
На 40-й хвилині Юнаков (ДТ) не реалізував дабл-пенальті (повз)
ДЕ Тр.: Гурко, Шеховцов, Грицовець, Доманський, Юнаков (к) – Почебут, Виставной, Калуков, Ященко...
ДДХ (старт): Юдін, Кулик, Чорний, Делятинський, Синенко
Арбітри: Д. Куций, Є. Диннік (обидва – Харків), О. Бондаренко (Донецька обл.)
Хронометрист: Д. Старков (Донецька обл.)
Спостерігач арбітражу: І. Аладін (Луганська обл.)

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Skidka» (Київ) 3:2 (1:1)

Голи: В. Коробка, 18, Негела, 31, Завертаний, 40 – Миронов, 9, Е. Ткаченко, 23
Попередження: Гавриленко, 20, Дядюнець, 31, Нестерук, 35 (усі – Скідка)
Ураган-2-КФВ: 1. Микола Гуйван, 41. Микола Хомяк – 3. Олег Негела, 18. Віталій Коробка, 20. Владислав Завертаний, 25. Вадим Меденець – 30. Петро Сенюк (к), 27. Василь Баланик, 16. Андрій Британ, 34. Мар'ян Масевич, 14. Олександр Дичук. 2. Святослав Петросюк, 35. Владислав Сорокін, 29. Назар Швед.
Skidka: 1. Дмитро Міхєєв, 13. Максим Дядюнець – 8. Віталій Нестерук, 9. Едуард Ткаченко 21. Віталій Гавриленко,  27. Дмитро Медвідь – 20. Олександр Галицький, 10. Андрій Мар'євич (к),  7. Олег Миронов, 15. Ілля Білик – Щериця, Цой (не переодягалися на матч).
Арбітри: В. Гарасимків (Ковель), О. Плахов (Чернівці), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: В. Фурман (Чернівці)

8 грудня

13:00. «SKIDKA» (Київ) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) 9:1

Голи: Миронов (8, 13, 35), Галицький (9), Нестерук (11), Ткаченко (14, 27), Щериця (32), Мар’євич (37) – Масевич (25)
«SKIDKA»: Дядюнець – Гавриленко, Нестерук, Ткаченко, Медвідь – Білик, Мар’євич, Галицький, Миронов – Щериця.
«Ураган-2-КФВ»: Гуйван (Хомяк, 36) – Сенюк, Баланик, Британ, Масевич – Негела, Сорокін, Завертаний, Коробка – Меденець.
Попередження: Коробка (13), Завертаний (13), Негела (28)
Вилучення: Завертаний (35 – повторне попередження)
На 13-й хвилині Щериця («SKIDKA») не реалізував 6-метровий.
На 39-й хвилині Щериця («SKIDKA») не реалізував 10-метровий.
На 39-й хвилині Галицький («SKIDKA») не реалізував 10-метровий.
Арбітри: І. Дудінов, А. Андрєєв (обидва – Дніпро), В. Бородін (Київ)
Спостерігач арбітражу: М. Зубко (Черкаси)

На жаль, поєдинок Другого Попереднього раунду Кубку України між чинним чемпіоном Києва та молодіжною командою івано-франківського «Урагану» не зібрав велику кількість вболівальників на трибунах спорткомплексу КПІ. Хоча насправді там було, на кого подивитись – у складі другої команди «Урагану» грали деякі гравці юніорської збірної України, яка у вересні грала у фінальній частині першого юніорського чемпіонату Європи. Окрім того, у складі «Урагану-2-КФВ» були два гравці, яких наставник збірної України (U-17) Віталій Одегов викликав на майбутні матчі проти юнацької збірної Сербії. До речі, ще двох викликаних на ці згадані поєдинки не було (мова йде про Петросюка та Дичука). Можливо, саме їх подекуди не вистачало «драконам» у цій кубковій грі. Однак, навіть без них підопічні Сергія Задорожного мали можливість закріпити свою перевагу, яка була після гри в Івано-Франківську, адже там «ураганівці» виграли з рахунком 3:2. Проте, такий рахунок після першого матчу залишав хороші шанси киянам на прохід до наступного кола змагань – підопічним Олега Шуста варто було лише забити один гол, і тоді за підсумками двох поєдинків саме «SKIDKA» проходила би далі за рахунок двох забитих на виїзді м’ячів.

Обидві команди розуміли, що їм треба робити ставку на швидкий гол, щоб надалі спробувати контролювати хід гри. Тому, не дивно, що «SKIDKA» та «Ураган-2-КФВ» мали непогані моменти для взяття чужих воріт, але жодному з колективів не вдалося забити такий бажаний швидкий м’яч. Та було зрозуміло, що та команда, яка заб’є першою, отримає серйозну перевагу над суперником. І це ближче до екватору першого тайму зробили господарі майданчику. Більше того – вони не тільки відкрили рахунок, а і закріпили свою перевагу, зробивши її більш-менш комфортною – 2:0. І наставник молодих «драконів» Сергій Задорожний був змушений брати тайм-аут.

До честі прикарпатців, вони не знітились після того, як почали програвати по ходу гри. «Ураганівці» мали непогані моменти для того, щоб змусити Дядюнця капітулювати. Однак, реалізація цих нагод залишала бажати кращого. Про що можуть свідчити лише ті епізоди, коли «дракони» якимось чином не влучали з близької відстані у вільний кут воріт киян. А таких випадків у першій 20-хвилинці у гостей було три. Натомість, «SKIDKA» після середини першого тайму показала, як треба реалізовувати свої нагоди. Спочатку Нестерук зробив рахунок 3:0. А потім у «драконів» почались ще більші проблеми. Перш за все, вони були пов’язані з тим, що на 13-й хвилині в одному з епізодів біля воріт Гуйвана Завертаний зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. І хоча Щериця не забив пенальті, та небезпека нікуди не ділась, оскільки «драконам» тепер не можна було фолити, адже наступне порушення могло призвести до дабл-пенальті. До того ж, на тій же таки 13-й хвилині Миронов оформив дубль, і становище гостей стало зовсім скрутним. А трохи згодом Ткаченко зробив рахунок 5:0 на користь підопічних Олега Шуста. Фактично столичні футзалісти вже у першому таймі вирішили долю путівки до 1/8 фіналу Кубку України. Та до кінця гри було ще багато часу, тому було зрозуміло, що голи у цій зустрічі ще будуть. Інша справа – було не зовсім зрозуміло, чи зможе «Ураган-2-КФВ» відповісти бодай би одним голом у ворота Дядюнця? Можливо, якби команда з Івано-Франківська реалізувала бодай би якусь частину своїх моментів у першому таймі, то вона змогла би хоч якось поновити інтригу в цьому матчі.

Враховуючи те, що за підсумками першої половини гри рахунок був 5:0 на користь чемпіонів Києва, можна було передбачити, що обидві команди просто гратимуть у футзал, незважаючи на результат. Це, перш за все, стосувалось «ураганівці», яким треба було не тільки прийти до тями після провального (з огляду на результат) першого тайму), а й просто гідно зіграти. І треба сказати, що підопічним Сергія Задолрожного це поступово почало вдаватись. Більше того – на 25-й хвилині Масевичу вдалося відквитати один м’яч. Однак, кияни на це практично швидко відповіли – Ткаченко відновив перевагу своєї команди у п’ять м’ячів, що знову фактично вбивало будь-який натяк на інтригу.

Після цього гра практично заспокоїлась, бо вже було зрозуміло, що «SKIDKA» навряд чи віддасть свою путівку до 1/8 фіналу. А «ураганівцям» так і не вдавалось бодай би ще трохи скоротити своє відставання в рахунку. При цьому, вони ще створювали собі проблеми у вигляді отриманих командних фолів. Це дало свої негативні плоди, коли рахунок був вже 7:1. На 35-й хвилині Завертаний отримав другу жовту картку, яка одразу перетворилась на червону. «SKIDKA» дуже швидко розіграла зайвого гравця у форматі 4х3, і Миронов оформив хет-трик. Однак, це ще був не кінець історії. У цей час обидві команди почали «змагання» на кращу гру з п’ятим польовим. Можна сказати, що кияни в цих іграх у не рівних складах виглядали трохи кращими, оскільки їм вдалося підловити своїх візаві на помилці, і це призвело до того, що рахунок став 9:1. По такій грі виникало логічне питання: чи зможе «SKIDKA» зробити рахунок двозначним? Підопічні Олега Шуста цілком реально могли це зробити наприкінці гри, коли «ураганівці» перевищили ліміт командних фолів. Однак, ані Щериця, ані Галицький не змогли переграти з 10-метрової позначки Хомяка, який незадовго до цього змінив Гуйвана у воротах «Урагану-2-КФВ». Та це вже ніяким чином не вплинуло на перемогу чинних чемпіонів Києва. Отже, 9:1, і «SKIDKA» пройшла до 1/8 фіналу Кубку України.

Джерело - Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

28 листопада

19:00. «Максимус» (Львів) – «Любарт» (Луцьк) 5:4 (1:1)
Г. Баранець, 19, Патуляк, 24, 24, 33, 36 – Кузьмич, 17, Дригульський, 36, Козачок, 36, Степанюк, 38
Попередження: Чучман, 15, Г. Баранець, 32 – Піддубний, 17
Вилучення: Піддубний (повторне попередження, Люб., 23)
На 17-й хвилині Патуляк (Максимус) не реалізував дабл-пенальті
Арбітри: Т. Дем'янчук, П. Липецький (обидва – Івано-Франківськ), А. Кузьмін (Львів)
Хронометрист: Т. Козак (Львів)
Спостерігач арбітражу: І. Якимишин (Львів)

Коментар тренера ФК Любарт Назара Бугайчука найкраще розкрив огляд матчу:

"Гра була як американські гірки. Забили першими (Роман Кузьмич на 17 хв.першого тайму) і взагалі грали краще за суперника.

Після пропущеного голу занервували і допустили помилки, які призвели до дабл-пенальті в наші ворота і ще деякі небезпечні підходи.
Перший тайм закінчився з рахунком 1:1.

Після перерви ми діяли краще, сюди вмістився і не зарахований гол у ворота суперника і не назначений пенальті з вилученням Сергія Піддубного, ніби як за симуляцію.
Після цих подій ми попали в ігрову яму, де пропустили 3 голи і ситуація стала катастрофічна.

Проте, я дякую хлопцям за кінцівку, які проявили характер і повернулися в гру. На 36 хв у ворота суперника забили один за одним голи Владислав Козачок та Антон Дригульський, а на 38 хв. Сергій Степанюк."